Jump to content
Dogomania

Gosia_i_Luka

Members
 • Content Count

  2,593
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Gosia_i_Luka

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  5212939
 • Website URL
  http://www.lukier.blox.pl
 • Skype
  gosia_i_luka

Converted

 • Location
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gosia_i_Luka

  Obroże, szelki, smycze vol. 1

  [quote name='gops']a mozesz pokazac zdjecie ? :razz:[/quote] Mogę - ale wieczorem.
 2. Witam serdecznie....

  mam wielka prośbe poprosze o rady dotyczące zywienia mojej małej 5 miesięcznej bolonki....daję jej teraz puszki animondy gotowane z ryzem chyba jej sie przejadło, i w zasadzie sama nie wiem co mam jej dawć....bardzo proszę o pomoc...pozdrawiam ania z igą:)

 3. Gosia_i_Luka

  Obroże, szelki, smycze vol. 1

  [quote name='smallpati'] beznadziejne są smycze z tej serii, za miękkie jak dla mnie, nie jestem zadowolona ze swojej[/quote] Beznadziejne są tylko S-ki. Ja miałam S-kę i przeżyła tydzień. Teraz mam M-kę i jest bardzo fajna, o wiele trwalsza i wygodniejsza.
 4. Gosia_i_Luka

  Pekińczyk i obedience.

  Nie mam żadnego doświadczenia z pekińczykami ;) - bardziej odniosłam się do postu frruzi: [quote name='frruzia']dlaczego ludzie robią ze swoich małych psów jakieś kaleki? (...) przecież nauka siadania, warowania czy chodzenia przy nodze nie wymagają od psa jakiejś specjalnej kondycji fizycznej, bardziej bałabym się o kręgosłup właściciela, bo musi się dużo schylać ;)[/quote] Aczkolwiek jakieś 12-13 lat temu moja kuzynka miała pekina i to był diabeł wcielony.:evil_lol: Żywe srebro, wszędobylskie, szybkie i zadziorne to to było jak każdy porządny pies.:loveu: Tego, co piszesz, o zepsuciu rasy, nawet nie będę komentować, bo mi ciśnienie skoczy,a to niekorzystne dla serca. :p
 5. Gosia_i_Luka

  Pekińczyk i obedience.

  oktawia - czy aby ociupinkę nie demonizujesz? :roll: Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie fundował kilkugodzinnych, obciążających spacerów psu podczas upałów - jakiejkolwiek by on nie był rasy! Większość elementów obi zerówki można ćwiczyć w domu! Można ćwiczyć dorównywanie do nogi, zmianę komend (siad-waruj), przywołanie z bliskiej odległości, etc... Na dworzu składamy te elementy w całość. Jeśli pekiny nie znoszą nawet tak minimalnego wysiłku jak np. wykonanie komendy siad-waruj-siad to, no cóż, biedne psy...:shake: Flexi i 3 spacerki wkoło bloku, a po powrocie kanapa (na którą muszą zostać położone, bo arytmii jeszcze dostaną przy skoku) - tak powinno wyglądać życie tych piesków?
 6. Gosia_i_Luka

  Agility w Trojmiescie - Hipodrom Sopot

  Ala!! Jesteś wieeeeelka!!! Ile Lukra, dzięki!!!! :loveu::loveu::loveu:
 7. Gosia_i_Luka

  Małe psy - inne niż wszystkie (?)

