Jump to content
Dogomania

Wyrzucona, w ciąży, przerażona- MAJECZKA.. ma najwspanialszy DS!!!!


Kana

Recommended Posts

  • Replies 659
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

żeby się tylko nie oszczeniała gdzieś w lesie.... na później czyli po sterylce też nie ma pomysłu narazie:( ja skupiłam się głównie na tym, żeby za jakiś krótki czas nie było zamiast jednej biedy - kilku, ale co później, zawsze to dłuższy czas na zebranie deklaracji na hotel...

Link to comment
Share on other sites

ewa leczy u najlepszych czyli jasne ze w Nowym Dworze;)

właśnie, kilka dni DT po sterylce niezbyt wiele nam daje..... żebym nie miała Pucka to bez żadnego problemu bym ją wzięła, ale nikt grubasa nie chce:eviltong: rodzice chca jej pomóc, pomagaja mi ją oswoić, itp ale nie ma mowy o kolejnym psie:shake:

Link to comment
Share on other sites

Fibi, a ile macie właściwie w domu piesków? Może dałoby się uprosić Rodzinę, aby przez pierwsze trzy tygodnie Sunia mogła być u Was, a w tym czasie musiałby znaleźć się jakiś hotelik.
Naprawdę nie możemy dopuścić do tego, aby na świat przyszły kolejne pieski ...

Sterylizacje popiera i od lat organizuje akcje sterylizacji w marcu Stowarzyszenie Obrońców Zwierząt ARKA.
Podaję adres mailowy: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] oraz telefon: [COLOR=#686800](22) 724-04-90[/COLOR]
Bardzo proszę Fibi napisz do ARKI - opisz dokładnie kiedy Sunia miała cieczkę, że ma już powiększone sutki i jest możliwość pokrycia kosztów sterylizacji z funduszu sterylizacyjnego na dogo, a jeśli zabieg będzie drożej kosztował, to obiecuję, że część kosztów sterylizacji pokryję. Mam nadzieję, że ARKA weźmie na tymczas pooperacyjny Sunię, w tym okres rekonwalescencji kilkudniowej po zdjęciu szwów - razem trzeba liczyć ze trzy tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

tak, tylko tak jak mówiłam- o 11 wychodze do pracy. do którego gabinetu zdaze ją zawiezc przed praca, poczekac az wysteryzlizuja i jeszcze odebrac?:shake: zadzwonie do Nowego Dworu i spytam ile by wzięli.... powołam się na dogo i na ewe bo to prawie jej znajomi Ci lekarze. i jesli tam wysterylizowali by ja w rozsądnej cenie to mogłaby zostać na max 3 tygodnie. tylko żeby potem nie było ze nie ma co z nia zrobić.... bo u mnie napewno nie będzie mogła zostać.

hmm z Puckiem tez mówiłam ze na miesiąc, dwa i hotel.... i jest juz pół roku:roll:. jak bede miała swój dom to bede mogła sobie robić co będę chciała. a niestety poki co to nawet jeszcze finansowo jestem uzależniona od rodziców.

co do hotelu- na chwile obecna nie mam pieniedzy zeby dokładać :shake:

wczoraj w nocy jak brat wrócił do domu i otworzyl bramę to wbiegła na podwórko i narazie siedzi. tylko że nawet nie ma gdzie spać:roll:

Link to comment
Share on other sites

co do sterylizacji to jedną suczkę zawoziliśmy przed 8mą do lecznicy a odebraliśmy późniejszym wieczorem, tak samo robiła moja mama zawiozła przed pracą odebrała po pracy, bo żadnen dobry lekarz po chwili nie odda psa po takiej operacji... nie ma teraz gdzie spać, a nie możesz wziąć jakieś skrzynki drewnianej albo palety i położyć tam kocyk, żeby mogła tam spać w nocy a nie tułać się po lesie? kiedy miała tą cieczkę? po niekażdym psie widać aż tak bardzo ciążę i czasami wydaje się, że to początek a ona może już być w końcowej fazie...

