Jump to content
Dogomania

Młoda, duża sunia szuka wymarzonego domu


ananas

Recommended Posts

[quote name='2411magdalenka']no to za chwilę wyjdzie że nam szczeniorów brakuje ;)
Amigo, ale te psiurki to małe nie będą... conajmniej średnie... mamusia dosyć potężnych gabarytów jak dla mnie ;)

[/QUOTE]

Ja wiem, wiem, ale czasami dobre tłumaczenie przekonuje ludzi. Że w sumie najważniejsze jest wybieganie psa, a nie to, ile ma miejsca w mieszkaniu.
Czy jest ktoś w stanie umówić się z Panią Sylwią i porobić jakieś dobre zdjęcia do ogłoszeń suni?
Jestem na urlopie, więc moglabym się trochę pobawić w ogłoszenia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki zapraszam na wątek tu pojawiła się sunia karmiąca, czyli szczeniory są, tylko nie wiadomo gdzie....?
Masakra.....
[U][url]http://www.dogomania.pl/threads/186814-Aza-i-Bart-D%C5%81UG-w-HOTELU.Bez-pomocy-wr%C3%B3c%C4%85-na-ulic%C4%99!-SZCZENNA-SUKA-czeka-na-ratunek!/page24[/url][/U]

Link to comment
Share on other sites

Dostałam suuuperasny telefon od Zuzaneczki. Państwo przyjechali zobaczyc Pchełke i się w niej zakochali :) Wzieli od razu i teraz Zuzaneczka po nocy się taszczy z nimi zeby rzucic okiem na warunki domowe. Więcej chyba ona napisze jak wróci :lol:

Mam nadzieje ze to bedzie ten naprawde najwspanialszy domek dla tego mleństwa, bo strasznie kochane. Bede tez prosic o wizyte poadopcyjna ul. Kapelanka wiecej szczegolow na PW. Mam nadzieje ze znajda się chetni :)

Co do drugiego domku - ten za Wieliczką - który był na oku dałam znać Kopciszkowi. Może jej tymczasek znajdzie dom ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, gdybyście miały jakiś domek na oku, to pamiętajcie o mojej Zuzi. Ma 8 tyg. docelowo będzie sunią ok. 20 kg, wyżłowatą.

[IMG]http://i37.tinypic.com/2nosqg.jpg[/IMG]

[IMG]http://i35.tinypic.com/ejacg8.jpg[/IMG]

więcej fotek na jej wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188545-2-tygodniowy-szczeniak-porzucony-w-%C5%9Bmietniku-potrzebuje-DT!?p=15157537&viewfull=1#post15157537[/url]

:)

Link to comment
Share on other sites

Pchełka już w nowym domu. Duży dom z wielkim ogrodem, właściciele bardzo mili- przyjechali do mnie na drugi koniec miasta zobaczyc Pchełkę i od razu wpadła w ich ramiona. Wytłumaczyłam dokładnie, jak wygląda sytuacja, że mała nie jest ideałem, bo ma problemy z czystością i że potrzebyje czasu, bo jest zdezorientowana. Pani bardzo rzeczowa, nauczycielka, spokojna, uprzejma i okazało się, że pracują w jednym budynku z moim mężem i mają wspólnych znajomych. Do tego chlopiec 14-letni energiczny ale wrażliwy, od razu zaczęli szaleć. Pojechalismy całą bandą do ich domu no i faktycznie piekny wielki ogrodzony ogród, za płotem dziadkowie mieszkają. Teraz wszyscy mają wakacje, więc ają dużo czasu na wychowywanie małej! :))

Pani zgadza się na wszystkie warunki, zaprasza na wizyte do siebie do domu, zrobi serylke, ma swoją zaufaną weterynarkę. Chciała oddać koszty związany z dotyczczasowa opieka nad Pchłą, ale to Nina powinna z nią o tym rozmawiać. Może faktycznie można zasugerowac jakiś grosik na rzecz innych potrzebujących.

