Jump to content
Dogomania

Dorothy zalało. Pada nieustannie. Koszmar i bezsilność. Biesko-Biała.


Cajus JB

Recommended Posts

[quote name='Niebieska713']Radiostajnia.pl Na tym portalu oferuja pomoc.[/QUOTE]

dzięki za namiary.

wysłałam już tam prośbę o pomoc i zostawiłam ogłoszenie w portalu.
teraz czekamy na odzew.

znalazłam tam ofertę pomocy ale w kuj-pom - wolna stajnia i karma dla 4 koni .. ale to przecież za daleko!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja podpytam, jaką karmę jedzą psiaki? Może dobrze byłoby w pierwszy post wpisac jakiej karmy potrzeba? Czy konie, oprócz siana i pewnie owsa, dostają jakieś inne pasze np. musli? Czasami można spotkac gdzieś okazje do kupienia, czasami zdarzają się dobre oferty na necie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']nie tragizujmy domu mi nie splukalo na szczescie tylko podworko stajnia i wokol
konie staly dzis na pagorku jutro nie wiem, szukam miejsca , kazda burza powoduje przelanie strumienia na dzialce na ktorej mamy dobytek i to potem splywa i tak w kolko dzis byla burza z gradem ze dwa razy
na szczescie nasz teren nie jest zalewowy ze woda stoi, bo to sa gory i jest stromo,wiec ja to w gorach teren przeplywowy czyli woda idzie zmiata wszystko zostawia bloto brud smieci i odchodzi i tak co rusz

CAJUS CB dziekuje za watek ale naprawde jest wiele ludzi w wiekszej potrzebie ktorzy stracili wszystko....[/QUOTE]
Jestem, mamy juz ze soba kontakt, dlatego bardzo prosze pisz jak tylko cos bedzie potrzebne w czym moge pomoc.Trzymaj sie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']Danal a Ty mozesz DT dla koni?? telefon mi zalalo mam z nim straszny problem , Julka nie ma nic na karcie, nie mam kasy na karte, dopiero jutro wszystko zalatwie i bede mogla telefonowac\gdzie ten DT?[/QUOTE]
witaj w jakiej sieci masz telefon?Jaki nr doladowac?Zaraz to zrobie , tylko rozumiem ,ze nie Twoj?

Link to comment
Share on other sites

Elu to jest idiotyczny play na ktory jak sie wlasnie dowiedzialam nikt nie chce dzwonic bo jest drogo, zaraz lece na stacje kupie jaki starter moze w plusie albo orange za 10 zl
i tyle
STRASZNIE WAM DZIEKUJE
tymczas na miesiac dwa dla dwoch koni bylby bardzo pomocny danal dziekuje za pw moze cos sie uda jak nie moze kto inny
dzis mylismy wszystko jestem padnieta
ide do koni wieczorem sie odezwe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']Elu to jest idiotyczny play na ktory jak sie wlasnie dowiedzialam nikt nie chce dzwonic bo jest drogo, zaraz lece na stacje kupie jaki starter moze w plusie albo orange za 10 zl
i tyle
STRASZNIE WAM DZIEKUJE
tymczas na miesiac dwa dla dwoch koni bylby bardzo pomocny danal dziekuje za pw moze cos sie uda jak nie moze kto inny
dzis mylismy wszystko jestem padnieta
ide do koni wieczorem sie odezwe[/QUOTE]
Dobrze to potem podaj nowy numer i siec ok?

Link to comment
Share on other sites

Kurczaczki...a u nas pusta stajnia na trzy boksy :/ ...tylko diabelnie daleko - WIELKOPOLSKA.

Dorotko - Ty krzepka kobietka jesteś - dasz radę, niemniej już lecę do banku - namiary na Terraspei mam :)

P.S. Dobrze, że spływa, a nie beznadziejnie zatapia i stoi ...

Link to comment
Share on other sites

Fizycznie nie mogę pomóc, ale podaj mi numer konta, każda kwota się przyda, to po pierwszym prześlę pieniążka a i postaram się co miesiąc niewielką kwotę Ci przekazać. Tak grosik do grosika i coś się uzbiera. Trzymaj się.

Link to comment
Share on other sites

Dla ułatwienia wklejam dane do przelewu :

[CENTER][B] Fundacja i konto[/B]

[B] Fundacja TERRA SPEI ( ZIEMIA NADZIEI )[/B]


[I][COLOR=#000000][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/I]

[B] [URL]http://www.terraspei.pl/[/URL][/B]

[CENTER][I] [B]siedziba Fundacji :[/B][/I][/CENTER]
[CENTER][B][I]ul.Akacjowa 1245 [/I][/B][/CENTER]
[CENTER][B][I]43-374 Buczkowice [/I][/B][/CENTER]

[B] NUMER KONTA[/B]

[B] Bank Zachodni WBK O/Bielsko-Biała 98 1090 1740 0000 0001 1383 4358[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

pilnie potrzebny mi nr tel do dorothy, koniki juz dzisiaj moga jechac do dt pod wadowice do inspektora otoz animals. byc moze bedzie potrzebny tylko zwrot kosztow paliwa. przyslijcie mi prosze nr do dorothy, musze teraz wyjsc. podaje moj nr: 505 98 2729

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danal1983']pilnie potrzebny mi nr tel do dorothy, koniki juz dzisiaj moga jechac do dt pod wadowice do inspektora otoz animals. byc moze bedzie potrzebny tylko zwrot kosztow paliwa. przyslijcie mi prosze nr do dorothy, musze teraz wyjsc. podaje moj nr: 505 98 2729[/QUOTE]

wysłałem numer na PW dostałaś?

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że wystarczy wpisać tytułem darowizny. Ja przynajmniej tak mam zamiar napisać.Łatwiej nawet później rozliczyć takie pieniądze fundacji.Bo będą rozliczone zgodnie ze statutem. Ale jeżeli się mylę, to myślę,że Dorothy wieczorem nam podpowie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...