Jump to content
Dogomania

FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.


Romka

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bieżące rozliczenie :)

[B]Deklaracje stałe miesięczne:[/B]

[B]oska1983 [/B]10zł [B][COLOR=Lime]VIII[/COLOR] [COLOR=DarkOrange]IX [/COLOR][COLOR=RoyalBlue]X[/COLOR][/B]
[B]argusiowa[/B] 10zł [COLOR=Lime][B]VIII[/B][/COLOR]
[B]majuska[/B] 20zł [COLOR=Lime][B]VIII[/B]
[/COLOR] [B]Romka[/B] 10zł
[B]mamanabank[/B] 10zł
[B]sylwiaso[/B] 10zł
[B]Javena[/B] 10zł
[B]leni356[/B] 30zł
[B]camisowa[/B] 10zł
[B]FiFa[/B] 10zł
[B]TPZ Łowicz[/B] 30zł [B][COLOR=Lime]VIII[/COLOR][/B]
[B]jambi_ [/B]10zł
mamanama 12zł [B][COLOR=Lime]VIII[/COLOR][/B] 20zł od września

[U][B]Razem 190zł

[/B][/U][U]Brakuje 10zł!!![/U]
[U]
Zaksięgowane:
[/U][B][COLOR=Lime]sierpień 82zł[/COLOR]
[COLOR=DarkOrange]wrzesień 30zł[/COLOR]
[COLOR=RoyalBlue]październik[/COLOR] [COLOR=RoyalBlue]10zł[/COLOR][/B][B]

Deklaracje jednorazowe:[/B][B]
sonikowa[/B] [B][COLOR=Red]20zl[/COLOR]
kakadu[/B] [B][COLOR=Red]10zł[/COLOR][/B]
[B]WiosnA [/B][COLOR=Red]20zł[/COLOR]
[B]Elurin[/B] [COLOR=Red][B]50zł[/B][/COLOR][B][COLOR=Black]

Zaksięgowane: [COLOR=Red][U]100zł[/U][/COLOR][/COLOR][/B][U]
Wyjaśniam: wpłaty zaksięgowane zostaną zaznaczone kolorem, deklaracje nie zaksięgowane pozostaną czarne


WiosnA dziękuje serdecznie za wpłate :)
[/U]

Link to comment
Share on other sites

Florcia jest słabiutka ale stara się jak może,żeby chodzić i cieszyć się.Dzisiaj leżała w trawce i tak ją wąchała przytulała się do niej jak ja takie rzeczy widzę to mi się serce raduje!!!Cioteczki teraz to już będzie tylko lepiej.Mam zdjęcia z dzisiejszego dnia poproszę Paulunie to prześle na wątek!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='argusiowa']Bieżące rozliczenie :)

[B]Deklaracje stałe miesięczne:[/B]

[B]oska1983 [/B]10zł [B][COLOR=Lime]VIII[/COLOR] [COLOR=DarkOrange]IX [/COLOR][COLOR=RoyalBlue]X[/COLOR][/B]
[B]argusiowa[/B] 10zł [COLOR=Lime][B]VIII[/B][/COLOR]
[B]majuska[/B] 20zł [COLOR=Lime][B]VIII[/B]
[/COLOR] [B]Romka[/B] 10zł
[B]mamanabank[/B] 10zł
[B]sylwiaso[/B] 10zł
[B]Javena[/B] 10zł
[B]leni356[/B] 30zł
[B]camisowa[/B] 10zł
[B]FiFa[/B] 10zł
[B]TPZ Łowicz[/B] 30zł
[B]jambi_ [/B]10zł

[U][B]Razem 170zł

[/B][/U][U]Brakuje 30zł!!![/U]
[U]
Zaksięgowane:
[/U][B][COLOR=Lime]sierpień 20zł[/COLOR]
[COLOR=DarkOrange]wrzesień 30zł[/COLOR]
[COLOR=RoyalBlue]październik[/COLOR] [COLOR=RoyalBlue]10zł[/COLOR][/B][B]

Deklaracje jednorazowe:[/B][B]
sonikowa[/B] [B][COLOR=Red]20zl[/COLOR]
kakadu[/B] [B][COLOR=Red]10zł[/COLOR][/B]
[B]WiosnA [/B][COLOR=Red]20zł[/COLOR]
[B]Elurin[/B] [COLOR=Red][B]50zł[/B][/COLOR][B][COLOR=Black]
mamanama [COLOR=Red]12zł[/COLOR]
Zaksięgowane: [COLOR=Red][U]112zł[/U][/COLOR][/COLOR][/B][U]

Wyjaśniam: wpłaty zaksięgowane zostaną zaznaczone kolorem, deklaracje nie zaksięgowane pozostaną czarne


WiosnA dziękuje serdecznie za wpłate :)
[/U][/QUOTE]

Tzn nie wiem czy nie zostałam wpisana przez pomyłkę czy z racji tego że pierwszą wpłatę zadeklarowałam za miesiąc, ale jak coś to się przypomnę dla pewności ;)
Od końca września (tak mam wypłaty) mogę wpłacać po 20zł.

