Jump to content
Dogomania

Jozek....odszedl...


wiewiora1

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak mial dom mial Ize i byl szczesliwy ale krotko!!!!szkoda,,,kochali go wszyscy ale za pozno,,jego czas dobiegl konca,,lata nie pozwolily mu przetrwac dalej,,,,kochalam go ja Iza i wszyscy,,czesto siedzac to w zakichanym londku ,patrzac na podloge w pokoju wyobrazalam sobie ze lezy teraz kolo mnie ,,,wlasnie on,,,,,mialam to czesto ,,,ale niestety niektore marzenia nie sa do zrealizowania,,,,,
to byl piekny ,duzy kudlaty i ze wspanialym charakterem pies,,,,Taki o jakim marzylam,,,,byl za razem klucha jak i twardzielem,,duzy ale i delikatny,,,jednym slowem pies marzenie,,,,ale niestety,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Iza dala mu wszystko co mogla od siebie,,,poswiecala mu swoj czas i milosc mu wielka podarowala,,,,jednak ta bajka nie skaczyla sie szczesliwie,,,,Lata ,choroba nie pozwolily mu dluzej zostac przy Izie,,,,,,,Mimo ze ona walczyla o niego z calych sil......Taka mala ,drobna ale twardo brnela i probowala pokonac wszelkie przeciwnosci zeby go ratowac,,,ale zycie niestety uklada rozne scenariusze>>>>>...................
Jego juz nie ma miedzy nami,,,,ale bedziemy go wszyscy pamietac,,(ja jak lezalam godzinami w jego kojcu z nim na koldze przytuleni jak najwieksi przyjaciele,)..........ale go zostawilam................na szczescie wiedzialam ze z Iza bedzie mial najlepiej i tak bylo,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Iza,,,,,,,,,,,,,dziekuje,,,,,,jestes najkochansza osoba wiem jak bardzo go kochalas i walczylas o niego,,,,,,,,nie wiem co wiecej powiedziec,,,,,,,,,
Zegnaj Jozku i ,,dziekuje Izo!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Józiu kochany........:-(:-(:-(
tak mi przykro.......był takim cudownym dostojnym kudłaczem.......
Pamiętam jak jakiś rok temu byliśmy z TZem z nim na spacerku, był taki grzeczny dostojny nie reagował na dzikie podskoki i zaczepki małej żywej Figi, jak taki miły dobry starszy pan.....
Żegnaj kochany Józku.....bądz szczęśliwy tam gdzie jesteś....:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9037061#post9037061[/URL]
Moze skoro tak lubilyscie Jozka to pomozecie jego mlodszej inkarnacji w zenskiej wersji? PILNE! ok. 8 miesieczna kudlata sunia [B]Lucy[/B] zostala [B]porzucona przez wlascicieli.[/B] Jozek jesli patrzy na nas zza TM to na pewno nie ma nic przeciwko temu, zeby pomoc krewniaczce. Same zobaczcie ta mala wyglada prawie jak on i tez rozpaczliwie szuka domu :-( Odwiedźcie tylko jej wątek proszę. To kochana wielka klucha kudlata i tak teskni za swoim czlowiekiem, ze cala swoja duza waga pakuje sie na kolana...

Bardzo mi przykro z powodu Jozka. Znalazłam jego watek zupelnie gdzie indziej i tam nie ma info, ze pies odszedl juz za TM tym bardziej bylo dla mnie szokiem jak zobaczylam ze juz go nie ma. Dobrze, ze na koniec zycia mial swoj domek. Biedny bialasek :-(

Link to comment
Share on other sites

u jozka byl problem wieku ,,ale u niej,,,,,,ona jest przepiekna i mloda!!!!trzymam kciuki zeby sie udalo!!!!jest boska!!!!sam nie wiem zbytnio jak zabierac sie za ogloszenia psow,,,ale bede trzymac za nia kciuki!!!!!
Jozek jest daleko od nas ,,ale pewnie by sie ucieszyl z domku dla niej!!!wiec z mysla o nim,,,hopamy do gory!!!!mloda biala kulke!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...