Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='ayshe']koooocham cieee.wczoraj na zajeciach wlasnie to sobie uswiadomilam placzac ze smiechu:loveu:[/QUOTE]
ja ciebie też -ale gówniarza chyba zabije.Dzisiaj na polu wszystko robił nienagannie nawet zostawiłam go jakieś 15m na 10 minut na waruj -został.Jedyne co to faktycznie z siadaniem w biegu ma kłopoty. Jakoś to siad mu nie pasi ostatnio.On mi na tym egzaminie chyba zrobił na złość drań jeden a ty pewnie punkty żle policzyłaś:mad: .Wszyscy przeciwko biednemu emerytowi.:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']joshek syneczek sercowiec chorowitek muchomorek kluseczek kochaniutki wezmie sie do pracy?niemozebne:diabloti: .alez okrutna emerytka jestes moja droga:cool3: :diabloti:[/QUOTE]
kluseczka zarezerwowana dla Pyrosa.:evil_lol: A muchomorek to faktycznie jest -trucizna cholera jedna:mad: . On jest fatalny -nie dają piłki -no problem wszędzie są patyczki można se wziąć.Colera czy za każdym razem mnie musi się trafić aporter od urodzenia. :placz: Inni o tym śnią :crazyeye: -ja sniłam o spokojnym nieaportującym przyjacielu kanapowcu -złośliwość losu.:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']ja ciebie też -ale gówniarza chyba zabije.Dzisiaj na polu wszystko robił nienagannie nawet zostawiłam go jakieś 15m na 10 minut na waruj -został.Jedyne co to faktycznie z siadaniem w biegu ma kłopoty. Jakoś to siad mu nie pasi ostatnio.On mi na tym egzaminie chyba zrobił na złość drań jeden a ty pewnie punkty żle policzyłaś:mad: .Wszyscy przeciwko biednemu emerytowi.:placz:[/quote] dlaczego zabijesz? zazdroscisz ze chlopak zdal a ty nie? zapraszamy do grupy tlukow kochaniutka.:diabloti::diabloti::diabloti:oczywiscie josh zostaje zaawansowanej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']oki.wrocilam -opisuje.
egzamin jak juz zaznaczalam zostal napisany przez uwe bardzo profesjonalnie,troszku wg niemieckiej logiki oceniania ale super sie "w nim"pracowalo.psy zeby zaliczyc musialy zrobic kazde cwiczenie nie popelniajac przy tym bledow ktore swiadczylyby o niedostatecznym opanowaniu calego cwiczenia.takie bledy eliminowaly zdanie psa.maksymalna ilosc punktow 250,minimalna na zdanie-210.

josh 226pkt.dostateczna.[COLOR="Red"][B]ocena przewodnika-zdecydowanie negatywna.pies wybronil sie sam ale przewodnik robil co mogl zeby nie zdal[/B][/COLOR]:diabloti: .ogolnie bledem psa[przewodnika omawiac nie bede:cool1: :mad: ]jest wolne wykonanie komend-rada:zlituj sie i zacznij sluchac tresera i pracowac na pilke ,nie baw sie z nim pilka na spacerach.
[/QUOTE]
No więc rozumiem że Joshua zdał egzamin/diamencik/ ale ja nie .Mam wiec propozycje Joshua chodzi na grupe zaawansowaną a ja hihihihihihi sobie pochodze do tłuczków.:eviltong: :eviltong: :diabloti:

Śmichy chichy ale dziewczyny i rodzynka oraz rozchichotanego tresserka przepraszam za wieczne spowalnianie zajęć dzięki naszemu tandemowi. Wyrażnie z muchomorkiem nie możemy się zgrać.Tak żle jak na zajęciach grupy zaawansowanej nie ćwiczyliśmy chyba nigdy nawet na samym początku. Sooooooorrrkkkkkkkkkkiiiiiiiii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']hehe:diabloti: .bo pieseczki takie som najwidoczniej ze jak treserunio nie patrzy to geniusze a jak patrzy to matolki:razz: :roll: .przykladem sztandarowym jest tu.......norasek:cool3: :lol:[/quote]
aaaale nam przyyyykroooo....:-(:-( przeca czasami , niezwykle czasami jak jestesmy z grupa tłuczków i treserunio patrzy to jestesmy orzełek :lilangel:

Link to comment
Share on other sites

Ja chcialam tylko powiedziec ze zarezerwowalam juz domek 8 sobowy na 29-30 lipca. Czekam teraz na wiesci od Glonków i Tresera by moc zarezerwowac nastepny:cool3:

MOnika moze sie jednak skusisz?:lol:

Link to comment
Share on other sites

alix ja ci dam znac w piatek bo nie pojade jak ze szczeniorami do adopcji bedzie niezbyt dobrze.mamy jeszcze 2donki z parwo 6miesieczne no i pipi i pati[dzisiaj pati stanela na nozkach:multi: ,pipi jeszcze jest slabiutka].jestem zawalona psami.chetnie bym sie wyrwala ale......kurcze........nie wiem jak uwe i iwona zniosa tyle psow na dwa dni na swojej glowie.
a i moze lamia i timon tez by pojechali?a libra?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']Ja chcialam tylko powiedziec ze zarezerwowalam juz domek 8 sobowy na 29-30 lipca. Czekam teraz na wiesci od Glonków i Tresera by moc zarezerwowac nastepny:cool3:

