Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 8.12.2021 o 12:02, Isabel napisał:

Na wizytę dla Toma i Jerry'ego jestem umówiona na piątek. Dom wydaje się w porządku, oby się udało kotkom.

I jak wizyta? 🙂

Dnia 9.12.2021 o 12:25, Isabel napisał:

Figunia bardzo dobrze dogaduje się z rezydentem 🙂 Ale nie widzę jej ogłoszenia wśród Twoich ogłoszeń.

Było w zakończonym, ale dzisiaj usunęłam. 🙂 Życzę dobrych domów reszcie kotków.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2021 o 08:14, DORA1020 napisał:

Wizyta wypadła dobrze:) Kotki mogą jechać:)

Dziekuję Isabel za zrobienie wizyty:)

Hurra 🙂 Powodzenia kociaki!

Dnia 12.12.2021 o 08:15, DORA1020 napisał:

Sliczne:) Wszystkie trzy:) Może chociaż Sreberko będzie miało przed świetami dom

Trzymam kciuki za Sreberko ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj przekazanie Polusi do DS :)

I z sue bedziemy łapać kocurka działkowego na kastrację. Bo przegania  inne kocurki,które sie go boją,więc koniecznie musi być wykastrowany.

Ale nie wiem czy sie uda. Nie wiadomo czy wejdzie do kontenerka? To miły kotek, dla ludzi,więc może sie uda,ale nie wiadomo czy przyjdzie na stołówkę wcześniej,ponoewaz do 12 tej musi trafic do lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2021 o 18:13, Tyśka) napisał:

Szukam transportu dla koteczki Mai z Biłgoraja (była odchowana na butli od 3 t.ż.). Do Krakowa, do DS. Trasa: Tomaszów/Zamość/Biłgoraj -> Kraków. Jakbyście może wiedziały o transporcie to dajcie znać...
Może być zdjęciem przedstawiającym kot

Jejku, to musi być trudne rozstanie... Wiem, wiem, taka rola domu tymczasowego

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2021 o 18:13, Tyśka) napisał:

Szukam transportu dla koteczki Mai z Biłgoraja (była odchowana na butli od 3 t.ż.). Do Krakowa, do DS. Trasa: Tomaszów/Zamość/Biłgoraj -> Kraków. Jakbyście może wiedziały o transporcie to dajcie znać...
Może być zdjęciem przedstawiającym kot

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będą jechały kotki z Zamościa i Szczebrzeszyna do Krakowa, malutka mogłaby się załapać. W tym tygodniu będę robić jeszcze 2 wizyty PA, jak dobrze pójdzie, to razem z Mają jechałoby 5 kotków.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2021 o 21:32, Isabel napisał:

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będą jechały kotki z Zamościa i Szczebrzeszyna do Krakowa, malutka mogłaby się załapać. W tym tygodniu będę robić jeszcze 2 wizyty PA, jak dobrze pójdzie, to razem z Mają jechałoby 5 kotków.

Swietnie, i oby 5 kotków pojechało. 🙂 Dziękuję za wiadomość.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2021 o 19:50, Murka napisał:

O, trzymam kciuki za czarnuszki 🙂 U mnie cały czas wiszą na olx, więc w razie co będę mogła na coś podmienić.

Rudiego od sue ogłosiłam już jakiś czas temu z telefonem do Dory.

Przeoczyłam, dziękuję za ogłaszanie Rudiego 🙂 

Kocurek coraz bardziej się adaptuje do warunków domowych, ciężko go wygonić z łóżka. Jest duży i gruby, jak się zawinie, wygląda jak kulka. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...