Jump to content
Dogomania

Izabela.S

Members
 • Content Count

  245
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Izabela.S

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  3170477

Converted

 • Location
  Gdynia
 1. Cieszę się, że Sali znalazł dom :loveu: chociaż... hmmm... jakby to napisać? nie wszystkie poglądy dr S. są mi przyjazne ;) Ok, Sali ma dom, suuuper jest :p
 2. W weekend miałam orkę w szkole ale już jestem i czekam na wiadomości o Salim. Ten pekińczyk na łańcuchu... :placz: Goniu, puszki zamówiłam tego samego dnia, kiedy rozmawiałyśmy przez tel. Nie doszły jeszcze? [B]Mogę podac nr listu przewozowego.[/B]
 3. Z tego co wiem to chciała złożyć zawiadomienie. Była u prawnika ale ten powiedział, że pies jest teraz własnością fundacji i ona może być jedynie świadkiem lub oskarżycielem posiłkowym? ( jakoś tak). Tyle dowiedziałam się.
 4. Teraz to wypłakuje oczy a z zimną krwią przyprowadził go na eutanazję :angryy: Czasami brakuje mi słów na takich ludzi. Teraz piesio "naprawiony" to może uda się go odzyskać... nie, no szkoda gadać.
 5. nie zapominajmy o kastracji... ;) cudne wieści Goniu, oby tak dalej :loveu: I można obalić mit, że pekiny to wredne małe pieski ;) To kochanie pluszaki, mega sympatyczne ale wybierają sobie jednego pana. Kciukasy za maluszka!
 6. biedny maluszek :( przed nim jeszcze trochę bólu ale z każdym dniem będzie coraz lepiej. To młody psiak, wróci do normy. Rozmawiałam z moim TŻ... no nie bardzo zgadza się na kolejnego domownika.. ale jak się wszyscy sprężymy, to znajdziemy mu dom :)
 7. Każdy odpowiedzialny hodowca tak postąpi ;) Teraz najważniejsze jest zdrowie Salomona a jak będzie już ok, to domki same w kolejce będą stały po takiego przytulaka :) Wiem, bo mam pekińczyka :) To wspaniałe pieski, wielkie duchem, ciałkiem nie bardzo ;) Gosi dziękuję za miłą rozmowę.
 8. Są paragrafy. Goniu, weź orzeczenie i opinię od lekarza, który widział Salomona jako pierwszy ( przepraszam nie pamiętam nazwiska weta, który ma go operować). Stan ogólny psiaka, objawy, rozpoznanie lekarskie i to, że właściciel chciał go uśpić. To wszystko ma wpływ na dalsze postępowanie sądowne.
 9. dokładnie, oko za oko... Każdemu futrzakowi na którego decydujemy się, czy to z hodowli czy z przytuliska musimy zapewnić opiekę lekarską. To nasz zakichany obowiązek bo jesteśmy za nie odpowiedzialni.
 10. :( na fryzjera było go stać a na opiekę lekarską nie? co to za człowiek, nawet nie człowiek a bestia.
 11. Goniu, trafiłam na wątek Salego. Puszki wysłałam. A teraz trzymam kciuki za słodka mordkę, uda się bo musi. Salomon będzie zdrowy i znajdzie kochający dom. A właściciela to ja bym ... :mad: Salomon będzie potrzebować opieki pooperacyjnej. Proszę, jeśli ktoś może niech dorzuci grosik
×
×
 • Create New...