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam, zaglądam i widzę, że postęp jest wielki - Sunia odważyła się, przekroczyła bramę i weszła na posesję.
Brawo Maleńka i ukłony dla Rodziny Fibi, że Sunia mogła zaufać, a to już bardzo dużo.

Czas nadać Małej jakieś imię, a ten przywilej przysługuje oczywiście Fibi.

Fibi, pisałaś już może do ARKI o pomoc w sprawie Suni ?
My tu gadu, gadu, czas ucieka, a sterylka czeka:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']Jak to nikt!!! Zaglada Cioteczka Niebieska...:mad: Fibi-faktycznie zmien tytul na bardziej konkretny .....;)[/QUOTE]

oj wiem, że ta cioteczka to zagląda:) ale rozesłałam wątek, a tu nadal oprócz nas i pojedyńczych osób pustawo...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']oj wiem, że ta cioteczka to zagląda:) ale rozesłałam wątek, a tu nadal oprócz nas i pojedyńczych osób pustawo...:([/QUOTE]

Niestety,pustawo...:shake: Wiem,ze inne Cioteczki maja urwanie glowy z innymi psiakami,ale moglyby zajrzec i chociaz podniesc na duchu biedna sunke,ktora szuka DT/DS....:oops:

Link to comment
Share on other sites

no a ja też nawet wczoraj nie zajrzałam ale około 21:30 wróciłam do domu i musiałam jeszcze z moim kocurem jechać do lekarza:mad:

rozsyłałam PW prawie codzień, a zainteresowanie i tak nieduże....
co do tytułu, no jak uważacie to moge zmienić ale jak dla mnie nie ma nic gorszego na dogo jak zagłodzony piesek albo właśnie sunie w ciązy- to jest chyba najgorsza tragedia:-(

tripti dzięki bardzo:loveu::loveu:, Ty wiesz za co abrakadabra też:loveu::loveu::loveu:

dziś po południu napisze coś więcej co do ewentualnej sterylki bo będę dziś rozmawiać z lekarzami i jeszcze z kimś

sunia za bramą znowu:roll:. wyszła wczoraj, nie chce wejść ktos musiał ją bardzo skrzywdzić bo niby się cieszy jak nas widzi ale piszczy i sika pod siebie

ale same wiecie ze sterylka to tylko początek drogi......co dalej? moze udałoby sie zanlezc jakis tani DT, Hotelik w okolicy 100- 150 zł sunia nie jest duża

Link to comment
Share on other sites

Ech załamka . Ja niestety mam taki sam wielki problem z maluteńką sunieczką . Będę zakładać wątek wieczorem , dzisiaj porobiłam jej zdjęcia. Właściwie prawie identyczna sytuacja , z tym , że "moja" sunia łazi po ruchliwej drodze , bo tam jest taki niby-parking , a właściwie zjazd dla tirów i mała szuka jedzenia po śmietnikach. Od 3 dni ją karmię , ale nie daje się złapać :sad:

Trzymaj się fibi !

Link to comment
Share on other sites

nie jest duża, tylko teraz największy problem to chyba to, że zrobiło się ciepło, są plany wyjazdowe, każdy chce nad wodę, czy gdzieś do natury i mimo iż malutka to tak to wygląda, a hotele i dt na dogo to wszystko w granicach 300 zł nawet więcej... poza tym, tylko niektóre wątki mają pełne deklaracje, a tak wszędzie dziury:(

ja tylko proszę o informacje jak będzie wyklarowana sytuacja, ponieważ trzeba odpisać na wątku sterylkowym.

Link to comment
Share on other sites

Toyota, dziękuję, że zajrzałaś :-) ale, jak piszesz, znów jakaś Psinka miała szczęście spotkać Cię na swej drodze.
Mam nadzieję, że ta Twoja nowa Podopieczna wkrótce znajdzie swój dom - Ty masz dobrą rękę do adopcji:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...