Jump to content
Dogomania

gdzieś jest TAKI DOM...gdzie jest ich moc, gdzie dostają Miłość i odzyskują Wiare


yumanji

Recommended Posts

[quote name='Pani Profesor']ale to już było wyjaśnione kilka stron wcześniej, nikt nie pisze, że yumanji zarabia na oddawaniu psiej krwi, wiele postów temu to się wyjaśniło!
myślę, że użytkowniczkom dogo chodziło o coś innego, a nie o to, że yumanji brała kasę za spuszczanie krwi z psów,litości...[/QUOTE]
Ponoc zarabiała ,czyli krew sprzedawala ,ale to jest info nie potwierdzone tzn zadnego dowodu na to nie przedstawiono

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Ponoc zarabiała ,czyli krew sprzedawala ,ale to jest info nie potwierdzone tzn zadnego dowodu na to nie przedstawiono[/QUOTE]

ale [I]jak [/I]to można zrobić?
ktokolwiek kupuje krew od prywatnej osoby?!
bo jeśli weterynarz, to jest to przestępstwo wedle tego, co napisała ta dziewczyna na fb (tj. że organizator ani uczestnik krwiodawstwa nie zarabia).

kto to w ogóle puścił, ktoś, kto "widział, ale nie ma dowodów", czy to po prostu taki domysł?
mierzi mnie ta cała sytuacja niezmiernie, przepraszam, że tak wnikam, ale obiecałam że postaram się pomóc...

Link to comment
Share on other sites

To sie wyjasniło nareszcie chociaz jedno ,nikt nie pisze to ja napisze
Ona miała zabrac te psy ktore sa w domu i to zrobiła ,nie wiem czemu ZwP napisały to tak dramatycznie ze psy znikneły itd..ale
cytat Ola
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Joanna miała zabrać psy z domu. swoje 4 i czarnego chudego którego nie chciała oddać a my nie mogliśmy jej zabrać niestety. o boksach nic nie mowila.
ps w boksach [powinno zostac 12 psów [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

A teraz sie naczytałam ile tu psow ladowaly dogo -ciotki to głowa mała....to pewnie te nazbierane przez nia na ulicy ,ggdzie czytam ,bo jak wól jest napisane kto psa przyslał ,moze nickami powinnam poleciec bo widac krotka pamiec co u poniektórych...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']A teraz sie naczytałam ile tu psow ladowaly dogo -ciotki to głowa mała....to pewnie te nazbierane przez nia na ulicy ,ggdzie czytam ,bo jak wól jest napisane kto psa przyslał ,moze nickami powinnam poleciec bo widac krotka pamiec co u poniektórych...[/QUOTE]
Moze psiaki wziela do siebie no bo co bez kasy mozna zrobic.......Kasiek nie rozumiem tego wpisu?

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie
interesuje mnie w tej chwili [COLOR="#FF0000"]los tych 12? psów w boksach![/COLOR]
czy jest tu ktoś, kto meszka w pobliżu i może podjechać, sprawdzić jak te psy się maja na dziś dzień
cala sprawa jest już nagłośniona a psy dalej cierpią? czy są najedzone? czy mają wodę? czy sa szanse na koniec ich męki????

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]A teraz sie naczytałam ile tu psow ladowaly dogo -ciotki to głowa mała....to pewnie te nazbierane przez nia na ulicy ,ggdzie czytam ,bo jak wól jest napisane kto psa przyslał ,moze nickami powinnam poleciec bo widac krotka pamiec co u poniektórych...
[/COLOR]
[quote name='aliga']Moze psiaki wziela do siebie no bo co bez kasy mozna zrobic.......Kasiek nie rozumiem tego wpisu?[/QUOTE]
A teraz ? 2010 rok
[quote name='IVV']czy masz jakies wolne miejsca?[/QUOTE]

[quote name='yumanji']Mysle,ze juz od 20-ego czerwca bedzie wolne miejsce.[/QUOTE]

