Jump to content
Dogomania

Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!


vena&vivi

Recommended Posts

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapraszam również na wątek toruńskich bulków, jeszcze dostawie fotki jak fur zgra wsio.
[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/189550-Bullowate-z-Torunia-powalczmy-o-nie-potrzebne-og%C5%82oszenia?p=15066931#post15066931[/IMG][URL]http://www.dogomania.pl/threads/189550-Bullowate-z-Torunia-powalczmy-o-nie-potrzebne-og%C5%82oszenia?p=15066931#post15066931[/URL]

Cajus to ja jutro dane do przelewu podeśle. Dzięki za pomoc ja już cały czas spamuje :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']Jestem na zaproszenie Cajusa.

Psiak jest cudny, przekochany i aż trudno uwierzyć, że gaśnie w schronie.

Za wiele pomóc nie mogę, ale deklaruję 10 zł miesięcznie.[/QUOTE]

Dziękujemy, juz zapisuje, jutro dane do przelewu podeśle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani_Sisi']podbijam. pies jest cudny![/QUOTE]

Duże dzięki za przybycie, deklarowaną pomoc finansową i rozesłanie wici po znajomych :)
(info z PW).
Hektor, jak sama widzisz, niestety do bloku nie bardzo przystosowany, ale wierzymy, że znajdzie się nieproblemowe miejsce dla Niego a w hoteliku też się może nieco poduczy.

[quote name='paniMysza']piekny piesek. na rzie moge pomagac jedynie podbjaniem:(
poogłaszam go tez, gdzie sie da.[/QUOTE]

również pięknie dziękuję za obecność i ogłoszenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vena&vivi']Osobom które zadeklarowały wpłaty bądz deklaracje już posłałam, proszę spojrzeć na 2 post może kogoś brakuje :roll:, może mam jeszcze kogoś dopisać:cool3:[/QUOTE]

brakuje [B]Pani_Sisi[/B], dostałam odpowiedź na PW, że na początku sierpnia określi dokładniej [B]stałą deklarację[/B] dla Hektora.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Jestem i ja, niestety, nie mogę pomóc finansowo, zbyt dużo deklaracji, no i wraca nam amstaffka z adopcji, którą trzeba będzie umieścić w hoteliku. Do tego nowe bullowate w Szczecinie.
Przykro mi :([/QUOTE]

wierzę Aga, że jest ciężko. Duże dzięki za odzew i obecność na wątku.
Szkoda tych wszystkich bullinków, marnują się głównie z powodu etykietki ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...