Link to comment
Share on other sites

Florcia znalazła się chyyba w ostatniej chwili w domku. Biedna i śliczna, ufny pyszczek, który tyle już musiał przeżyć złego. Teraz juz będzie tylko lepiej. Niech biedna odpocznie, uspokoi się, nabierze ciałka.
Jak dobrze widzieć bezpiecznego psiaka . Florciu, już wszystko bedzie dobrze.
Dziękujemy sylwiaso.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanama']Tzn nie wiem czy nie zostałam wpisana przez pomyłkę czy z racji tego że pierwszą wpłatę zadeklarowałam za miesiąc, ale jak coś to się przypomnę dla pewności ;)
Od końca września (tak mam wypłaty) mogę wpłacać po 20zł.[/QUOTE]

już poprawione :) dziekuję za wyjaśnienie bo w zasadzie ja się zgubiłam :) teraz rozpisałam jak wyżej w poście, jak coś proszę mnie poprawiać do skutku :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Florcia znalazła się chyyba w ostatniej chwili w domku. Biedna i śliczna, ufny pyszczek, który tyle już musiał przeżyć złego. Teraz juz będzie tylko lepiej. Niech biedna odpocznie, uspokoi się, nabierze ciałka.
Jak dobrze widzieć bezpiecznego psiaka . Florciu, już wszystko bedzie dobrze.
Dziękujemy sylwiaso.[/QUOTE]

Prawda jest jeszcze gorsza, dzisiaj dowiedziałam się że kilka dni przed tym jak Florcię z Romką zabrałyśmy z ulicy, pewien chory umysłowo mieszkaniec Łowicza prowadzał ją na [U]żyłce wędkarskiej!!![/U] Sunia została mu zabrana i zawieziona do weta, skąd miała ją odebrać osoba która ją tam zawiozła. Tymczasem wydano ją temu choremu człowiekowi a sunia przepadła jak kamień w wodę, do czasu kiedy Romka i ja nią się zaopiekowałśmy. Strach pomyśleć co się z nią działo, co mógl jej robić ten chory człowiek, w chwili kiedy ją spotkałam była osowiała, wymęczona i bezsilna, nie reagowała zbytnio na nic...dobrze że ma to za sobą, nie pozwolimy by juz nigdy więcej nic złego jej nie spotkało...teraz już tylko bedzie bardzo dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Mamanama ma dla nas propozycje.Na forum miau jest bazarek "wróżby Tarota" Chciałaby podrzecić nam link. Jesli byłyby chętne osoby wykupienie takiej wróżby,mielibysmy troszke dodatkowego grosz na Florcię.

Moze poprosimy mamenama,aby nam nieco przybliżyła zasady.Chyba ,ze z decyzja czekamy na Romkę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Mamanama ma dla nas propozycje.Na forum miau jest bazarek "wróżby Tarota" Chciałaby podrzecić nam link. Jesli byłyby chętne osoby wykupienie takiej wróżby,mielibysmy troszke dodatkowego grosz na Florcię.

Moze poprosimy mamenama,aby nam nieco przybliżyła zasady.Chyba ,ze z decyzja czekamy na Romkę?[/QUOTE]

Jak ktoś ma konto na miau może podejrzeć wątek: [URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=116075"]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=116075[/URL]
Oczywiście dla wygody i przejrzystości analogiczny wątek zostałby otwarty tu na dogomanii.

W tej chwili tam jest już zaksięgowane 40zł (ruszyło 21 sierpnia).
Ceny są bardzo przystępne tj. 2-10zł w zależności od rozkładu bo nie ma co porównywać tego na 3 karty do tego na 20 :roll: Rozkłady są opisane, podane konkretne ceny. Gdyby komuś żaden z proponowanych nie leżał jak najbardziej jesteśmy w stanie się dostosować do potrzeb, choć trzeba najpierw zapytać. Mamy swoje zasady i są pytania, na które nie będziemy odpowiadać. Ja np. absolutnie nie kładę kart na pytania dotyczące zdrowia.
Wątek "obsługiwałabym" z dziewczyną, która założyła go na miau. Nie ma konta na dogomanii ale jak najbardziej jest chętna do pomocy w razie czego np. gdy ja nie będę miała głowy by kłaść karty. Zdaję sobie sprawę, że opinie co do wróżb są różne i nie zamierzamy nikogo na siłę przekonywać ale zapewniam, że my podchodzimy do tego poważnie tj. nie jest to na zasadzie "choć, jej napiszemy to i tamto" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanama']Jak ktoś ma konto na miau może podejrzeć wątek: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=116075[/URL]
Oczywiście dla wygody i przejrzystości analogiczny wątek zostałby otwarty tu na dogomanii.

