Jump to content
Dogomania

Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((


mysza 1

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam wczoraj z p. Małgosią, wszystko jest w porządku :) Jasperek nie bardzo chce wychodzić z domu, lubi spać i odpoczywać :)
A jak wychodzi, uczy się okolicy, Pani go prowadzi i ostrzega przed przeszkodami a Jasperek łapie. Jest bardzo mądry podobno ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']mysza1, to Jasper tak szybko nawiązał kontakt ze swoją nową panią? Jejku, to niesamowite!!!!:crazyeye: I jeszcze łapie jej ostrzeżenia przed przeszkodami:lol:!!! Cudnie:loveu:[/QUOTE]
On już u Ronji łapał kontakt z jej Tz-tem, a teraz pewnie poczuł że to jego docelowe miejsce, one to czują:)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo rzadko wchodziłam na wątek Jaspera :oops:. Ale bardzo, bardzo mnie cieszy, że znaleziono mu taki dobry dom. Taka adopcja to kolejna nadzieja na domy dla tych wszystkich naszych psiaków nie za zdrowych i nie za młodych.
Poza tym też chciałabym zapytać jak końcowo wyglądają finanse Jaspera? Ja jeszcze wiszę 15 zł. niezapłaconej deklaracji na październik.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Są jakieś wieści z domku Jasperka czy za wczesnie jeszcze pytać?[/QUOTE]
Rozmawiałam z Panią kilka razy, wszystko dobrze. Uru była też odwiedzić Jasperka i miała cyknąć fotki i podesłać do mnie ale pewnie nie miała jeszcze czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lumix']Jestem tu za sprawa Andegawenki bardzo ciepło myślę o ludziach w takich momentach tylko czemu tych momentów jest tak mało. Powodzenia Jasper.[/QUOTE]
Witaj na wątku Jasperka:).
Będziemy cierpliwie czekać na zdjęcia. Jakoś jestem dobrej myśli:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...