[quote name='zuzlikowa']Pozwolę sobie też podesłać zapytanie o psiaka Wizusa...nie bedę rozpisywać sie na jego temat- podstawowe info w pierwszych postach...zaznaczę tylko,że jest w tragicznej sytuacji- starszy,głuchy,prawie ślepy,po potrąceniu,bardzo potrzebujący innego miejsca niż schron...absolutne zero agresji do ludzi i innych zwierząt...
zajrzyj może...Może jesteś jego szansą.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/184718-POMOCY!!!-WIZUS-stan-TRAGICZNY!-Żywiec[/URL][/QUOTE]

[quote name='anita_happy']zobacz yuma...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/187118-Jantar-placzacy-pies-w-schronisku[/URL].[/QUOTE]

[quote name='IVV']dalabys rade z takim psem [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187934-Niewidomy-ONek-ma-czas-do-soboty-26.06.-Czy-zdążymy-Potrzebne-deklaracje[/URL][/QUOTE]

[quote name='anita_happy']a yumanji poczyta sobie o Cykorku....
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/128596-12-letni-Cykror-ma-guza.Jeżeli-315-osób-podaruje-Mu-1-zł-mies-Cykor-będzie-bezpieczny/page84[/URL]

szuka hotelu chłopak..!!!!!
moze tego smutaska do Rudej dasz..ona tez taka smutna byla i ozdrowiała:)[/QUOTE]

[quote name='yumanji']Przyjezdzaja dzis na bezplatny tymczas trzy szczeniaki ze schroniska w Ostrowii.Dostaja karme.Trzeba je bedzie ponownie odrobaczyc i zaszczepic jeszcze raz na wirusowki.Usmiechamy sie do wszystkich
po prosbie!

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/186565-Trzy-przerażone-szczeniaki-i-jeden-z-uszkodzonym-oczkiem-przepadną-w-schronie.../page13[/URL][/QUOTE]

[quote name='anita_happy']TAK ..ja w tym swoim MEGA ZAKRECONYM emilu napisalam o tym, ze pomagałaś JUNIOROWI..ale on umarł :(
i tak sie zaczeła przygoda MOJA I Yumanji

[B]DZIEKUJEMY - yumanji WŁASNIE PRZYJMUJE RAMZESA Z SZYDŁOWCA!!!!

ELIG BIDY SZYDŁOWIECKIE SĄ MEGA WDZIECZNE I DŹWIĘCZNE!!!![/B][/QUOTE]

[quote name='yumanji']Nie zdazyla,bo odsypia impreze.Zaraz zobaczy.Jamor ,przystojniaczek,facet w czerni,przywiozl jakies zwloki z Szydlowca plus b milego pieska imieniem Miodek.
Prawdziwy Miodzio.[/QUOTE]

[quote name='bela51']Weszlam na watek, bo Rudus z Lapsem, to " moje " psiaczki i bede sledzic ich dalsze losy.[/QUOTE]

[quote name='Lucyna']napisałam do Ciebie pw, planujemy przewieźć Nerusia do hoteliku :lol:[/QUOTE]

Edited by kasiek.
dodałam cytat
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']słuchajcie
interesuje mnie w tej chwili [COLOR=#FF0000]los tych 12? psów w boksach![/COLOR]
czy jest tu ktoś, kto meszka w pobliżu i może podjechać, sprawdzić jak te psy się maja na dziś dzień
cala sprawa jest już nagłośniona a psy dalej cierpią? czy są najedzone? czy mają wodę? czy sa szanse na koniec ich męki????[/QUOTE]... też bym chciała wiedzieć!... chaos chyba się zrobił?!....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']słuchajcie
interesuje mnie w tej chwili [COLOR=#FF0000]los tych 12? psów w boksach![/COLOR]
czy jest tu ktoś, kto meszka w pobliżu i może podjechać, sprawdzić jak te psy się maja na dziś dzień
cala sprawa jest już nagłośniona a psy dalej cierpią? czy są najedzone? czy mają wodę? czy sa szanse na koniec ich męki????[/QUOTE]
Wode dostaja a karme nie ,mozna jechac i nakarmic jak ktos wpusci trzeba sie skontaktowac z wlascielami terenu,a co do reszty to nie wiadomo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JankaBezZiemii']czy to pewna informacja??!! znaczy siedzą zamkniete i głodne??[/QUOTE]
no karmi tylko ona jak jest ,tu nic nie jest pewne ,wystarczy czytac te informac je ,mam nadzieje ze dzis cos bedzie wiadomo
ps a pies Misiek jest ze schronu w Józefowie a nie znaleziony ,wiec schron powinien go odebrac chyba