  Ale to też trochę dziwne jest, co tu piszecie. Wszystkie rasy wkładacie do jednego worka, bo małe.:roll: Małe terriery to jednak ciut inna bajka niż np. pekińczyki, shih tzu itp. To tak jakby założyć temat "duże psy" i na jedno kopyto pisać o husky, owczarkach i wyżłach...
 8. Gosia_i_Luka

  Agility w Trojmiescie - Hipodrom Sopot

  [quote name='Blow'] Gosia i Luka, widziałam Was dzisiaj na zajęciach w trakcie zawodów:loveu:[/quote] ?? :roll: Gdzie i kiedy??
 9. Gosia_i_Luka

  Agility w Trojmiescie - Hipodrom Sopot

  Fenomenalne fotki!!:loveu:
 10. Gosia_i_Luka

  PPA BYDGOSZCZ 24-25 maja 2008

  [quote name='Magda i Saga'] Zgłoszenia do 09-05-2008 [/quote] :) (+10 znaków)
 11. Gosia_i_Luka

  Wczoraj spadł u nas śnieg...

  [IMG]http://i203.photobucket.com/albums/aa273/gosia_luka/IMG_8860-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i203.photobucket.com/albums/aa273/gosia_luka/IMG_8752-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i203.photobucket.com/albums/aa273/gosia_luka/IMG_8718-1.jpg[/IMG] (trzy powyższe zdjęcia by Kozik z naszego forum terrierowego) I biała z Figlem od Hanik (fotki też by Hanik): [url]http://i203.photobucket.com/albums/aa273/gosia_luka/DSCF4832.jpg[/url] [url]http://i203.photobucket.com/albums/aa273/gosia_luka/DSCF4831.jpg[/url]
 12. Gosia_i_Luka

  smycze automatyczne

  [quote name='Korenia']A kiedy kupowałaś smycz? Ja do tej co teraz kupiłam miałam, do poprzedniej nie, bo była kupowana z 3 lata temu :)[/quote] Chyba z 4 lata temu kupowałam. :p Ale dziś zamówiłam nową, taśmową comfort compact (z tej fajnej serii ze skórzanym wzmocnieniem przy karabińczyku), bo ta nasza stara linkowa ledwo już zipie, a mimo mojej awersji do flexi jednak czasem się przydaje... ;)
 13. Założyłam mu wątek na forum belgowym. Trzymam kciuki za Gromita - "malinowego husky" ;-)
 14. Gosia_i_Luka

  Nawykowe zwichnięcie rzepk

  Czekamy, czekamy, ale czy się doczekamy?? :mad: :cool1: U nas nie za wesoło, biała ma nawykowe zwichnięcie rzepki.:roll: Na razie zero szaleństw za piłką, nie mówiąc o frisbee czy agility. :placz: Już obie dostajemy świra bez szalonych spacerów. Planuję operację, na razie mam praktyki i mało czasu, ale pewnie tak to się wszystko skończy.:-( Jestem załamana, bo jeden wet mówi co innego, inny co innego i trzeci też co innego. Raz słyszę, że pies po operacji wraca w 100% do sprawności, potem się dowiaduję (też od weta), że szaleć jak do tej pory biała już nie będzie mogła. No i sama operacja - jeden twierdzi, że konieczna i to jak najszybciej, drugi każe 2 m-ce ograniczać ruch i daje nadzieje, że nóż nie będzie konieczny. W głowie mam mętlik i sama nie wiem, co robić. :placz:
 15. Gosia_i_Luka

  Zostawianie psa pod sklepem...

  Jest jeszcze kwestia zachowania psów pod sklepem. Ja mieszkam na V piętrze, a na parterze budynku jest sklep. I oczywiście codziennie od 6:00 rano pełno poprzywiązywanych psów... drących się na całe osiedle tak, że mam często przymusową pobudkę. Zdarzyło już mi się zbiec na dół, zaczekać na właściciela koncertującego psa i powiedzieć mu parę miłych słów... Jeśli tyle jest osób, które mają psa po kilkanaście lat i NIGDY nie zostawiły psa przed sklepem, to chyba można, prawda? Jest to wykonalne? Naprawdę można tak sobie zorganizować wyjście do sklepu, żeby pies nie musiał uczestniczyć w żaden sposób w tych zakupach. Wystarczy trochę mniej myśleć o swojej wygodzie, a więcej o ewentualnych skutkach.
×