Jump to content
Dogomania

Och Karol!!! Doczekałeś się!!! - Ma dom!


majuska

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O Karolcia juz troszkę poszalała, dzięki kochana.

Aga przydałoby się napisać do schronu, który to Karol, myslę, że nie będą mieć problemu ze skojarzeniem go bo jest charakterystyczny, i powiedzieć , że jest ogłaszany i mogą być telefony.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
Mam na imię Karol i mam 1,5 roku.
Obecnie mieszkam w schronisku i bardzo mi się tu nie podoba. Nie dość, że jest nas tutaj strasznie dużo to na dodatek okropnie się nudzę.
Chciałbym biegać, bawić się, przynosić patyczki - ale na nic takiego nie mam szans w małym boksie.
Tylko od czasu do czasu w moim życiu pojawiają się chwile radości. Wtedy, gdy odwiedzają mnie wolontariuszki.
Na początku nie wiedziałem, czego ode mnie chcą i nawet groźnie je obszczekiwałem zza krat, ale teraz nie mogę się doczekać na swoją porcję głaskania i przytulania.
Najbardziej na świecie pragnąłbym żeby ta radość z bliskości człowieka nie trwała tak krótko. Marzę o swoim miejscu na ziemi, gdzie otoczony miłością mógłbym zasypiać z głową na kolanach mego właściciela...
Jeśli chcesz spełnić moje marzenie, bardzo proszę skontaktuj się ze schroniskiem w Mielcu, w którym przebywam i zapytaj o szorstowłosego psiaka z boksu 55.
A ja... ja będę tam na Ciebie czekał.
Karol


Jak rozumiem, Karol nie jest wykastrowany?
Czy coś dodać do tekstu?

Link to comment
Share on other sites

to uwaga - będę robiła my allegro...
Moje pierwsze...

I wystawiłam :)
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1029943935[/url]

Ulka - bo Ty jesteś biegła w tych sprawach ;) jak zrobić, żeby adres mailowy działał bezpośrednio i link do strony?
I czy ja mam teraz coś zapłacić, czy mi przyślą info na maila?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...