Jump to content
Dogomania

Wyrzucona, w ciąży, przerażona- MAJECZKA.. ma najwspanialszy DS!!!!


Kana

Recommended Posts

[quote name='Niebieska713']Sunia PILNIE potrzebuje DT !!!!! Kto jej moze pomoc,CIOTECZKI....!!!![/QUOTE]

ja podnoszę apel powyższy!!! ale nadal jestem za tym, aby w tytule wątku wyklarować o jaką pomoc chodzi, bo wątek z takim ogólnym tematem po prostu ginie w tłumie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 659
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tripti']ja podnoszę apel powyższy!!! ale nadal jestem za tym, aby w tytule wątku wyklarować o jaką pomoc chodzi, bo wątek z takim ogólnym tematem po prostu ginie w tłumie.[/QUOTE]

Fibi-to moze zmien tytul na inny,ze np sunia po sterylce bardzo pilnie szuka DT/DS...Nie umiem wymyslac fajnych tytulow....

Link to comment
Share on other sites

Niestety, ale teraz bezplatnych DT jak na lekarstwo. Ludzie kochaja robic biznesu, to i na DT sie dorabiaja... i to czasami takie kwoty ze glowa mala :(

czasami to sie zastanawiam, po co ja codziennie do pracy chodze skoro moglabym zalozyc u siebie platny DT i zyc jak krolowa :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Niestety, ale teraz bezplatnych DT jak na lekarstwo. Ludzie kochaja robic biznesu, to i na DT sie dorabiaja... i to czasami takie kwoty ze glowa mala :(

czasami to sie zastanawiam, po co ja codziennie do pracy chodze skoro moglabym zalozyc u siebie platny DT i zyc jak krolowa :D[/QUOTE]
Muwisz powaznie...??? A gdzie sumienie...? Jejku,wiem ,ze zartujesz teraz... Ale faktycznie sa ludzie i to z Dogo...wrrrr...ktorzy bazuja na biedzie psiakow..A siebie sami pokazuja w idealnym swietle..

Link to comment
Share on other sites

wejdź na wątek domów tymczasowych to zobaczysz co tam się dzieje... ja np nie mam nic przeciwko temu jak ktoś weźmie pieska na DOMOWY dt za normalną opłatą, żeby te kilka groszy zdobyć, na jednym czy dwóch pieskach nie wzbogaci się, a oprócz tego, że będzie miał parę groszy, to i on będzie zadowolony i pies będzie miał lepiej niż w hotelu za kratami...., no ale nie masowo, żeby było to dodatkowy dochód wolny od podatków wyższy niż średnia krajowa...

Link to comment
Share on other sites

wreszcie mam chwile czasu...

cioteczki pojawiła sie szansa zeby sunia we wtorek miała sterylke plus 10 dni w szpitaliku.... ale jest MEGA problem:shake:- bo musi umiec chodzić na smyczy próbowałam ale piszczy jak oszalała ona się naprawde strasznie boi :-( ja sobie nawet podróży samochodem nie wyobrażam z nią

Link to comment
Share on other sites

poproszę o odpowiedź na to pytanko powyżej, ponieważ chodzi o to, aby na wątku sterylkowym nie robić zamieszania i nie zajmować niepotrzebnie miejsca.

Abrakadabra bardzo bardzo dziękuje:)

fibi skoro ma takie lęki to nie nauczy się w dwa dni chodzić na smyczy:( nie wiem jak ten problem rozwiązać:( może w jakimś kontenerku dla zwierząt spróbować ją przewieźć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']poproszę o odpowiedź na to pytanko powyżej, ponieważ chodzi o to, aby na wątku sterylkowym nie robić zamieszania i nie zajmować niepotrzebnie miejsca.

Abrakadabra bardzo bardzo dziękuje:)

fibi skoro ma takie lęki to nie nauczy się w dwa dni chodzić na smyczy:( nie wiem jak ten problem rozwiązać:( może w jakimś kontenerku dla zwierząt spróbować ją przewieźć?[/QUOTE]

Szkoda rezygnoweac z tej sterylki,tylko dlatego ze sunia nie umie chodzic na smyczy...Ze zdjec wnioskuje,ze sunia jest mala,wiec w jakims kontenerku na pewno sie zmiesci,zeby ja przewiezc do kliniki...

