Jump to content
Dogomania

Och Karol!!! Doczekałeś się!!! - Ma dom!


majuska

Recommended Posts

[B]Raduniu[/B], rachunek za wystawione aukcje dostaniesz w ostatnim dniu kazdego miesiaca wraz z danymi do wplaty. Czy te aukcje, ktore wystawilas sa wyroznione? Zawsze mozesz sprawdzic ile bedziesz miec do zaplaty w zakladce "moje konto".

Zeby dzialal link do strony trzeba dac nastepujaca formule : <a href="www.mielec.bezdomne.com">STRONA SCHRONISKA</a>
Zeby linkowalo adres mailowy nie wiem jak zrobic :???:

[B][I]Super ta aukcja Karola[/I][/B] :klacz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bardzo się cieszę, że wreszcie mogę bardziej aktywnie pomóc :)
co prawda w aukcji wyraźnie napisałam, że chętna osoba ma pytać o szortkowłosego psiaka z boksu 55, ale rzeczywiście lepiej, żeby w schronisku wiedzieli, który to Karol.
Allegro wyróżniłam.
Ulka - dziękuję za odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

Jak odwiedzę schronisko,zrobie rozrabiace "wizytówkę"i zawieszę na boksie.Ja sama z siebie walę szyderę,bo mam 3 rzeczy na krzyz/na szelkach oczywiście,japonki,a tu w górach akurat nie ma upału/był,ale "wyszedł",pada,czego nie przewidziałam,sobie wzięłam minimum,reszta wieziona była dla dziecka...

Link to comment
Share on other sites

Ciotki i wujowie Tarnobrzeg prosi o pomoc w ratowaniu z powodzi podkarpackich zwierzaków:
[URL="http://www.dogomania.186028-Podkarpacie..-psy-i-koty-ton%C4%85-zapomniane-przez-wszystkich.-B%C5%81AGAMY-O-POMOC"]http://www.dogomania.pl/threads/186028-Podkarpacie..-psy-i-koty-ton%C4%85-zapomniane-przez-wszystkich.-B%C5%81AGAMY-O-POMOC[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...