Jump to content
Dogomania

MIKI -MA DOM !!! - los się do niego uśmiechnął


henikar

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Istar19']to teraz tylko znaleźć kogoś do wizyty...możecie mi pomóc? nigdy nie szukałam ludzi do wizyty...bo jeśli by wyszła pozytywnie, może udałoby się jeszcze Mikusia wykastrować u nas no i znaleźć transport.[/QUOTE]

Istar najlepiej poszukać przez mapę dogo. To jest Gdańsk?

Link to comment
Share on other sites

Mikus trafił do metra, dlatego dzwonili do mnie (nie zmieniłam tel w cafeanimal jak robiłam mu ogłoszenia..), dzwoniła do mnie najpierw żona tydzień temu no i rozmawiałam z nią o Mikim, mieli się jeszcze naradzić cała rodziną no i dziś dzwonił do mnie pan rodziny. chcą go na 99% (ten 1% wiąże się z kłopotem transportu) ale jeśli przejdą wizytę pomyślnie wtedy nie widzę przeszkód by tam go dostarczyć (chodź bym miała z nim pociągiem jechać) ;)

Link to comment
Share on other sites

Świetnie!
Czekamy zatem na relację z wizyty.
A z tego co pamiętam (z SCC) Miki jest fajnym spokojnym psem,więc nawet gdyby miał jechać pociągiem,to myślę,że nie byłoby całkiem źle.
Reyes zawoziła Zuzankę do Białegostoku i choć przeżyły zuzkową biegunkę, to mała ma teraz dzięki Dance wspaniały wymarzony dom.
Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Czekamy dalej na wizytę..w międzyczasie Miki wędruje po lasach niedaleko schroniska ze swym opiekunem ;)

[img]http://lh3.ggpht.com/_Qbj5mfb9LrQ/TIJj8pk-7uI/AAAAAAAALpc/UmlhgwvIgZQ/s512/IMG_6947.JPG[/img]

[img]http://lh6.ggpht.com/_Qbj5mfb9LrQ/TIJj86zolNI/AAAAAAAALpg/wcfRRtNHjO4/s512/IMG_6953.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

Wizyta będzie w środę albo w czwartek, rano w środę Pan ma do mnie dzwonić i dogramy dzień i godzinę, jutro Państwu nie pasuje.
Nie wiem, gdzie jest psiak, jesli to trasa przez Warszawę, to mogę jakoś pomóc - tzn z mogę z Warszawy dowieźć psa bezpłatnie do nowego domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='itske']wizyta będzie w środę albo w czwartek, rano w środę pan ma do mnie dzwonić i dogramy dzień i godzinę, jutro państwu nie pasuje.
Nie wiem, gdzie jest psiak, jesli to trasa przez warszawę, to mogę jakoś pomóc - tzn z mogę z warszawy dowieźć psa bezpłatnie do nowego domku.[/quote]
super!!!!!

Link to comment
Share on other sites

transport się obmyśli, państwo oddadzą przynajmniej cześć za transport (jeśli nie będzie to wielka suma to zapłacą całość).
co do kastracji, nie byli jak na razie przeciwni, jeśli przejdą wizytę zapytam w schronie czy nie dałoby rady go wykastrować przed wyjazdem (trochę czasu na to będzie)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...