Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

[quote name='mmd']Nie, stawki są 240-300 miesięcznie. Zazwyczaj jak jest 300 to już z karmą.[/QUOTE]
Mmd, gdzie?! Już tam lecę! U nas hotele [B]zaczynają się[/B] od 12-13 za dobę. Za psa powyżej 20kg - 15/doba plus karma. W Konstancinie płacę 500 z karmą albo 400 bez - w kojcu. Za DT płacę 350 plus wszystkie koszty. Mam tylko jeden chlubny wyjątek - Astaroth.

Link to comment
Share on other sites

No jasne, tylko jakoś nie widzę chęci tej drugiej strony.
Najwidoczniej Kajtun jakiś odstraszający :rolleyes:

Skarboneczka Kundelkowa podaruje Kajtowi 250zł dofinansowania do operacji.
To chyba nie zginiemy..ale już trzeba myśleć o następnych miesiącach.
Może po nowych ogłoszeniach rozdzwonią się telefony....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Mmd, gdzie?! Już tam lecę! U nas hotele [B]zaczynają się[/B] od 12-13 za dobę. Za psa powyżej 20kg - 15/doba plus karma. W Konstancinie płacę 500 z karmą albo 400 bez - w kojcu. Za DT płacę 350 plus wszystkie koszty. Mam tylko jeden chlubny wyjątek - Astaroth.[/QUOTE]
To ja się do wyjątków też podłączę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']I słusznie, przepraszam - wrzuciłam Cię do folderu "W nowym domu":)[/QUOTE]
mam nowy dom? I nic o tym nie wiem?
Czy w nowym domu jest miejsce dla kotów i psów?
I jeszcze: gdzie ten nowy dom?
Ech, pomarzyć fajna rzecz....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Mmd, gdzie?! Już tam lecę! U nas hotele [B]zaczynają się[/B] od 12-13 za dobę. Za psa powyżej 20kg - 15/doba plus karma. W Konstancinie płacę 500 z karmą albo 400 bez - w kojcu. Za DT płacę 350 plus wszystkie koszty. Mam tylko jeden chlubny wyjątek - Astaroth.[/QUOTE]
No właśnie Astaroth na przykład.
Ronja birze 300 za dużego psa plus karma i poza tymi niemiłymi przepychankami u Soni, nikt nigdy nie narzekał. Ale Kajta jej nie wepcham, bo też kolejka.
Znam też jeden darmowy DT, ale już tam upchnęłam psa i będzie siedział, bo Kajtun przy nim to aniołek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']
zaksięgowałam wlasnie miłe ciocie i wujkowie wpłaty na Kajta, 260zł.
Szczegóły w pierwszym poście.[/QUOTE]
Sprawdź konto, ode mnie też już powinno być.
A Ty Alice wpłacasz na Kundelki? Ja tam jestem na stałe jakby co...
No i obraczus jakoś ostatnio wpakowała Bakusia do Astaroth do domu, a nie do boksu, więc nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

Albo zapytaj jak to zrobiła, albo męcz częściej Astaroth :)
Tu gdzie Kajtun jest są jak dla mnie dwa problemy: cena i ta odległość od Warszawy. Szukanie transportu i ew. chętni na adopcję - jak z tym sobie poradzić? Szkoda go, bo znów się czuje u siebie, skoro tak nie szaleje, a tu przeprowadzka.... kiedyś.

Link to comment
Share on other sites

okienko, wiaterek i pełen lansik na tylnej kanapie ;) w drodze powrotnej troche pokimał ale mu sie wcale nie dziwie tez miałem już dość korków i upału już chyba za stary jestem powoli na spędzanie calego dnia za kółkiem a kiedys to mogłem jeździć naokrągło teraz to juz inne czasy niestety ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borsuq']zgodnie z obietnicą pierwsza kaska poszła;) postaram się co jakiś czas jeszcze przesyłać... jakby brakowało do leczenia czy hoteliku dajcie znać, coś się wykombinuje;)[/QUOTE]

Borsuq normalnie nie wiem co powiedzieć dzieki w imieniu wlotatego ryjka podrapie go za uszkiem od ciebie w piatek ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...