Mają do mnie namair, w razie problemów maja do mnie dzwonić, wiedzą o możliwości rezygnacji w razie czego... Nie spodziewałam się, że aż tak zaufam, ale w pełni wzbudzają zaufanie dzięki otwartosci i zrozueminiu w odniesieniu do wszystkich warunków.

Dane Pani spisałam z dowodu, ma jej już Nina, teraz potrzebna wizyta w celu zamkniecia sprawy i podpisania umowy i przekazania książeczki. Ustaliłysmy z Nina, że tak to załatwimy, bo ja z zaskoczenia nie miąłam przygotowanej umowy a jesli taka sznasa się trafiła to szkoda było czasu na przedłużanie aklimatyzacji suni.

Link to comment
Share on other sites

ja po prośbie - psiaki kieleckie moga wygrać parę złociszów...potrzebny głos na zdjęcie nr 92 w tym bazarku - gdyby jeszcze ktoś nie głosował to bardzo ładnie proszę!:lol:

link do wątku:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/190271-Bazarek-fotograficzny-zapraszam-na-BEZP%C5%81ATNE-G%C5%81OSOWANIE!!!/page77[/url]

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś u nowych właścicieli Pchełki - Diny :) Mała ma się świetnie. Śpi w swoim koszyczku, dostała atłasową poduszeczke i chyba wreszcie trafila na ludzi ktorzy ją pokochali. Kwestie formalne zakończone tj umowa, ksiązeczka itp. Wszystkie szczeniaczki, które trafiły do nas mają domki, bo z tego co wiem, mała Kropka od Wojtusia tez ma juz swój domek :) Dziekuje wszystkim. Zostaje teraz kwestia mamy maleństw....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kopciuszek']w poście #507 i #508 są zdjęcia tej suni do obfocenia ;D[/QUOTE]


Ale do ogłoszeń potrzebne są takie łapiące za serce zdjęcia. Ładny profilek, proszące oczka itd itp
[URL="http://www.dogomania.../members/109633-paoiii"][B]paoiii[/B][/URL] - kiedy dasz radę zrobić zdjęcia ale pliiiis jak najszybciej, bo jeszcze w najbliższym togodniu będę miała trochę czasu, żeby porobić ogłoszenia. A po drugie sunia ma opłacone 15 dni dt i już się niedlugo jej kończą te dni. Mam jeszcze do zaofiarowania 90 zł, które co miesiac wpłaca na moje konto staly sponsor [B]qder[/B]. On nie ma czasu śledzić wszystkie watki, więc zdaje się na moją decyzję.
Ale chciałabym, żebyśmy wszystkie twardo się zabrały za szukanie suni nowego domku. Jej potrzeba masy, masy ogłoszeń !

Link to comment
Share on other sites

a więc mysle ze w ciągu najbliższych dni jesli tylko tej p. Sylwi bedzie pasowało dogadamy sie i zdjecia bedą :) bede się starać bardzo bardzo lecz mam troche słabszy aparat bo ten lepszy ktorego zazwyczaj uzywałam ukradziono ;/

Link to comment
Share on other sites

Poznała, dzis Sabę, Jest to cudowna delikatna psina . Wystarczyło te kilka dni u Sylwii a ja na ulicy za nic nie wzięłabym ja za ta sunie ze zdjęć .. Delikatnie nieśmiała w pierwszym kontakcie , bardzo przymilna - czarujące stworzenie.
Pięknie chodzi na smyczy , pcha się na łózko :loveu:..... w mieszkaniu sobie spi grzeczniutko i tylkojuz jamniorowi pimpusiowi na wszystko nie pozwala :lol:, bardzo prosi o uwagę i uwielbia pieszczotki

Edit dzis jej kilka zdj zrobiła, poproszę ja żeby jak najszybciej mi je podesłała.

Link to comment
Share on other sites

pod nos nikt jej kota nie podkładał, ale maluchy kocie w ogóle jej nie interesują .

Myślę ze spokojnie z kotem mogłaby zamieszkać , z psem innym tez w zasadzie . W końcu z PImpkiem ( :loveu:) znalazła wspólny język . Sylwie mowiła ze jakjakais obcy pies zbliza sie to ona powarkuje, ale to myślę ze etap przejściowy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...