Jump to content
Dogomania

O karmie ACANA...


a-38

Recommended Posts

[quote name='asher'] myslalam, ze u niej to jak w sklepie - zamawiam i tego samego dnia jest dostawa. a okazuje sie, ze musialabym tydzien czekac :o zawsze tak jest, ze trzeba liczyc sie z tak dlugim terminem realizacji zamowienia, czy to tylko chwilowy brak towaru?[/quote]

No nie jak w sklepie :wink: Ta kobita musiałaby wszystkich rodzajó ciastek i karmy nakupowac i w domu trzymać do... nie wiadomo kiedy :wink:

A tak zbierze zamówienia, zamówi co trzeba u producenta w jeden dzień porozwozi :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pika jeszcze jest troche inaczej, tzn kobita normalnie napewno ma ta karme, ale mogla po prostu teraz nie miec. I wtedy faktycznie trwa to kilka dni, zanim dostanie od producenta karme. Ja tez tak czekalam jak zamowilam Acane Puppy - bo akurat jej sie skonczyla.
P. Beata rozwozi karme najpozniej na drugi dzien, tzn zamawiasz i drugiego dnia masz w domciu 8) czasem przywozi tego samego dnia :wink: wiec z dostawa jest naprawde ok :wink:

Link to comment
Share on other sites

no wlasnienie do konca ok :roll:
dzwonilam dzis rano, karma miala byc wieczorem. ale niestety nie ma...
w sumie nie mam pretensji do dystrybutorki, bo faktycznie w warszawie drogi zasypalo, ale gdyby nie to, ze i tak zaplanowalam burkom na dzis glodowke, to troche bym sie zdenerwowala :-?
mam nadzieje, ze jutro juz na pewno karma do nas dojedzie... ech, rozpiescil mnie pan ze "Zwierzaczka" :wink: tam dostawa jest tego samego dnia, co zamowienie, tylko w wyjatkowych przypadkach dzien pozniej...

Link to comment
Share on other sites

[b]Niebieska[/b], moze po prostu zamow przez strone Acany?
a koniecznie musza byc Acany? bo czasem puszki na karme mozna tez kupic w sklepach zoo, rowniez internetowych.

a do mnie przyjechalo wczoraj 20 kg L&R :angel:
rany, pani Beata sama tachala worek na drugie pietro!!! :o ma kobita krzepe, nawet nie byla bardzo zdyszana :wink:

Sabina zmiotla karme z predkoscia swiatla i chciala wiecej (glodna byla jak nie wiem co). za to Boogie-Barfowiec, mimo jednodniowej glodowki krecil nosem. trudno, tydzien wytrzyma, a nawet jak sobie zrobi glodowke, to tylko na dobre mu wyjdzie :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='asher'][quote name='adda'][quote name='asher']noo, czasem glodze :cooldevi:[/quote] Niedobra :wink:[/quote]

:o jaka niedobra?
po prostu oszczedna 8)[/quote]
na psach oszczedzasz? :o
sama nie jedz 8)[/quote]

ale ja jestem BARDZO oszczedna. oszczedzam i na sobie i na psach :P

Link to comment
Share on other sites

jak widzisz asher karma dojechala, dystrybutor tez jest czlowiekiem, a pogoda tylko pogoda. Do mnie tez raz nie przyjechala, bo byly niesamowite korki i nie mogla - ja to jak najbardziej rozumiem, bo wszystko sie moze zdarzyc. A karme faktycznie warto zamawiac jednak wczesniej i wtedy nie ma problemu.
Niebieska z ciekawoscie jaka karme probujesz zamowic? I czy jak dzwonisz i pytasz o nia to pytasz sie tez kiedy bedzie?

Link to comment
Share on other sites

Teraz zamówiłam tą nową Acana Adult Light. Ponieważ chciałam żeby kluska schudła z 1,5 kg. Pytałamsię p. Beaty co o tym sądzi i powiedziała mi że spokojnie mogę kupić worek tego lighta a potem wrócić do Adult Large Breed. Jak zamawiałam (to był piątek) to pytałam się kiedy będzie i p. Beata powiedziała że w piątek i sobotę nie da rady, potem jedzie na wystawę więc raczej to będzie poniedziałek.
Wracam w sobotę ze spaceru... a tam czeka na mnie wór w przedpokoju. :D

Link to comment
Share on other sites

Ja tez uwazam ze p.Beata jest OK.Ja nie mam zadnych problemow choc
czasem zdarza sie ze musze troszke poczekac.Ale nigdy nie zamawiam
karmy "na styk" :o rozne sa przypadki czesto losowe i cos dla psiaczka zawsze musi w domu byc.Z pucha na karme tez nie bylo zadnego problemu -dostalam natychmiast.
Przy okazji mam pytanie .Czy macie jakis namiar na ciasteczka z formula
na stawy.U p.Beaty tylko jakies ogromne wory.Wlasiciwie z poczatkowych trzech rodzajow w torebkach 900 gr dostepne sa tylko
te z formula na siersc. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amokk']ja niebawem zaopatrze sie w karme Acana[/quote]
Ja też, jak tylko skończę z grypą to się wybiorę do sklepu, w którym podobno jest dostępna :) Tylko, żeby były małe opakowania, bo 15 kg mi zwietrzeje zanim suka zje... :roll:

Link to comment
Share on other sites

malawaszka, przez Ciebie sie zainspirowalam i domowilam jeszcze ciasteczka Acany :) az sie boje co to bedzie.. Moze faktycznie powinnam kupowac mniejsze worki dla swoich psiakow. Taki 15 kg ostatnio starczyl mi na 2 i pol miesiaca.. jak nie dluzej.. ale i tak zawsze cokolwiek by to bylo jest meczone :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote]Taki 15 kg ostatnio starczyl mi na 2 i pol miesiaca..[/quote]

amokk mi tez, ale sie tym nie przejmuje. Karme przesypuje do dwoch mniejszych pojemnikow, a worek jest ciagle szczelnie zamkniety. Moja sucz nie je suchego non stop - dostaje tylko rano i to 100 gram, wiec worek na troszke mamy;) Ale i tak wole zamawiac 15 kg niz 4kg - chociazby z roznicy cen;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...