Jump to content
Dogomania

POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni


iwna5702

Recommended Posts

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy POKEREK jest nadal troche śmierdziuszkiem? Bo zezdjecia nie wynika:loveu:
Megii moze jutro bedziesz juz chrupala ciasteczka:razz: Dzis wyszla od nas paczuszka do Ciebie.

Wybierzemy sie i my w koncu - ale na razie sie jakos nie skladalo.

Link to comment
Share on other sites

Iwonko, popraw w pierwszym poście, bo Migdalena wpłaciła 30zł na bazarek pudelkowy, czyli nie dla Pokerka, ostatnie ciastka od Apsy to raczej wpisz na Elję, ona teraz bardziej potrzebująca.

APSA, dziękujemy bardzo za dofinansowanie Pokerka :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Są już wyniki wymazu Pokera - gronkowiec saprofityczny i grzyb ( dokłądniePsaudomonas sp. - liczne; Staphylococcus intermedius - bardzo liczne; wyhodowano liczne Malassezia sp.). Niestety ja nie jestem w stanie podawać chłopakowi nic do uszu bo jego reakcja jest taka , ze ucieka, wali głową, próbuje gryźć w przerażeniu. Wetka mi nie wierzyła... wczoraj jak z moim Darkiem przymusili Pokera do oglądania uszu zostali obsikani i zabrudzeni czymś ciekawszym. Podobno uszy nie wyglądają źle a poklejone są tylko na wierzchu a Poker jest panikarz. Mam mu wykupić leki w tabletkach (z tym problemów nie ma) - Cipronex i Encorton. Jak kupie napisze ile kosztowały. Jak dziewczyny nas odwiedza przekaże wydruk z laboratorium bo jest tak wyblakły,z ę mój aparat go nie ogarnie.

Link to comment
Share on other sites

Iwonka, zajrzałam do pierwszego postu i widzę, że osoby,które deklarowały stałe wpłaty nie wywiązują siez obietnicy. Pieniądze z bazarkow miały być na leczenie ( bo i duże potrzeby) a tu trzeba łatać dziury po niesłownych :-(.
Iwonka, czy możesz porozmawiać z osobami, które nie płacą i spytać się, czy podtrzymują deklarację, czy mamy szukać nowych , tylko gdzie ....:shake:. Uważam, ze jak ktoś zobowiązał się i nie placi to jest baaaardzo nie w porządku, delikatnie mówiąc, jestem zawiedziona zachowaniem tych osób.

Link to comment
Share on other sites

W sumie z deklarowiczow stalych mamy na razie brak 2 kwot - z jedna z tych osob mam mozliwosc kontaktu tylko na dogo - i pw wyszlo, a zdruga bede zaraz rozmawiac.
Ja myslę ze nie jets to zła wola ale ale po prostu zapomnienie, co oznacza, ze trzeba sie przypominac:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...