Jump to content
Dogomania

3 tygodnie konał pod progiem własnego domu- sparaliżowany Kubuś odszedł ...


ulvhedinn

Recommended Posts

No tak.... ale KrA to KrA, większość psów nie ma AŻ takich pomysłów.


Popatrzcie:
[img]http://img232.imageshack.us/img232/3449/dsc1204t.jpg[/img]

[img]http://img69.imageshack.us/img69/553/dsc1207.jpg[/img]

Kubuś i Dixi.
Oboje są wyjątkowo wręcz kochanymi psami, z całych sił lgnacymi do człowieka. Bez agresji. No po prostu wiernymi, dobrymi psami.
I ktoś je potrafił tak skrzywdzić....
Tak popatrzyłam na nich dzisiaj i po prostu zachciało mi sie ryczeć. Jak można?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy on dostaje coś przeciwzapalnego i przeciwbólowego? Nie wierzę, że nic go nie boli. Po takim urazie niemożliwe jest by nie bolało, oczywiście poza miejscami gdzie nie ma czucia. Przecież w okolicach złamania/pęknięcia jest stan zapalny. Może Nivalin powinien brać?

Link to comment
Share on other sites

Ma wprowadzony antybiotyk, w związku z ewentualnymi stanami zapalnymi i ranami. Dostawał tez leki p/zapalne. To już miesiąć, złamanie się zrosło.... a niżej niestety nic nie boli.... :( Gdyby bolało, byłaby jakaś szansa.
Nivalin właśnie- ja bym chciała wprowadzić, ze względu na ewentualną poprawę napiecia odbytu i zwieraczy pęcherza, bo niestety ale samego rdzenia nie da się złożyć, a i przewodnictwa tam nie ma. Weci nie bardzo widzą sens, ale mi się wydaje, że Krę ustabilizował wasnie Nivalin.
Aha- Kuba dostaje Aescin (p/obrzękowy) i mimo wszystko wit B.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Są i wpłaty i wydatki, zaraz rozlicze, tylko ostatnie dwa dni to nawet dogo przeglądałam z doskoku, a piątek wogóle był upiorny i musze się ograniczyć do rozliczania mniej więcej raz na tydzień.... :oops:[/QUOTE]

dobra, to zobacz jak Kuba stoi finansowo, a ja postaram się o niską cenę Nivalinu. Daj znać ile byś mu chciała podać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']z Wrocławia do Katów jest 25 km patrząc na mapę...no ale nie wiem, kto z Wrocka nma auto...:([/QUOTE]

ja od drugiej strony mam też ze 25-30 km...
jak się nikt nie znajdzie... może namówię czerdę i pojedziemy obie - mamy tam sunię - Adę - oddaną do adopcji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']ja od drugiej strony mam też ze 25-30 km...
jak się nikt nie znajdzie... może namówię czerdę i pojedziemy obie - mamy tam sunię - Adę - oddaną do adopcji[/QUOTE]


Mam znajomą w kontach, nie psia, ale ;) Zresztą wychowała sie tam i mnóstwo ludzi zna, więc to bedzie dobre rozwiązanie.


wysłałam tyle pw, ze chyba bana dostane :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...