Jump to content
Dogomania

Debra - śliczna szorściaczka trafiła do super DS!!!


Andzike

Recommended Posts

  • Replies 681
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Andzike']A telefonów jak nie było tak nie ma... Gdyby nie to, że codziennie odbieram durne służbowe telefony, to bylabym pewna, że zepsuł mu się telefon...[/QUOTE]
Debra jest dzisiaj w gazecie Metro. Oby ktoś sensowny zadzwonił...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Właśnie miałam jeden obrzydliwie durny telefon w sprawie Debry ...
Ludzie są tak beznadziejni, że szkoda gadać... Ten ch...k, który dzwonił zapomniał zastrzec numeru, a tak się składa, że pracuję w tej sieci, której ma numer:angryy::angryy::angryy:[/QUOTE]
Andzike jaki domek proponował Debrze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Właśnie miałam jeden obrzydliwie durny telefon w sprawie Debry ...
Ludzie są tak beznadziejni, że szkoda gadać... Ten ch...k, który dzwonił zapomniał zastrzec numeru, a tak się składa, że pracuję w tej sieci, której ma numer:angryy::angryy::angryy:[/QUOTE]

To musiał być chyba jakiś okropny telefon!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']On jej nie proponował domku. On jej zaproponował to co pijany obleśny facet proponuje ładnej kobiecie. Pisać dosadniej? :angryy::angryy::angryy:[/QUOTE]
A to sk.....l wpisałabym go na czarne kwiatki,pewnie będzie jeszcze szukał suczki,chyba ,ze to był obleśny żart...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']On jej nie proponował domku. On jej zaproponował to co pijany obleśny facet proponuje ładnej kobiecie. Pisać dosadniej? :angryy::angryy::angryy:[/QUOTE]

W tym momencie nasunęło mi się miliony dość brzydkich określeń, ale nie będę ich pisać.
Tacy ludzie to normalnie :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Niestety nie ... :(
A ten obrzydliwy telefon to przypadkiem nie z komórki kończącej się na 013?[/QUOTE]
Tak, a na początku 506. Wpisałam go do komórki pod hasłem fiut - na wypadek gdyby jeszcze próbował dzwonić. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...