Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

[quote name='Guliwer89']hehehe niestety nie ;) chciałbym byc tak młody ;) a ja stary dziad juz jestem niestety ;)[/QUOTE]


Guli Ty weź nie przesadzaj , w sumie jesteś całe dwa tygodnie młodszy ode mnie ;)
A co do twojego autka , to wygląd jest nie ważny, ważne jest to , że jeździ, że jest nam w stanie pomóc i co najważniejsze , ze Ty masz chęci, a to że ma jedne drzwi innego koloru niz reszta i bok wgnieciony to już pryszcz heheheh :)

Link to comment
Share on other sites

Kilka informacji organizacyjnych.
W lecznicy powiedzieli mi, że profesor musiał nie zapisać psa poprzednim razem, natomiast po raz kolejny na wszelki wypadek dopytałam o ten piątek.
Kazano mi próbować złapać profesora na jego prywatny numer, około 14.30, ma być wtedy w lecznicy.
Nie mają w lecznicy terminalu, więc zrobię przelew na konto Noska, a Pani Małgosia zapłaci od ręki i weźmie paragon/fakturę za operację i leki.
Poprosiłam też o wydanie opisu całości zabiegu na papierze i przesłanie mi na maila.
Zobaczymy jak to będzie...obym się w koncu do profesora dodzwoniła.

Przelew zrobię dziś tak myślę...
...i zaczynam się już poważnie stresować.

jest deklaracja stała za VI od [B]mmd[/B] :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Nie stresuj się, tylko wymuś potwierdzenie, że zapisał. Trzy razy zapytaj, takie upierdliwe się zapamiętuje ;)
A kto odbierze od p. Małgosi ten rachunek? Trzeba będzie go chyba wstawić na wątek... spora kwota, powinien być.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']Guli Ty weź nie przesadzaj , w sumie jesteś całe dwa tygodnie młodszy ode mnie ;)
A co do twojego autka , to wygląd jest nie ważny, ważne jest to , że jeździ, że jest nam w stanie pomóc i co najważniejsze , ze Ty masz chęci, a to że ma jedne drzwi innego koloru niz reszta i bok wgnieciony to już pryszcz heheheh :)[/QUOTE] Oj Czorcik Czorcik... bo Ty młoda duchem jesteś;)

Link to comment
Share on other sites

Mnie to naprawdę frustruje, sterowanie wszystkim na odległość nie należy do najfajniejszych sposobów załatwiania tak powaznych spraw jak umawianie/podejmowanie decyzji, nie dotyczących tak naprawdę mnie...tylko czyjegoś zdrowia i przyszłości :(
Boli mnie już żołądek z tych nerwów.
I w ogole co to ma znaczyć " na pewno się pani w koncu dodzwoni" jak własnie od wczoraj się nie dodzwoniłam. Phi.
W związku z tym kieruję prośbę do osób które będą w piatek towarzyszyły Kajtowi - proszę osobiście przypomnieć, o konieczności wystawienia faktury/paragonu za zabieg i wydania opisu zabiegu, taka karta pacjenta. Czyli wszystko co pies miał robione, jakie leki były podane i zalecenia.
Wkurzam się i juz :[

Link to comment
Share on other sites

i znów... jestem nowa; nie znam całej historii i nie chcę się wtrącać... ale.... czy to koniecznie musi być ten wet? Bo przyznam szczerze; że to jakaś paranoja; przecież tu chodzi o żywe stworzenie a nie o jakiś mebel; który można przestawiać tu i tam... może warto poszukać pomocy gdzieś indziej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Ten jest podobno jednym z najlepszych chirurgów tkanek miękkich. To, że tak trudno go złapać to dowód na to, jak ma dużo roboty. A teraz musi być chyba jakaś dodatkowa przyczyna.[/QUOTE] hmmm... pewnie tak... a jak się nazywa ten wet?

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłam - profesor. No i nietrudno się domyślić - ma końcówkę roku, stado studentów, do tego dwie prace (SGGW i ta prywatka klinika), możliwe, że jeszcze jakieś konferencje i w to wszystko wystarczy, że pierdyknie jakiś drobiazg typu zepsuty samochód czy jakiś kłopot w domu i gotowe. Nie bronię go, ale znam ten model i wiem, jak to wygląda w czerwcu :)

Link to comment
Share on other sites

Dotarła wpłata od Kundelkowej Skarbonki :)
I dziwnym trafem dzisiaj pojawiła się wpłata od zebryzebry - uwaga - z datą 6 czerwca.
Ktoś moze wie co to za cuda niewidy?

Dodaję w pierwsze rozliczenie.
Wczoraj przelałam na konto Noska 1.000zł, umówiłyśmy się z Panią Małgosią, że to co wpłaciłam na poczet hotelu czerwcowego będzie stanowiło ewentualny zapas na operację ( gdyby zabrakło), a później się dopłaci.

Link to comment
Share on other sites

Pokażę Wam sunieczkę co nosi takie samo imię jak moja psina, ale jest zupełnie innym typem stwora... :(
...wycofana, wystraszona, z chorobą sierocą, ciągle czeka na pomoc i ratunek ze schroniska.
Nie wychodzi w ogóle z boksu!
Zajrzyjcie do niej proszę:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/209082-Smutna-Emka-prosi-o-pomoc[/url]...

Link to comment
Share on other sites

Dodzowniłam się! :rolleyes:
Nawet nie będę pisała, bo takiego tłumaczenia nikt by nie łyknął :D
Udało się jednak ustalić kilka rzeczy:
- będzie oczywiście narkoza wziewna
- będzie faktura
- będzie opis odręczny ( drukarka się popsuła)
Profesor zaczął tłumaczyć na czym ten zabieg będzie polegał, bardzo dużo dziwnych rzeczy wyszło.
Być może to będzie operacja dwuetapowa, czyli teraz ciach, a później jeszcze kosmetyka pozostałych ślinianek.
Wszystko tak naprawdę wyjdzie w praniu.

Pani Małgosia może da te dokumenty do scanu [B]Guliwerowi[/B]? Jesli się zgodzi tym zająć, a jak nie to [B]anka_szklanka[/B] pomoże.
Pamiętajcie by dopytać się o zalecenia po zabiegu, najlepiej niech też dadzą na papierze.

trzymajcie kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...