Link to comment
Share on other sites

przecież to jest kpina!! jeśli są dowody, że psy tam siedzą i nie mają dostępu do pożywienia, to jest podstawa do NATYCHMIASTOWEGO odebrania ich stamtąd! czy naprawdę ja, jako osoba prywatna i niewspółpracująca z żadną fundacją, mam tam zadzwonić do wójta i zbesztać, na czym świat stoi?
dziewczyny z fundacji - naprawdę nie macie żadnych podstaw prawnych do zacytowania? pogotowie dla zwierząt, TOZ - nic?!

Link to comment
Share on other sites

sprawa jest w toku ,pisma wyslane ,ale nie odbierze sie psow w jeden dzien ,bo musi ruszyc machina i musi byc wszystko załatwione prawnie .
a w ogole nie wiem czemu na tym watku nie ma fundacji które sie tym zajmuja ,bo to oni wiedza i sa zorientowani w temacie

Link to comment
Share on other sites

Nie znam fundacji, która zajmuje się tą sprawą. Nie wiem jak długo istnieje i jakie ma doświadczenie.
Ale może warto zasięgnąć rady bardziej doświadczonych osób działających w organizacjach prozwierzęcych?
Polecam zadzwonić, zapytać, poradzić się. Tym bardziej, że z tego co tu czytałam miejsce dla psów jest.
Można więc skrócić ich gehennę :(


Może do Grzegorza Bielawskiego:

[url]http://www.pogotowiedlazwierzat.pl/www[/url]

.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Ponoc zarabiała ,czyli krew sprzedawala ,ale to jest info nie potwierdzone tzn zadnego dowodu na to nie przedstawiono[/QUOTE]
[I]Ponoć[/I], [I]info nie potwierdzone[/I], brak [I]dowodu[/I] (a to czyni niemałą różnicę) - pytam więc po co to podnosisz i to w takim tonie?
Po jaką cholerę spekulujesz i nakręcasz i tak już gęstą atmosferę?

Czy uważasz, że ludzie mają aż taki problem z czytaniem wątku/ wątków, podobnie i z czytaniem wydarzenia na fb, że potrzebują tłumacza?
Przeklejasz tu wybiórcze wpisy z fb, na fb wybiórcze z dogo, a posty/ wpisy walą jak lawina i za dzieści stron konia z rzędem temu, kto się połapie w istocie sprawy.


[quote name='kasiek.']sprawa jest w toku ,pisma wyslane ,ale nie odbierze sie psow w jeden dzien ,bo musi ruszyc machina i musi byc wszystko załatwione prawnie .
a w ogole nie wiem czemu na tym watku nie ma fundacji które sie tym zajmuja ,bo to oni wiedza i sa zorientowani w temacie[/QUOTE]
Sprawa jest w toku więc pozwól jej biec właściwym torem.

Fundacja, a raczej fundacje są na wątku ale nie non stop, mając pierdylion tej podobnych spraw na głowie w tym i nie ukrywajmy swoich własnych, prywatnych, bo to też ludzie ograniczeni do 24h/ dobę.

Pozwól im działać i dzielić się tu z nami takimi informacjami, które są pewne i którymi dla dobra sprawy dzielić się mogą.

Nic, słownie nic nie stoi na przeszkodzie, by każdy, kto ma wątpliwości, chciał zasięgnąć informacji u źródła, chwycił za tel., zadzwonił do fundacji i zaspokoił swoją ciekawość.

Dogo, czy fb to nie miejsce nieustającego dyżuru - [I]dziś pytanie = dziś odpowiedź[/I].

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...