Jump to content
Dogomania

Malutka Żabka,już bezpieczna i ma swój domek - dziękujemy


Pipi

Recommended Posts

[INDENT]Na wątku schronu z Ostrowi maz pojawił sie taki wpis Dogo07:
[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]To ważne !!!!!!!!!!!!!!!
[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Nie wydawać psa tym osobom !!!
"
[/COLOR][/SIZE]Elżbieta Sa.. Kraków, ul. Łepkowskiego, 12 412 27 xx...[/B]
Córka i matka. [B][COLOR=red]POD ŻADNYM POZOREM PSA.
[/COLOR][/B]W tej chwili sprawa do wyjaśnienia, kobieta wyszukuje [B]nieduże suczki [/B]- które umierają tam w bardzo dziwnych okolicznościach.
Dom sprawia wrażenie idealnego[IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG].
Moja Patynka była tam trzy godziny. Ocalała chyba cudem. Okazuje się, że w ubiegłą środę wzięła suczkę z Łodzi - nie żyje!. Wcześniej miała psy m.in. z krakowskiego schroniska i z Łodzi. Dwa uśpiła na Brodowicza, jeden zginął podobno pod kołami samochodu, był szczeniak, który "zasnął sam". Nie wiadomo nic o suczce wziętej z azylu w 2005 roku. Okazuje się, że był jeszcze (podobno)pies/suczka z Pabianic. Koszmar. " [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='evita.']Li1 przekazała 40 zł na sterylkę Żabki- za co jej bardzo pięknie dziękujemy :Rose::Rose::Rose:. Pieniążki już zostały przelane na konto Pipi :)[/QUOTE]
Bardzo pięknie dziękujemy ciociu Li :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/175698-Kujawy-Domowe-Zacisze-Sprawdzony-DT-za-dary-dla-ma%C5%82ych-potrzebuj%C4%85cych-suczek-zdj%C4%99cia"]http://www.dogomania.pl/threads/175698-Kujawy-Domowe-Zacisze-Sprawdzony-DT-za-dary-dla-ma%C5%82ych-potrzebuj%C4%85cych-suczek-zdj%C4%99cia[/URL][/QUOTE]

ja na tym wątku nie widze jakie psy są na DT.......
gdzie szukać spisu?

Link to comment
Share on other sites

Witajcie
Enia przez 6 miesięcy nie otrzymałam propozycji malutkiej suni -mieszkam w bloku i tylko takim gabarytowo suczkom mogę zapewnić tymczas. Dostawałam oferty dużych psów których z wiadomych przyczyn nie mogłam przyjąć- choć wiele razy to wyjaśniałam. Gdy jeszcze mogłam wpłacalam deklaracje wówczas dostawałam coraz więcej próśb o wsparcie finansowe i było dobrze. Dziś nie jestem w stanie wpłacać. Na początku mialam tymczas płatny ale nie było przebicia a brakowało jedzenia- dziś jest za dary+ opieka weta. I dalej pustki... bardziej docenia się inne droższe hotele. Zobaczymy co bedzie dalej. Link wklejony żeby kazdy zobaczył warunki jakie mogę zapewnić. Z mojej strony wszystko do uzgodnienia. Nie mozna się poddawać. A dla Pipi jestem pełna podziwu.
;):lol:

Link to comment
Share on other sites

Igiełko ja Cie rozumiem, bo też mieszkam w bloku, i gdy brałam na DT to też małe suki....niestety sąsiadów się nie wybiera, nawet moje dwie suki mini im przeszkadzają,
czytałam Twój wątek i rozumiem Cię.
Chyba trzeba dać Ci jakąś sunie, jeśli sie sprawdzisz to może faktycznie ustawi sie do Ciebie kolejka? :)
a jak sobie logistycznie wyobrażasz przekazanie żywności? pocztą? i to będzie jakaś lista?

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę,że można zacząć ogłaszać,bo po sterylce trochę jeszcze u mnie pobędzie.Jak nic się nie trafi z ogłoszenia,to zaklepałam miejsce u Igiełki,to potem tylko namiary w ogłoszeniach się zmieni,jeśli tak można.

Żabunia,to prawdziwy żabolot.Ona nie biega,ona lata.Taka śmieszna,malutka w wysokich trawach.Wszędzie jest pierwsza.Już tak się zadomowiła,że nie ma żadnego z nią problemu.do wszystkich pomieszczeń drzwi otwarte,a ona tylko w kuchni mieszka.Inne psy chodzą,szwendają się,a ona w kuchni,przy mnie ciągle.Jak idę do pokoju,ona siedzi w drzwiach i czeka.Śmiesznie to wygląda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']je, śpi, spaceruje, posikuje, pilnuje swojej miski :)
Pipi zakochana w niej:loveu:[/QUOTE]


a sunia w Pipi. Jakie to beda przykre rozstanie później, eh....
Jak ja ogłaszałam jamniora to zawsze jest duży odzew. Ludzie raczej jamniczki lubią, ale te bardzo jamnikowate, nie wiem jak z Zabcia jest bo fotki najlepszej jakosci nie sa. Do ogłoszen przydałyby sie trochę lepsze

Link to comment
Share on other sites

I ja zaglądam co jakiś czas. Od wczoraj mam też swoją nową biedkę, ale o tym później, założę jej wątek w wolnej chwili...
Nie dowiedziałam się - ma allegro, czy nie?
Wyobrażam sobie jak pocieszna jest Żabcia, mam sentyment do jamniśków z osobistych względów:roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Zaglądam do żabci ;)[/QUOTE]
Dziękujemy,cieszymy się,bardzo nam miło.
Tyle psów u mnie,ale jeszcze takiego nie miałam,który krok w krok za mną chodzi,a jak usiądę,ona obok mnie.Jest cudowną sunią.Nienachalna,ale każdy mój ruch,to łapki na kolanach,choć na chwilę.Pogłaskam,dam buziaka i już zadowolona kładzie się przy nogach i pomrukuje cichutko,wzdycha i mlaska - ze szczęścia.Dianka jest do niej podobna,tylko nie ma takich możliwości jak ona,bo jest na podwórku.No i Dianka,woli Ozzyka,niż mnie.Ale też chodzi za mną.Wszystkie inne jak ja chodzę,to one patrzą tylko,nie chce im się za mną chodzić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...