Jump to content
Dogomania

[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2


Koszyczek

Recommended Posts


nowości, niestety słabe zdjęcia

dziewczynka 1954/14 kwarantanna do 27.10
[attachment=5379:WP_20141022_15_01_19_Pro.jpg]

dziewczynka 2016/14 kwarantanna do 3.11
[attachment=5380:WP_20141022_15_01_03_Pro.jpg]

nie było kartki, smutne toto strasznie
[attachment=5381:WP_20141022_15_00_22_Pro.jpg]
Link to comment
Share on other sites

Jest malutka.

Czy ktoś może napisać coś więcej o Pokerze?
Jak trafił do schroniska? Czy mógłby zamieszkać z samcami? Cokolwiek, co mogłoby pomóc w napisaniu tekstu i ogłaszaniu.

http://www.testowa.paluch.org.pl/czekam_na_ciebie/wszystkie_zwierzeta_do_adopcji/011201699

Jak trafił nie wiem, mieszka z innymi psami w salce, jest bardzo przytulaśny do człowieka, ślepota mu nie przeszkadza, jest bardzo żywiołowy, ale to pewnie z braku ruchu. Naprawdę brakuje mu tylko wzroku, wspaniały, w znakomitej formie (nawet przygruby) pies. Zdjęć jego tu jest sporo.

Link to comment
Share on other sites

Jest malutka.

Czy ktoś może napisać coś więcej o Pokerze?
Jak trafił do schroniska? Czy mógłby zamieszkać z samcami? Cokolwiek, co mogłoby pomóc w napisaniu tekstu i ogłaszaniu.

http://www.testowa.paluch.org.pl/czekam_na_ciebie/wszystkie_zwierzeta_do_adopcji/011201699

Poker ma wpisane, ze przywiozła go staż miejska z ul Niepodległości/Wawelska, chyba coś sie pokręcili; ale choć rejon znany.

Molly została przeniesiona do pawilonów , będzie u pollyg:-)

Dziś dziewczyny nadały imiona malutkim suniom, ratlerkowa; cudna maleńka, w boksie bardzo wystraszona , na spacerze się uspokaja, a na rękach przytula się, widac; była tak noszona, ma na imię Maja, mały gryzon tez został nazwany, tylko mi umknęło:-), będą mialy ogłoszenia i wydarzenia na fb,

W sali 12 jest starowinek chyba w największej potrzebie z maluchów 661/14, był na rej obie chyba 13, chodzi wolniutko, ledwie co w nim życie kolacze. Piorzedni numer 1588/13; przywieziony z ul.Spacerowej, waży 19 kg.

Do tej sali trafil tez z rej.6 owczarek Don Diego, podopieczny Stefy Do tej pory mieszkał w boksie z sznaucer em Maks em; 998/05. widziałam; ze ktoś mu zrobił nowe zdjęcia, poproszę o przesłanie ; ktoś tu go ogłasza; chyba Figu

W sali nr 3 jest nowa, cudna sunia, zdjęcia wstawię w poniedziałek.



Z owczarek Tolkiem nie jest dobrze; juz lepsze rokowania ma czarna Lady, bo choć wstaje.
Link to comment
Share on other sites

Beat a co to za sznaucer Max?

.sznaucer to noze za dużo powiedziane; gdzies tu miał zdjęcia; ale dawno. Duży ; od szczeniaka w achronie, całe życie,mało zębów, tylnie łapy siadają; lubi ugrysc przy zdejmowaniu snyczy , lubi wyrwac sie z boksu biegać po achronue, wtedy naprawde śmieję mu sie norda, przy lapaniu tez gryzue bezzebna szczęka
Byłam z nim na spacerze ze 3 razy, swą lata temu i wtedy zrobiłam mu opis, Max do dziś mnie pamięta i patrzy się proszaco o spacer gdy mnie widzi ,ma super wolontariuszke; dwa spacery w tygodniu, wiec go nie biorę, bo moje mają spacer raz w tygodniu Lubi głównie uciekać i jeść♥♥♥

moze uda mi się wstawić link do strony achronu; ale nie obiecuje, bo posługuje się tylko komórka;-)
Malawaszka, może zajrzy na fb do moich albumów (Beata Ch), tam jest jego album.
Link to comment
Share on other sites

Nie działa u mnie wyszukiwarka, prawidłowy numer Max a to 998/05

 

ja ogłaszam Maxa

to moje przykładowe ogłoszenie na OLX

 

http://olx.pl/oferta/max-co-ja-mam-tylko-numer-w-schronisku-jestem-998-05-CID103-ID3E3XJ.html

 

przybył do schroniska jako szczeniak , w 2005 roku , to już prawie 10 lat siedzi .... :-(

 

czytam ,że ma nowe zdjęcia ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...