W tej chwili tam jest już zaksięgowane 40zł (ruszyło 21 sierpnia).
Ceny są bardzo przystępne tj. 2-10zł w zależności od rozkładu bo nie ma co porównywać tego na 3 karty do tego na 20 :roll: Rozkłady są opisane, podane konkretne ceny. Gdyby komuś żaden z proponowanych nie leżał jak najbardziej jesteśmy w stanie się dostosować do potrzeb, choć trzeba najpierw zapytać. Mamy swoje zasady i są pytania, na które nie będziemy odpowiadać. Ja np. absolutnie nie kładę kart na pytania dotyczące zdrowia.
Wątek "obsługiwałabym" z dziewczyną, która założyła go na miau. Nie ma konta na dogomanii ale jak najbardziej jest chętna do pomocy w razie czego np. gdy ja nie będę miała głowy by kłaść karty. Zdaję sobie sprawę, że opinie co do wróżb są różne i nie zamierzamy nikogo na siłę przekonywać ale zapewniam, że my podchodzimy do tego poważnie tj. nie jest to na zasadzie "choć, jej napiszemy to i tamto" ;)[/QUOTE]

zdanie moje jest takie: każdy grosz sie przyda, jesli ktoś kupuje wróżbę to chyba na własną odpowiedzialność :) Jeśli na bazarku ktos zechce kupić torebkę pełną marzeń- to też jego sprawa :)
Problemem będzie tylko kwestia rozliczenia takiego bazarku. jestem skarbnikiem Florci, ale równiez antosia, fary i kory. wolałabym nie księgować wpłat za zakupy bazarkowe bo i tak już mam rozgardiasz na koncie bankowym, pozatym za tydzien wyjeżdzam na wakacje i do 12tego września będę nieobecna na forum.
Jeśli Organizatorki bazarku są w stanie same ogarnąć wpłaty, a następnie przekazać zbiorczą kwotę z bazarku na konto Florci w ramach jego rozliczenia (tak jak bazarek zorganizowany dla Florci przez Kumik i AlfaSL) mówię ok.
Zaznaczam że jest to tylko moje zdanie jako skarbnika Florci. Nie wiem co na to Romka i mmanabank, ale moge podejrzewać że sądzą podobnie jak ja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='argusiowa']Prawda jest jeszcze gorsza, dzisiaj dowiedziałam się że kilka dni przed tym jak Florcię z Romką zabrałyśmy z ulicy, pewien chory umysłowo mieszkaniec Łowicza prowadzał ją na [U]żyłce wędkarskiej!!![/U] Sunia została mu zabrana i zawieziona do weta, skąd miała ją odebrać osoba która ją tam zawiozła. Tymczasem wydano ją temu choremu człowiekowi a sunia przepadła jak kamień w wodę, do czasu kiedy Romka i ja nią się zaopiekowałśmy. Strach pomyśleć co się z nią działo, co mógl jej robić ten chory człowiek, w chwili kiedy ją spotkałam była osowiała, wymęczona i bezsilna, nie reagowała zbytnio na nic...dobrze że ma to za sobą, nie pozwolimy by juz nigdy więcej nic złego jej nie spotkało...teraz już tylko bedzie bardzo dobrze :)[/QUOTE]

Czy to może oznaczać, że Florcia ma opiekuna, który zawiózł ją do lekarza i miał odebrać, ale nie odebrał, bo wydano ją temu choremu? Jeśli tak, to może ta litościwa osoba chciała ją jednak adoptować, i może nadal chce? Czy jest z nią kontakt? A nuż DS?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wawer']Czy to może oznaczać, że Florcia ma opiekuna, który zawiózł ją do lekarza i miał odebrać, ale nie odebrał, bo wydano ją temu choremu? Jeśli tak, to może ta litościwa osoba chciała ją jednak adoptować, i może nadal chce? Czy jest z nią kontakt? A nuż DS?[/QUOTE]

niestety nikt jej nie chce, osoba ta wie o sytuacji Florki, zawiozła ja do weta w ramach zwykłego odruchu współczucia ale z zamiarem pozostawienia jej potem w schronisku. wiem że osoba ta pomaga zwierzakom, ale Florci niestety wziąć nie może, psinka miała trafić pod opiekę schroniska. Trafiła na mnie i na Romkę a potem do sylwiaso. Jak tylko złapie więcej sił, szukamy domku stałego :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...