Jump to content
Dogomania

KTO MIAŁ LUB MA PSA CHOREGO NA NERKI ?


INA

Recommended Posts

Zaniedbalam ten watek i dogomanie na pare dni, nie sadzilam, ze zastane tak tragiczne wiesci.

Gosiu - niepojete jest to, jak szybko choroba sie rozwinela i zabrala Foxa... bardzo mi przykro, na wiecej brak slow

Pagaj - ja Buni jak wymiotowala zolcia sporo podawalam Alugastrin mleczko - nie jest mietowe, moze to bardziej bedzie odpowiadalo Pagajowi?

Bigosa musze zaszczepic i sie zastanawiam, czy wscieklizna i wirusowki naraz to nie za duze obciazenie? Szczepic w odstepie czasowym czy dac razem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']Bigosa musze zaszczepic i sie zastanawiam, czy wscieklizna i wirusowki naraz to nie za duze obciazenie? Szczepic w odstepie czasowym czy dac razem?[/quote]tufi, a kiedy i czym był ostatnio szczepiony na wirusówki? Bo wścieklizna to urzędowa jest, ale jeśli chodzi o wirusówki, to obecne zalecenia są, żeby podać serię szczenięcą, potem zaszczepić raz po roku, a potem co trzy lata. Ale to zależy między innymi właśnie od tego, czym był szczepiony (czy szczepionką MLV i nawet od jakiego producenta).

Bardzo mi przykro z powodu Foxa. :-(

Link to comment
Share on other sites

Foxiku miałam nadziję że Cię kiedyś spotkam, na wystawie... Ale teraz nie czujesz już bólu, prawda,kochany. Wiedz że wszyscy tu trzymaliśmy za Ciebie kciuki, za Ciebie i Twoją ludzko-psią rodzinę. A teraz sobie biegaj po zielonych pastwiskach i nie martw się o pancię i pancia myśl o tym , że spotkają Cię za Tęczowy Mostem, będzie im dawala nadzieje. Trzymaj się , nie bój Tina pokaże Ci co i jak, tylko uważaj zadziorna jest ...

Pewnie czujecie rozżalenie , że nic więcej nie mogliście zrobić, ale Fox, starał się przed odejściem dać Wam jak najwięcej siebie, usmiechał się, goniła-na ile mu starczał sił.

Trzymajcie się ciepło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Nie wiem, co powiedzieć, łzy same lecą po policzkach. :-(

['][']['][/quote]

Gosiu!
Nie jestem w stanie napisać tak pieknych słów jak inni wyrazić jak bardzo Wam współczuję.
Przez łzy juz nic nie widzę.
Całuje bardzo mocno Ewa

Link to comment
Share on other sites

Często wchodzę na ten watek i czytam , bo sama wiem co znaczy niewydolność nerek..
Nie sadziłam, że to się tak skończy:(
W takich chwilach ciężko cokolwiek powiedzieć, bo każde z wypowiedzianych słów wydaje się być bez znaczenia..
Myślami jestem z Wami .

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Gosiu :-(:-(:-(
dla Foxika
[/B][/I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/56/zf3rj4nf8owwo1ln.gif%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/56/zf3rj4nf8owwo1ln.gif[/IMG][/URL][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']tufi, a kiedy i czym był ostatnio szczepiony na wirusówki? Bo wścieklizna to urzędowa jest, ale jeśli chodzi o wirusówki, to obecne zalecenia są, żeby podać serię szczenięcą, potem zaszczepić raz po roku, a potem co trzy lata. Ale to zależy między innymi właśnie od tego, czym był szczepiony (czy szczepionką MLV i nawet od jakiego producenta).
[/quote]

To napisze po kolei: Bigos ur. sie 21 09 2004, szczepienia:
03.11.2004 - eurican DHPPI2
22.11.2004 - leptodog - L; eurican DHPPI2
29.01.2005 - leptodog - L; eurican DHPPI2

12.03.2005 - nobivac rabies

Mi najbardziej chodzi o to, czy latwiej bedzie mu poradzic sobie z jednorazowa dawka roznych szczepionek, czy lepiej rozbic je na dwa podania w jakims odstepie czasowym, zeby nie obciazyc go za bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...