Jump to content
Dogomania

Młoda, duża sunia szuka wymarzonego domu


ananas

Recommended Posts

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ona zawsze jadła suchą karmę;) Więc to może wina stresu pooperacyjnego?
Odnośnie gościa to nie wyrzuci jej, bo jak ma wyrzucić psa, który i tak żyje jak chce? To nie jest odosobniony domek za 7 górami i lasami, żeby została bez jakiejkolwiek opieki. Jakby nikt do tej pory nie pomagał tej suni to ten wątek w ogóle by nie istniał;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ananas']
To nie jest odosobniony domek za 7 górami i lasami, żeby została bez jakiejkolwiek opieki. [/QUOTE]

To jakim cudem te psy znalazły się w takim stanie?
Ale ok, nie zabieram już głosu. bo ja uważam, że sunia nie powinna tam wracać, tak ja nie chcieliście mu oddać ostatniego szczeniaka.

Nina_q po Dalie przyjeżdżają we wtorek ale maja zostać do co najmniej czwartku. No i Bonusiowi muszę dać trochę oddechu. To naprawdę stary, bardzo schorowany pies.

Link to comment
Share on other sites

same problemy:(:(

Zapraszam do głosowania na bazarku[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] wstawiałam tam moje zdjęcia plus zdjęcia od Mrski[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] - nr. 90,91,92,97,98

[URL="http://www.dogomania.190271-bazarek-fotograficzny-na-pomoc-psiakom-%29/page47"]http://www.dogomania.pl/threads/190271-Bazarek-fotograficzny-na-pomoc-psiakom-%29/page43[/URL]

jeśli się uda ucieszą się jakieś bezdomniaki:)

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie pani Sylwia ;) Pytała czy może już suni zdjąć ten fartuszek posterylkowy, bo chce jej wyczesać sierść, która się tam skołtuniła ;) Ja się nie orientuję dlatego powiedziałam, że poproszę którąś z Was o kontakt z panią Sylwią ;)
Pani Sylwia również zarejestruje się na dogo ;)
Sunia podobno z ciekawością obserwuje obcych ludzi, ale widać, że na mężczyzn reaguje inaczej .... ma respekt do nich.

Ja także podzielam zdanie AMIGI ... sunia nie powinna tam trafić. ZApewnijmy jej życie przy swoim człowieku, a nie samowolke przez którą może jej się coś stać.
Pani Sylwia powiedziała, że dla suni byłoby idealnie gdyby trafiła do domu z ogrodem, ale blok z dłuuuugimi spacerami też by się nadał ;)

Link to comment
Share on other sites

cóż, nie wiem co zrobić z Sarą... rozumiem obie "strony" i obie mają słuszność.. kłopot w tym, co z nią zrobić... znajdzie się jakiś dt, który ją weźmie?
czy uzbieramy na hotelik.. z tym że u mnie sytuacja dramatyczna, bo nie pracuję na etat, a Freyka bardzo bardzo bardzo chora :( więc mówię otwarcie - nie pomogę.
A koszty hoteliku są ogromne... :(

szukanie ds trwa.. potrzebne są świetne fotosy i stos ogłoszeń... trudna sprawa.. ale nie niemożliwa dla dogomaniaków...
więc proszę po prostu o więcej głosów tudzież deklaracje - zróbmy rozeznanie "co kto może" i w ten sposób podejmijmy decyzję... w ostateczności, jeżeli odzewu nie będzie, Sara trafi do "dziadka"...
?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kopciuszek']Dzwoniła do mnie pani Sylwia ;) Pytała czy może już suni zdjąć ten fartuszek posterylkowy, bo chce jej wyczesać sierść, która się tam skołtuniła ;) Ja się nie orientuję dlatego powiedziałam, że poproszę którąś z Was o kontakt z panią Sylwią ;)
Pani Sylwia również zarejestruje się na dogo ;)
Sunia podobno z ciekawością obserwuje obcych ludzi, ale widać, że na mężczyzn reaguje inaczej .... ma respekt do nich.

