Jump to content
Dogomania

Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!


obraczus87

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LILUtosi']Poproszę o adres ds na pw - wyślę pocztą.[/QUOTE]
Adres ma
[B]Aki[/B]
Obraczus sprawdzi czy ma w tel, jezeli tak to wysle tez do mnie i od razu ja napisze pw.

Obraczus87, serdecznie Wszystkim dziękuje za gratulacje i zyczenia i pozdrawia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Adres ma
[B]Aki[/B]
Obraczus sprawdzi czy ma w tel, jezeli tak to wysle tez do mnie i od razu ja napisze pw.

Obraczus87, serdecznie Wszystkim dziękuje za gratulacje i zyczenia i pozdrawia:)[/QUOTE]

Adres DS Brutka wyslalam na pw.

A teraz wiadomosci przyslane do obraczus87 od Państwa z ds chwile temu, cyt: "Rufcio obszczekał obcego, pomału się "zadamawia". Czekamy na to zaświadczenie i bardzo serdecznie pozdrawiamy."

Link to comment
Share on other sites

Wiadomości z domu Rufuska- są z ubiegłej środy jak Marta była jeszcze w szpitalu więc pewnie jest już znowu zrobiony nie jeden krok do przodu :


Panie pracują z Rufusem. jest ciężko, ale się nie poddają. Kilka razy zamachał juz ogonem, podał łapę. Na spacerach zaczyna juz podskakiwać, bo to tej pory chodził spięty.
Najwazniejsze, że skłania sie do współpracy.
Panie dużo do Niego mówią, w pokoju cały czas gra cicho radio - to Go uspokaja.

Nowe wieści będą, ale później. Wszyscy łącznie z Rufciem ciężko pracują :)

No i Marta bardzo dziękuje za wszystkie gratulacje i życzenia:)

Edited by Nikus
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']Kiedy poszło to zaświadczenie?Panie na razie nic nie dostały...mam nadzieję,że tym razem poczta nie nawaliła:([/QUOTE]
24 stycznia przekazalam adres na pw [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/82296-LILUtosi"]LILUtosi[/URL], ktory dostalam od Marty. Odliczajac weekend to tylko 4 dni....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...