Jump to content
Dogomania

3 tygodnie konał pod progiem własnego domu- sparaliżowany Kubuś odszedł ...


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='czerda']nivali mogę jutro dać -za darmo -ale jak podać? we wtorek moja mama będzie we Wrocławiu , może podać , tylko trzeba sie umówic , dałabym nivalin , i milgamma , co wy na to?[/QUOTE]

super! daj znac mi i Ulv na PM o której i w jakich rejonach Wro Mama będzie. I jakiś kontakt do Mamy, zobaczymy ... jak nie Ulv to ja odbiorę.

Link to comment
Share on other sites

Czerda, Diuna, Wiga, WSZYSCY- :loveu:

Jesli nikt nie da rady to w weekend do Kątów może pojechać Dorotka (ta co opiekowała się "moimi" szczeniątkami), ale koniecznie z kimś, kto ma doświadczenie wizytacyjne....

Kubuś jest... no nie bardzo wiem jak to okreslić - naprawde wzuszający.... Taki kochany, nieśmiało przytulasty......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Jestem i ja na zaproszenie amensalizm - ktoś pisał wcześniej o jakichś fantach na bazarek - mogę go wystawić jeśli to jeszcze aktualne. Podaję adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]


10-go przelałam 30 złotych, przykro mi, że tak mało, ale mam jeszcze pomysł - nie wiem, czy dobry...
widziałam na innym wątku bazarek roślinny - wiosna w końcu - ja mam trochę roślin, możemy wspólnie to zorganizować - ja wyślę fotki roślin i potem wyślę przesyłki kupującym, ktoś zrobi resztę - czyli wystawi i rozliczy bazarek - może tak być?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']10-go przelałam 30 złotych, przykro mi, że tak mało, ale mam jeszcze pomysł - nie wiem, czy dobry...
widziałam na innym wątku bazarek roślinny - wiosna w końcu - ja mam trochę roślin, możemy wspólnie to zorganizować - ja wyślę fotki roślin i potem wyślę przesyłki kupującym, ktoś zrobi resztę - czyli wystawi i rozliczy bazarek - może tak być?[/QUOTE]
Jak już wcześniej pisałam chętnie wystawię bazarek :) to w tym układzie czekam na zdjęcia i krótkie opisy ;)
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Mogę albo rano, albo po 19 bo siedzę w pracy.... :(

Na pewno będe w przyszły wtorek, chyba, że uda mi się złapać Raka wieczorem w środę (ostatnio pracował do 22.... ).

Mam kłopoty z rozliczeniem, bo bank się wygłupia z historią. Wstawię tę wpłaty, które sobie wczesniej spisałam i wydatki.
Dostaliśmy trochę husteczek, środki czystości i różne inne fajne rzeczy od Dototki i jej męża :)
Kupiłam dwa rodzaje pieluszek- dorosłe i juniory i testujemy co lepsze dla Kuby ;) Mamy też z paczuszek sporo srodków do pielęgnacji skóry Kubusia. Pozwoliłam sobie też kupić psikacz zapachowy na cześć Kuby i gwoli węchowego spokoju sąsiadów- psiur rezyduje z upodobaniem w przedpokoju.....

Co by się jeszcze bardzo przydało? NIVALIN.
Jutro kupię olej lniany i wyciąg z drożdży- jedno i drugie to naturalne stymulatory regenracji układu nerwowego.

Niestety wózeczek po Nóżkinie nadaje sie żeby się na nim uczyć ale na dłuższą metę konieczne będzie zamówienie specjalnego wózka dla Kubcia.

Aha- naświetlam rany i kręgosłup Bioptronem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Jak już wcześniej pisałam chętnie wystawię bazarek :) to w tym układzie czekam na zdjęcia i krótkie opisy ;)
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

wysyłam :)
fotki znalazlam stare w komputerze, bo tak leje, że nie da się aktualnych pstryknąć...

mam z okna widok na Odrę... oj, "pęka w szwach" prawie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']mam z okna widok na Odrę... oj, "pęka w szwach" prawie...[/QUOTE]
Qrdeee, dzisiaj jechałam na PWR to nawet przy moście znośny poziom. Ja mieszkam przy samej Ślęzy (rzece) na ND, musze iśc zobaczyc jak jej poziom...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...