Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

Im zależało na kajtunogabarytownym psie, młodszym. Ale dziwię, się że same nie zadzwoniły, mówiły że na pewno zadzwonią..same chciały numer!
Z ludzmi to juz tak jest... jakiś czas temu pisałam z fajną panią na temat Kajta,wymieniłyśmy sporo maili, bardzo współczuła jego sytuacji i wyrażała chęć adopcji, odwiedzenia go w Hotelu, niestety małzonek się sprzeciwiał, absolutnie nie chciał "psa z żabką". Kontakt ucichł, az wkoncu sama napisałam, czy moze jednak..a wtedy wyszło, ze panstwo juz adoptowali psiaka - z Psiego Anioła. Kajtun jedno dobre robi :lol: przynosi domki innym psiakom....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Nie mam całkowitej wiedzy na ten temat - ze słyszenia wiem, że jest niebezpieczeństwo, że to może się odnawiać, co nie znaczy, że musi.
Faktycznie, jak dotąd Kajtunek wspomaga inne psiaki.[/QUOTE]
Może jakiegoś lekarza od ludzkich żabek zapytać... wiecie, to duża przeszkoda w adopcji. Chociaż mi by nie przeszkadzało ;)

[quote name='Ziutka']Alice, z mojego bazarku na Kazia i kajtuna uzbierało się 1192 zł (zaokrąglam do 1200,-)
Podaj mi konto to przeleje Ci od razu pieniązki 600,- :lol:[/QUOTE]
Uuuuuu - Ziutka, ale dowaliłaś :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Alice, z mojego bazarku na Kazia i kajtuna uzbierało się 1192 zł (zaokrąglam do 1200,-)
Podaj mi konto to przeleje Ci od razu pieniązki 600,- :lol:[/QUOTE]


ten bazarek Ziutki zapowiadał się cudnie od początku, wzięcie niesłychane...ale tego się nie spodziewałam.
[B]Sandra[/B]...jesteś Mistrzem!
[IMG]http://www.duszki.pl/poogladaj_poczytaj/duszki_roza_duchowna/duszki_roza_duchowna_zdjecia/98.gif[/IMG]

nr konta w pierwszym poscie, lap pw z resztą danych ;)

Link to comment
Share on other sites

Pani napisała, że jest zauroczona Kajtunem. No, na razie tak - jeszcze się jej do nogi nie dobrał, łobuziak ;)
Godzinę odpisywałam na mail, ważąc słowa.
Nic z tego nie będzie, czuje to.

edit: pani odpisała. No to napisałam, jakie problemy moga byc z Kajtulą i chyba aż tak odważna nie jest, bo teraz zapadła cisza....

Link to comment
Share on other sites

zobaczcie kochane jak teraz ładnie saldo Kajtunka wygląda :)
z moich bazarków, które mam nadzieję w przyszłym tygodniu juz rozliczę będzie około 400 zł...łojeja tylko to do podziału ze szczuractwem.
i od razu napiszę, że od jutra do poniedziałku jestem out of dogo, jakby ktoś mnie szukał - proszę łapac na telefon - wieczorem po 20.

Link to comment
Share on other sites

Ładnie wygląda:) Jeszcze dojdzie trochę grosza od nas i Inga.mm niedługo finiszuje z bazarkiem. Będzie na żabkę:)

Będzie Ci łatwiej liczyć, jak sobie na koniec maja wyliczysz stan kasy i do tego dodasz to co wpłynie w czerwcu, później odejmiesz to co wypłynie i znów stan na koniec miesiąca. Wtedy mniej tego dodawania i odejmowania jest.

Skończyło się wyróżnienie gumtree i nie wiem robić dalej czy nie... jakby już było po żabce to by było lepiej. Ale z drugiej strony teraz najlepszy czas na adopcje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Ładnie wygląda:) Jeszcze dojdzie trochę grosza od nas i Inga.mm niedługo finiszuje z bazarkiem. Będzie na żabkę:)[/QUOTE]


no właśnie :) będzie na leczenie wstręciuszka naszego. Żeby wreszcie to żabisko wykurzyć...

[quote name='mmd']
Będzie Ci łatwiej liczyć, jak sobie na koniec maja wyliczysz stan kasy i do tego dodasz to co wpłynie w czerwcu, później odejmiesz to co wypłynie i znów stan na koniec miesiąca. Wtedy mniej tego dodawania i odejmowania jest. [/QUOTE]


- to będzie robił mój księgowy...:rolleyes:

[quote name='mmd']
Skończyło się wyróżnienie gumtree i nie wiem robić dalej czy nie... jakby już było po żabce to by było lepiej. Ale z drugiej strony teraz najlepszy czas na adopcje.[/QUOTE]

Tez nie bardzo wiem jak ugryźć te sprawy i tak nas blokuje jego charakterek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...