Jump to content
Dogomania

Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((


mysza 1

Recommended Posts

[quote name='mysza 1']Mieszkanie, Pani doświadczona w opiece nad takimi psami, miała niewidomą sunię z cukrzycą i chorobą Cushinga.
Jest odpowiedzialna i wie, na co się decyduje. Ma jeszcze 3 koty :) Rozmawiałyśmy o adaptacji i Pani doskonale wie, jak to przebiega. Jest spokojna i wyrozumiała, poradzi sobie.
Wie też o chorobach Jasperka, będzie kupować karmę Intestinal i badać go regularnie :)
[B]Ja też się boję ale będzie dobrze, czuję to ;)[/QUOTE]

[/B]Jeżeli tak mówisz, to jestem spokojniejsza. Powodzenia !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

widziałam wpis na waku transportowym ..ale to chyba za póżno zeby cos zorganizować ...

ale napiszę ..nie zaszkodzi


PILNE !!!
Może ktoś m do przetransportowania psiaka i przyłączy się do transportu zorganizowanego na prędce ..szukamy chętnych aby zmniejszyć koszty przejazdu ..

sobota – 6.10 - Kacper o 6 , 7 rano wyrusza z Szydłowca koło Radomia do Wrocławia …
będzie jechał min. przez Opoczno; Piotrków trybunalski; Bełchatów; Wieluń; Wieruszów; Oleśnica; Trzebnica , Wrocław

Potem wraca tą trasą Wrocław – Puszków pod Warszawą
- z powrotem do Piotrkowa Tryb. taka sama, a potem Piotrków Trybunalski ; Tomaszów Maz., Rawa mazowiecka, Pruszków;

kamila 604 322 515

Link to comment
Share on other sites

Jasperek już w SWOIM domu :) Dzisiaj rano zawiózł go jubu, mąż ajlii, za co bardzo dziękuję :)

Transport kosztował 371 zł, Pani Jasperka dała 200 zł, pozostałą kwotę trzeba zwrócić jubu.

Trzymajcie kciuki, jestem z Panią w kontakcie, będę dawać znać co i jak ;)

Link to comment
Share on other sites

Jasperek był trochę niespokojny w podróży ale po jakimś czasie, przystanku i siusiu się uspokoił.
U Pani połozył się spać ok. 14 i spał do 20 :)
Potem był na spacerze, niestety ma biegunkę stresową ale to przy zmianach miejsca u niego normalne, mówiłam o tym zresztą Pani przed adopcją. Dostał węgiel, zgodnie z zaleceniem weterynarza.
Troszkę jest jeszcze zdezorientowany, wszystko nowe ale głaskany merda ogonkiem i polizał Panią po ręce :)

Na razie odpoczywa i przystosowuje się do nowej sytuacji ale jest w porządku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Jasperek był trochę niespokojny w podróży ale po jakimś czasie, przystanku i siusiu się uspokoił.
U Pani połozył się spać ok. 14 i spał do 20 :)
Potem był na spacerze, niestety ma biegunkę stresową ale to przy zmianach miejsca u niego normalne, mówiłam o tym zresztą Pani przed adopcją. Dostał węgiel, zgodnie z zaleceniem weterynarza.
Troszkę jest jeszcze zdezorientowany, wszystko nowe ale głaskany merda ogonkiem i polizał Panią po ręce :)

Na razie odpoczywa i przystosowuje się do nowej sytuacji ale jest w porządku :)[/QUOTE]

Odetchnęłam. Fajnie, że jak na stres u Jasperka, to właściwie jest dobrze. Cieszę się bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...