Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

Wczoraj poczytałam po raz kolejny wątek o szkodnikach i Kajtun wcale nie jest taki najgorszy.
I myślałam, gdzie mógłby być ten idealny dom. Tak myślę, że on by się dobrze czuł w domku z solidnym wysokim ogrodzeniem, a żeby nie psocił to mógłby mieć jakiś tylko swój pokój. Tylko gdzie takiego wariata i z takim domem znaleźć?

Link to comment
Share on other sites

Aksonkowy Sklepik zakończył licytację, jednak, ponieważ odchodzę z dogo, można jeszcze wykupić rzeczy w opcji kup teraz.
Do tej pory dla Kajtuna przeznaczone jest ok. 315 zł.

Dziękuję wszystkim uczestniczącym w bazarku, dziękuje wszystkim podnoszącym i reklamującym bazarek, a nade wszystko dziękuje Alice, która rozrywała się, żeby być w kilku miejscach na raz i pomagała ożywiać Aksonkowy Sklepik na forum.

Mam nadzieję, że szybko uzyskam fundusze i przekażę Alice.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Kajtun robi postepy, dziś nawet się na mnie krzywo nie spojrzał, podchodził i merdał ogonem. Co więcej, dał się nakarmić mojemu mężowi, na którego zawsze szczekał. Grzecznie reagował na komendę "siad" za smaczki! Gorzej było jak smaczki się skończyły :diabloti:
Na doborowe towarzystwo w każdym razie nie narzeka :) Zadziwiające jaki jest w stosunku do innych psów, z każdym (nawet z samcem) chce sie bawić!

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_xgOm8WvrxWc/TdWNoLbyxvI/AAAAAAAAA2o/WqF0qF1zpAo/IMG_1591.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_xgOm8WvrxWc/TdWNodKGlvI/AAAAAAAAA2s/0GLVvd4zeu0/IMG_1603.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ale śliczny Kajtun :)
Oj, żeby on chciał być bardziej miły ZAWSZE lub chociaż ZAZWYCZAJ.

Nasz bazarek zamknął się kwotą blisko 797, ale będą pewnie jakieś nadwyżki, więc ponad 4 stówki dla kajtuli skapnie :)

Link to comment
Share on other sites

a zareklamowany juz na ogolnym bazarkowym?
rozmawiałam dzisiaj z dr Jodkowską, przekierowała mnie z Kajtunem do profesora Galanty( Galantego?)
czy ktoś może mnie poinstruować do której przychodni/kliniki najlepiej się zgłosić?
Podobno na sggw, tylko, że ja tam w rozpisce w ogóle profesora nie widzę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']a zareklamowany juz na ogolnym bazarkowym?
rozmawiałam dzisiaj z dr Jodkowską, przekierowała mnie z Kajtunem do profesora Galanty( Galantego?)
czy ktoś może mnie poinstruować do której przychodni/kliniki najlepiej się zgłosić?
Podobno na sggw, tylko, że ja tam w rozpisce w ogóle profesora nie widzę?[/QUOTE]
Zapytaj Myszy1, ona powinna wiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam już, ale profesor kazał oddzwonić później. Wiedział już o Kajcie od dr Jodkowskiej :)
Będę jeszcze próbowała.
W każdym bądź razie będę chciała psinę wcisnąc jak najszybciej, dr Jodkowska mówiła, ze najpewniej śliniakę trzeba będzie całkowicie wyciąć, skoro poprzednie zabiegi nie przyniosły rezultatu na długo. Bardzo się zainteresowała przypadkiem Kajta.
Mamy do rozwiązania problem logistyczny. Być może będą potrzebne dwa transporty - na konsultację i na operację, jesli nie uda się naszego drania "załatwić" za jednym razem. Wszystko będzie zalezało do profesora, ja bym chciała załatwić to za jednym razem.

No i Drogi Czorciku, czy Ty będziesz jechała z Guliwerem?
I nietypowe pytanie.. :D ;) Czy masz długie włosy? :D

przyszła zapomoga o WIGI - 20zł - dziękujemy!
przelałam 360zł za hotel za maj.

jesli do konca tygodnia nie dostanę zaległych wpłaty za moje bazarki idę poskarżyć na czarną listę...i rozliczę tak jak jest, po prostu będzie sporo mniej kasy :/

Link to comment
Share on other sites

Jak ma krótkie to trzeba kaganiec albo perukę :D

Bardzo się cieszę, że Galanty obrobi Kajtuna, bo ponoć świetny. Jeśli usunie się śliniankę to raczej nie będzie miało się co zapychać, chyba że kolejna... To nam bardzo ułatwi adopcję, no i Kajtun trochę ludzi zobaczy, a trochę ludzi jego :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...