Link to comment
Share on other sites

poszły jakoś próby ze smyczą? wkładać na siłę obróżkę i smyczkę nie zwracają uwagi na lamenty, a żeby jeszcze jej się dobrze kojarzyło to z jakąś kiełbaską czy parówką w nagrodę, albo "wodzić za nosek" już z założoną smyczką i dawać po kawałeczku... czy można ją wziąć na ręce bez problemu? tzn czy nie gryzie? jak wogóle zachowuje się w stosunku do innych psów? człowieka domyślam się, że nadal obawia się...

Link to comment
Share on other sites

próby ze smycza niewiele dały:shake: ale wczoraj rozmawiałysmy przez telefon, i najważniejsze aby sunia jeśli nie na smyczy dała sie po prostu wynieść na rękach na siusiu. no i super bo dziś brałam ja na ręce, nie wykazuje agresji, nie ugryzie, tylko po prostu się boi biedactwo:roll:
co do finansowania sterylki- tripti nie pytaj mnie....

widziałam sie w sobote z Ewą;). pytałam o hotelik bo wiem że ma znajoma gdzies z okolić Wawy- Beatę która ma hodowle mastifów i słuzy hotelikiem dla biedaków. wysle Ewie zaraz na gg link do wątku suni to może powie nam coś więcej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fibi:)']próby ze smycza niewiele dały:shake: ale wczoraj rozmawiałysmy przez telefon, i najważniejsze aby sunia jeśli nie na smyczy dała sie po prostu wynieść na rękach na siusiu. no i super bo dziś brałam ja na ręce, nie wykazuje agresji, nie ugryzie, tylko po prostu się boi biedactwo:roll:
co do finansowania sterylki- tripti nie pytaj mnie....

widziałam sie w sobote z Ewą;). pytałam o hotelik bo wiem że ma znajoma gdzies z okolić Wawy- Beatę która ma hodowle mastifów i słuzy hotelikiem dla biedaków. wysle Ewie zaraz na gg link do wątku suni to może powie nam coś więcej[/QUOTE]

o sterylce już wszystko wiem.

Sunia jest mała jest teraz około 10 dni na znalezienie jej lokum - kolejny raz proponuję zmianę tytułu na coś w stylu pilnie poszukiwany dt.

hotel znam jest niedaleko mnie, ale na chwilę obecną nie stać tego wątku na płatny tymczas... dlatego proponuję intensywną akcję poszukiwania bezpłatnego dt dla suni przez te dni, poszukiwanie dt łącznie z ds - czyli ogłoszenia gdzie się da.

przydałyby się lepsze zdjęcia do ogłoszeń.

akurat jeżeli chodzi o płatne schronienia dla psów to na chwilę obecną jest ich chyba więcej niż możliwości finansowe dogomanii są w stanie udźwignąć.

Link to comment
Share on other sites

zmieniłam tytuł ale wątpie czy to coś da.....:roll: PW nie pomagają...

co do suni- wątpię aby ktoś ją adoptował, zejdzie się bo jest to pies wystraszony, dzikusek i tyle....:-(
zastanawiam się jak ja ja do Wawy przetransportuje... napewno mój TZ nie pozwoli swoim samochodem :oops: nie mam transportera a skoro ona sika ze strachu to wole nie myśleć co się będzie działo

w sumie na chwilę obecną to nie mam nawet funduszy na zawiezienie małej.... jest bazarek ale az do 1wszego

Link to comment
Share on other sites

Kurde mać i nie wytrzymam!

[B]Dziewczyny kołujcie transport do Gdańska i przywoźcie ją do mnie na DT !

[/B]Jak ktoś mnie nie zna mogę popodsylać wątki moich byłych tymczasów i poprosić o rekomendację od dogomaniaków. Zważając na ostatnie afery na forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Kurde mać i nie wytrzymam!

[B]Dziewczyny kołujcie transport do Gdańska i przywoźcie ją do mnie na DT !

[/B]Jak ktoś mnie nie zna mogę popodsylać wątki moich byłych tymczasów i poprosić o rekomendację od dogomaniaków. Zważając na ostatnie afery na forum.[/QUOTE]

o kurcze co za wiadomosc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']To znaczy dobra czy zla?? :)

Proszę dzisiaj o odpowiedz czy mam trzymać jej miejsce, gdyż inne bidy czekają.[/QUOTE]

czy dobra, co to za pytanie, WSPANIAŁA!!!!!!! proszę przetrzymaj miejce, będziemy szukać transportu !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...