Jump to content
Dogomania

FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.


Romka

Recommended Posts

:multi::multi:O rety,nie było mnie tylko pare godzin a tu tyle zmian ,tyle deklaracji. :lol:Ludzie,DZIEKUJE WAM!!!!! BARDZO MNIE MNIE PORUSZYŁ LOS TEJ SIEROTKI. Podnoszę deklaracje do 10zł .Odpadła mi deklaracja na Cykorka,który po 12-u latach w schronie znalazł dom. (cuda się jednak zdarzają):lol:

Jambi dziekuje.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylwiaso']Wawerku Kochany dziękuję Ci bardzo!!!właśnie myślałam gdzie umieścić Florcie i już wiem obok naszego Maksiucha on jest taki super to Florcią się zaopiekuje!!!:multi:Florciu już niedługo!!!![/QUOTE]

Sorry za offa, ale Florcia jest na razie bezpieczna i taką ślicznotę pewnie ktoś szybko porwie na nową kanapę. Więc chciałam spytać kochaną cioteczkę Sylwiaso, czy będzie miała jeszcze u siebie jakieś miejsce w ciągu ok. 20. dni? Jest taka sirota, Kołtunek, pod opieką TOZ Police. Oni tam mają trudną sytuację, a hotelik, do którego wysyłają pieska, to slums w porównaniu z Brzozowym Laskiem. Sami popatrzcie:

[IMG]http://a.imageshack.us/img827/8434/imgp6985500.jpg[/IMG][IMG]http://a.imageshack.us/img375/2193/imgp6987500.jpg[/IMG]

Transport jakoś by się zorganizowało. Gdyby ktoś na połowę drogi podrzucił, to bym dalej przejęła psinę. Bo w Szczecińskie z W-wy to trochę daleko, dwa dni by trzeba było. Zresztą, tam ktoś się oferuje z transportem na 10. września na trasie do Lublina, to w miarę po drodze.

Zorientuj się, Sylwiaso, proszę. Tylko na spokojnie, u Ciebie jest hotelik, nie schronisko.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191107-Kołtun-zabiedzony-8-10-letni-pilnie-deklar.-na-hotel-lub-DT-ma-miesiąc-potem-schron[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanama']Znalazłam 12zł na koncie, jutro powinny być. Więcej niestety nie mam.[/QUOTE]

starczy tyle:) zresztą deklarowałaś wcześniej dyszkę więc jest oki :)

wawer - serdecznie dziękujemy za przybycie, ważna jest chociażby Twoja obecność u Florci :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='argusiowa']cała sylwiaso :) fantastycznie :) heh :) Florcia będzie miała kolegę :) [/QUOTE]

Jeszcze nie wiadomo, trzeba poczekać na właścicielkę wątku i w ogóle tamtejsze cioteczki tak pokochały psinę, że chyba nie wypuszczą jej ze swego rejonu.:lol: Zobaczymy, propozycja padła.

A tymczasem "rzuciłam się" na bazarek dla Florci, chociaż troszkę jej ofiaruję.

Link to comment
Share on other sites

Przywiozłyśmy Florcie!!!!!powolutku wyszła z auta zbadała cały teren i nagle nam zniknęła!!!!szukamy ją a nasza psinuchna u mnie w domku,zadowolona!!!Jaka to bidulka,ale bardzo sympatyczna dojdzie do siebie.Mam nadzieje,że zdjęcia będą jutro!!!Byłam u niej po 21 śpi w budce.Dobranoc Florciu!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...