MOnika moze sie jednak skusisz?:lol:[/QUOTE]

No Moni obiecałaś!!!!!:loveu: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']monika-no tyz prawda.ale nie mow hop bo zeus jest na tej grupie teraz:cool3: .chodzi mi o to ze jak cwiczysz z nia w ogrodeczku tuz po zawaleniu egzaminu to sie okazuje ze wsio jest genijalnie.[/quote]
no wiem, wiem, ale musze zawsze poszukac chociaz ciupinki pozytywow:oops:. wiem z nawet do wrobla nam daleko nie mowiac o orzlelku. jenak fajnie pmyslec ze czasem nie jestesmy takie ostatnie doooopy:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']alix ja ci dam znac w piatek bo nie pojade jak ze szczeniorami do adopcji bedzie niezbyt dobrze.mamy jeszcze 2donki z parwo 6miesieczne no i pipi i pati[dzisiaj pati stanela na nozkach:multi: ,pipi jeszcze jest slabiutka].jestem zawalona psami.chetnie bym sie wyrwala ale......kurcze........nie wiem jak uwe i iwona zniosa tyle psow na dwa dni na swojej glowie.
a i moze lamia i timon tez by pojechali?a libra?:)[/quote]
kochana, przeciez uwe to niemiec i do tego malomowny tak? no to nie jest mozliwe zeby jojczyl i nie dal rady :cool3: . z ukochana i najmilsza na swiecie grupa onko-dnkow nie pojedziesz???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']uwe malomowny jest to fakt ale juz jak cos powie to w piety idzie:cool1: .lepiej niech juz nic nie mowi:cool3: .a ty jedziesz?:razz:[/quote]
bardzo chce jechac... tylko nie wiem czy w tym czasie nie bede musiala, no wiesz... byc na randce rozbieranej z lapiduchem:razz:.jesli bede mogla to jade z'ukochanym' panem menszem i tluczkiem owkorsik

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']josh-ja nie wiem moze ktos po ciebie podjedzie?szirka?barosz?chyba zaden problem podjechac po was?:razz:[/QUOTE]
Monika wie że jej nie zabije i zaczyna mi włązić na głowe jakbym już na głowie muchomorka nie miała. Spoko Ayshe tu nie chodzi o dojazd -autobusik jest ładny czerwony 182 ma na imie tu chodzi ogólnie o pogode. Postaram się dojechać jeżeli tylko będzie się dało normalnie oddychać a Monice i tak kiedyś przywale -poczekam :mad: :mad: Ona zołza chce na mnie wymusić -coby mieć z czego się potem nabijać i śmiać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Monika wie że jej nie zabije i zaczyna mi włązić na głowe jakbym już na głowie muchomorka nie miała. Spoko Ayshe tu nie chodzi o dojazd -autobusik jest ładny czerwony 182 ma na imie tu chodzi ogólnie o pogode. Postaram się dojechać jeżeli tylko będzie się dało normalnie oddychać a Monice i tak kiedyś przywale -poczekam :mad: :mad:[/quote]
tiaa? o pogode ?:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']no może ciutka mi wsyd i głupio z tym jego zostawaniem:oops: :shake: :placz: no ale gro to pogoda.[/QUOTE]

No bez przesady. to co ja mam powiedziec?? Mi wstyd i głupio przez Pyrosa szczekanie :angryy: , a i tak przychodze. Trudno- takie zycie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']no może ciutka mi wsyd i głupio z tym jego zostawaniem:oops: :shake: :placz: no ale gro to pogoda.[/quote]ja chce ci tylko napomknac ze josh zostaje.on tylko stwierdza ze mamunia mu g zrobi i jak sobie pojdzie to w koncu nic sie nie stanie.odpuscilas mu w pewnym momencie bo sercowiec do cienia idzie a sercowiec po patys:evil_lol: ....ale powinnas szybko to nadrobic bylebys tylko nie wpadala w takie skrajnosci:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyros-Aga']No bez przesady. to co ja mam powiedziec?? Mi wstyd i głupio przez Pyrosa szczekanie :angryy: , a i tak przychodze. Trudno- takie zycie :shake:[/quote]aga od jakiegos czasu masz inny problem.zero pilki.pies rowniez reaguje emigracja jak stwierdza ze dzionek taki ladny i prace ma gdzies.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyros-Aga']No bez przesady. to co ja mam powiedziec?? Mi wstyd i głupio przez Pyrosa szczekanie :angryy: , a i tak przychodze. Trudno- takie zycie :shake:[/QUOTE]
szczekanie też problem -ale zostaje -a że to musi skomentować -moze w nim jakiś dziennikarz siedzi????:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...