Jump to content
Dogomania

Nero - teraz Diego - cudny collie - już w nowym super domku!!!


majuska

Recommended Posts

Ale jak poszłam z nim na pierwszy przegląd i powiedziałam , że takiego dziadzia mam za schroniska to sie na mnie dziwnie patrzyli.....ale teraz już wiedzą o co chodzi (:stupid:) i jest ok, witają nas z uśmiechem, wciąż się śmieją z imienia Leopold...(zresztą troszke pieniążków im zostawiamy to nas lubią)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nero jest cudowny. Przyjacielski i mądry. Psiak na dobre i złe, chodząca łagodność i dostojeństwo.
Całusom wczoraj nie było końca, strasznie kochany jest. I uwielbia tę swoja piłeczkę, mimo upału ciągle musiałam rzucać, a on niezmordowanie przynosił z powrotem pod nogi. Co zrobić żeby go ktoś dojrzał i pokochał tak jak my go kochamy ?


[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7112/dscn6575.jpg[/IMG]


[IMG]http://img210.imageshack.us/img210/3116/dscn6430r.jpg[/IMG]


[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/7877/dscn6435.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za psiaka. Sama adoptowałam 3 tygodnie temu niewidomego collie(Cezar z Olsztyna,jest na str. dr lucy). I jak przeczytałam,że "weterynarz"powiedział,że pies się bedzie obijał o meble w domu itd.!! co za bzdury:angryy:!!! Niewidome psy świetnie sobie radzą,nie tylko w domu ale na spacerach również. Cezar po pierwszej godzinie znał doskonale układ mebli-i wcale się o nie nie obijał!! A na spacerach..dokładnie wie gdzie jest nasza trasa i zawsze prosto prowadzi!! mnie do domu. Jak czytam takie opinie zwłaszcza od weterynarza..ech. Nie ukrywam,że ja miałam mnóstwo wątpliwości czy sobie poradzę i jak to będzie,ale ludzie na forum collie wierzyli w nas(we mnie i Cezara ;) ) dodawali otuchy itd. Trzeba pamiętać,że pies który nie widzi korzysta ze świetnego węchu i słuchu(Cezar reaguje tak jak każdy pies i pięknie pilnuje domu). Wierzę,że Nero znajdzie swojego człowieka do kochania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarcheFka'] Trzeba pamiętać,że pies który nie widzi korzysta ze świetnego węchu i słuchu(Cezar reaguje tak jak każdy pies i pięknie pilnuje domu). [/QUOTE]

Węch i słuch ma wyśmienity. Goni za piłeczką, słyszy gdzie upada i trafia bezbłędnie. Omija też wszystkie przeszkody po drodze nie robiąc sobie krzywdy. Dla niewtajemniczonego trudno zauważyć, że pies mocno niedowidzi.

Link to comment
Share on other sites

Oj...serce człowieka boli jak taką ślicznotę porzuconą widzi...A ten collak naprawdę nieprzeciętnej urody i nawet ten mix niepotrzebny...taki cudowny chłopak musi domek kochający znaleźć. A co do polewania to moje maleństwo brzuch nadstawia a ja mu jeszcze kryzę moczę...oj trzymam kciukasy za chłopaka a i zaglądać obiecuję w miarę możliwości...

Link to comment
Share on other sites

Nero zlany dzisiaj wodą doszczętnie i nawet chłopakowi się podobało. Mało był dzisiaj za mną na wybiegu bo latał od rana i zamknęłam go coby inni pobiegali..... Nie było dzisiaj zabawy piłeczką ale obiecałam mu, że następnym razem nadrobimy....
Cudny psiak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']A co kupić innym psiakom??? ile my ich tam mamy, 7 z Nerem?[/QUOTE]

Piłeczka dla Nera moze być mocno piszcząca - on takie uwielbia. Wtedy słyszy gdzie ona upada. Reksio też nosi piłeczkę natomiast pozostałe psy jakoś nie wykazują zainteresowania zabawkami...

Link to comment
Share on other sites

przeczytałam ,że Nero najlepiej znosi upały .... i jeszcze piłeczką chce mu się bawić ...
oj , nie mogę darować sobie tego weta co przekreślił jednym ruchem szansę dla Nerusia...
zrobię mu nowe allegro , widzę ,że ma nowe , śliczne zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

[B]Nero[/B] - wielkiej urody owczarek collie, bardzo łagodny, wspaniały przyjaciel i towarzysz codziennych spacerów. Uwielbia dzieci i zabawy piłeczką. Kocha wszystkie zwierzęta. Spokojny i zrównoważony, pięknie chodzi na smyczy i daje wszystko koło siebie robić. Ma ok. 7 lat.
Niesamowicie garnie się do człowieka, wielki miziak i pieszczoch. Ale....Nero jest psem mocno niedowidzącym. Podejrzewamy że widzi większe zarysy ponieważ doskonale orientuje się w terenie, precyzyjnie omijając wszelkie przeszkody. Biega za piłeczką kierując się doskonałym słuchem i przynosi ją pod nogi prosząc o jeszcze. Nie sprawia wrażenia psa niewidzącego, momentalnie przystosowywuje się do nowego otoczenia.
Pies godny polecenia dla każdej rodziny, mądry i usłuchliwy, taki prawdziwy przyjaciel na zawsze.
Nero przebywa w przytulisku w Boguchwale k/ Rzeszowa.
Kontakt [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel.606262450

[B]Figuniu[/B] to taki tekst roboczy, raczej informacyjny ale może jemu własnie takich konkretów potrzeba. Jak uważasz to dodaj cos lub odejmij.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...