Jump to content
Dogomania

Maleńka Majeczka znalazła DOM! Bądź szczęśliwa! :)


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety nie mam dobrych wieści :( Braciszek małej odszedł dzisiaj w nocy
[*]
Wczoraj zabrałyśmy małą do lecznicy, niestety nie było na co czekać, mała jest w kiepskim stanie. Tak jak pisała Klaudia doba w lecznicy kostuje 25 zł + leczenie. Dobrze by było zrobić testy na choroby wirusowe, ale zwyczajnie nie mamy na to wszystko kasy :( Tak bardzo się boję, że ona też z tego nie wyjdzie...
Bardzo prosimy o pomoc i wsparcie. Może mógłby ktoś dać małej DT na czas leczenia?? Nie wiem cokolwiek mi już niestety ręce opadają. Najpierw Tinka i szczeniaki, teraz mały szczeniorek i nie wiadomo co będzie z sunieczką :placz:

Link to comment
Share on other sites

My również bardzo dziękujemy za każdą pomoc nawet duchową, jest ono teraz bardzo potrzebne...Widzę, że Cioteczka Javena ostro działa, ogromne dzięki :) Trzymajcie proszę wszyscy kciuki za zdrowie małej i oby to nie była żadna choroba wirusowa...

Link to comment
Share on other sites

Cały czas myśle maleńka o Tobie. Jeszcze biedactwo dobrze świata nie poznało ,a tyle cierpienia. Miałam kiedys na tymczasie szczeniaka ,który był przeziębiony, ale do dziś wspominam jego kaszel.Tak strasznie się męczył,że ja płakałam przy nim. Na szczęscie po kilku zastrzykach przeszło.Sunia znalazła dom w Bytomiu. Oby nie było to nic powazniejszego. Mała wyskakuj na góre.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83']Właśnie dostała PW. Biedne maleństwo. Nie mam jak pomóc, sama mam 5 szczeniąt do wyadoptowania:( Bardzo mi przykro. Trzymam kciuki, żeby dziewczynce się poszczęściło![/QUOTE]

Ja dziekuję za wsparcie .Pozytywne myśli tez dużo dają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']jestem na zaproszenie........
co za malenka sierotka:(i jeszcze te pieronskie choroby...........sama jestem w bardzo ciezkiej sytuacji finansowej przez inne psiaki,ale wysle chociaz 10 zl........trzymaj sie malenstwo!!!!!!!![/QUOTE]

Bardzo ,bardzo dziekujemy.Wszystkie jesteśmy w dołku finansowym .Tu nawet 5 zł,to już COS.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...