Ja także podzielam zdanie AMIGI ... sunia nie powinna tam trafić. ZApewnijmy jej życie przy swoim człowieku, a nie samowolke przez którą może jej się coś stać.
Pani Sylwia powiedziała, że dla suni byłoby idealnie gdyby trafiła do domu z ogrodem, ale blok z dłuuuugimi spacerami też by się nadał ;)[/QUOTE]
Ubranko można zdjąć do czesania, ale jednak trzeba jej pilnować. Szwy na 10-tą dobę się ściąga, czy wet zalecił inaczej? Więc niech lepiej chodzi w ubranku, to zawsze jakaś forma zabezpieczenia, bo różnie się zwierzaki interesują swoimi szwami :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ona chodzi w ubranku. Tylko na czas czesania ubranko miala ściągniete. Szwy mają być wyjęte za 10 - 14 dni
Sunia jest coraz śmielsza. Wyobraźcie Sobie, że w trakcie kiedy Pani Sylwia rozmawiała przez tel. siedząc na wersalce, sunia zrobiła hooop i z dumną miną wymościła się obok na wersalce - mamy następnego kanapowego pieska :-)

Link to comment
Share on other sites

Hej. Pchełka dalej domu nie ma:-( Taka rozkoszna....Pobyła troche u mojej koleżanki ale kot jej nie akceptuje.
U mnie mała nie moze być bo Oskar ją męczy, a ja nie mam jak rozdzielac bo wystarczy ze mam do pilnowania dwójke moich dzieciaków. Nie bede przeciez psa na caly dzien zamykala w domu. Pilne!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='2411magdalenka']nina no i jak? dzwonił Pan jeszcze wczoraj? ...coś mówił, że zadzwoni rano, ale ja go prosiłam, żeby zadzwonił jeszcze wczoraj..... wyjściowo z fotek wybrali Karata, ale oglądali Pchełkę w necie i było na TAK ehhh..

czekam na wieści :)[/QUOTE]

Pan nie dzwonil za to jakaś Pani ;) Chce pchełke do domku. Dom ogrodzony. Przez tel fajna, 4 dzieci, 2 koty a piesek ze starości zdechł. Ale i tak prosze zeby ktos na przedadopcyjna podjechał miejscowość Słomiróg za Wieliczką.

BTW Pchełka jest na DT u Zuzaneczki od wczoraj wieczorem. Dziekuje bardzo za pomoc :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jesli Pchełka zostanie u nas do piątku zabieramy ją ze sobą na weekend. Jesli problem z wizyta mozemy z mezem pojechac dzisiaj ale dobrze by bylo gdyby ktos bardziej doswiadczony sie udal z nami. Mozna by wziac od razu Pchłę i pokazać jej walory na żywo ;) Po prostu zapewniamy transport na wizytę pod warunkiem że dzisiaj albo jutro po 20.
\
U Pchełki wszystko dobrze, jest bardzo spokojna i grzeczna, troche zdezorientowana tylkoma zmianami. Ładnie spała sama, zgodnie z zapewnieniami niny, wiec jestem dobrej mysli co do znoszenia samotnosci- to moja najwieksza obawa. Przesłodki suniek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzaneczka']J...
U Pchełki wszystko dobrze, jest bardzo spokojna i grzeczna, troche zdezorientowana tylkoma zmianami. Ładnie spała sama, zgodnie z zapewnieniami niny, wiec jestem dobrej mysli co do znoszenia samotnosci- to moja najwieksza obawa. Przesłodki suniek :)[/QUOTE]

Hmmmm to moze znajdzie domek u Was:razz::razz::razz: Przekochana jest. Fajniejszej psinki nie spotkalam. A już poleguje Wam na stopach?? Jak nie to pewnie zaraz bedzie :lol:

Link to comment
Share on other sites

poleguje :) jeśli znajdzie się domek to lepiej, bo u nas jednak większość dnia jest sama i trudno ją czegokolwiek nauczyć, głównie chodzi o czystość- potrzebuje konsekwencji i częstych wyjść a u nas poza weekendami z tym ciężko. Czekam na info ad. pani zainteresowanej odwiedzinami u Pchełki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzaneczka']poleguje :) jeśli znajdzie się domek to lepiej, bo u nas jednak większość dnia jest sama i trudno ją czegokolwiek nauczyć, głównie chodzi o czystość- potrzebuje konsekwencji i częstych wyjść a u nas poza weekendami z tym ciężko. Czekam na info ad. pani zainteresowanej odwiedzinami u Pchełki ;)[/QUOTE]

Podałam jej wszystkie namiary na Ciebie i czekamy obydwie :)
Czy ew odwiedzenie z Pchełką jutro okolic Wieliczki wchodzi w gre?? Bo z tamtych okolic tez dzwoniła Pani zainteresowana małą
Dziekuje Ci jeszcze raz za domek dla małej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...