Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

[quote name='Poker']A dlaczego pokrywać my mamy koszty? Bo pomoc psom to nasze hobby. Czy któraś z nas chce pracować za darmo ? To jest wetów praca , nie hobby.[/QUOTE]
Dla mnie to bez różnicy czy zarobię trochę mniej czy wydam zarobione już pieniądze na bezdomniaki. I to nie jest moje hobby. Za to znam sporo wetów, którzy też chcą pomagać zwierzakom, sami niejednokrotnie ratują i szukają domów bidom. Ale mocno zboczyłyśmy z tematu, więc już kończę.

Link to comment
Share on other sites

Soema, czy możemy liczyć na zwrot kosztów za sterylkę, w wysokości 180 zł? Sunia już ciachnięta, pisałam o niej pod koniec października. Tutaj wątek Misi:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/217037-Idzie-zima-pom%C3%B3%C5%BCcie-Misi-z-Wie%C5%84ca-Zdroju-znale%C5%BA%C4%87-dom-bo-grozi-jej-bezdomno%C5%9B%C4%87[/url]!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Soema, czy możemy liczyć na zwrot kosztów za sterylkę, w wysokości 180 zł? Sunia już ciachnięta, pisałam o niej pod koniec października. Tutaj wątek Misi:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/217037-Idzie-zima-pom%C3%B3%C5%BCcie-Misi-z-Wie%C5%84ca-Zdroju-znale%C5%BA%C4%87-dom-bo-grozi-jej-bezdomno%C5%9B%C4%87[/url]!![/QUOTE]
Tak, weźcie fakturę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']przelałam 142,50 (zwrot 50% za sterylkę Saby)
proszę o potwierdzenie na wątku jak dojdą
[url]http://www.dogomania.pl/threads/214520-SOSNOWIEC-1-suka-w-cieczce-lt-8-ps%C3%B3w!!!-WYSTERYLIZOWANA-WR%C3%93CI%C5%81A-DO-DOMU[/url]![/QUOTE]
czy doszły te pieniążki , bo nie widzę w rozliczeniu

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Milka juz po zabiegu. Wet jednak wystawił rachunek wspólny za całośc, czyli zabieg (350 zł)+antybiotyk+ubranko pooperacyjne (44 zł). Razem 394 zł. Dziewczyny, zwrócę Wam nadwyżkę - 44 zł. Czy tak będzie ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']czy doszły te pieniążki , bo nie widzę w rozliczeniu[/QUOTE]
A kiedy wysyłałaś? Bo rozliczenie jest do konkretnego dnia.
[quote name='kasia mierzejewska']Milka juz po zabiegu. Wet jednak wystawił rachunek wspólny za całośc, czyli zabieg (350 zł)+antybiotyk+ubranko pooperacyjne (44 zł). Razem 394 zł. Dziewczyny, zwrócę Wam nadwyżkę - 44 zł. Czy tak będzie ok?[/QUOTE]
Ok.
Kurde, to za co oni liczą sobie te 350zł? Skoro jeszcze płacicie za antybiotyki... Niby jeden kraj, jedna szkoła, a każdy sobie liczy pod siebie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']A kiedy wysyłałaś? Bo rozliczenie jest do konkretnego dnia.[/QUOTE]

08.11.2011

[B]Nr rach. przeciwst.:[/B]
98 9429 0004 2001 0014 6001 0002
[B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B]
SANDOMIERSKIE STOWARZYSZENIE
PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT
UL. RYNEK 3
27 - 600 SANDOMIERZ
[B]Tytuł:[/B] MYSZA2 - AKCJA STERYLIZACJA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']08.11.2011

[B]Nr rach. przeciwst.:[/B]
98 9429 0004 2001 0014 6001 0002
[B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B]
SANDOMIERSKIE STOWARZYSZENIE
PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT
UL. RYNEK 3
27 - 600 SANDOMIERZ
[B]Tytuł:[/B] MYSZA2 - AKCJA STERYLIZACJA[/QUOTE]
Ostatnia aktualizacja jest do 3 listopada, więc na pewno doszły :) niedługo uzupełnię o kolejne wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, ze wprowadzam zamieszanie, ale Misia jednak od wczoraj ponownie stała się bezdomna. Pani ją wyrzuciła:( na cito znalazłam jej awaryjnie dt i już jutro będzie miała sterylkę i znowu mam prośbę czy jest szansa na pomoc 100zł jeśli wezmę fakturę??pomoc ta spadłaby nam z nieba:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']przepraszam, ze wprowadzam zamieszanie, ale Misia jednak od wczoraj ponownie stała się bezdomna. Pani ją wyrzuciła:( na cito znalazłam jej awaryjnie dt i już jutro będzie miała sterylkę i znowu mam prośbę czy jest szansa na pomoc 100zł jeśli wezmę fakturę??pomoc ta spadłaby nam z nieba:([/QUOTE]
Pewnie, że możecie

Link to comment
Share on other sites

parę dni temu dostałam na jedno z moich ogłoszeń na gumtree warszawa taką odpowiedź:
"WITAM PANIA, CHCIALAM ZAPYTAC CZY MA PANI MOZLIWOSC ZALATWIENIA ZABIEGU DLA MALEJ SUCZKI YORCZKI,ODZYSKALAM JA Z PSEUDOHODOWLI BARDZO DALEKO OD WARSZAWY , GDZIE PRZEZ 6L RODZILA MALE POTWORKI?KONKRETNIE CHODZI MI O STERYLIZACJE.PROSZE I E-MEILA ZWROTNEGO.POZDRAWIAM."
mam prośbę do dziewczyn z Warszawy, czy możecie napisać czy w Warszawie są jakieś kliniki które robią sterylizacje po promocyjnych cenach dla psiaków z pseudo, albo jakieś fundacje które pomagają w takich przypadkach, bo nie wiem co odpisać tej kobiecie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']słuchajcie u mojego tymczasa jest podejrzenie ropomacicza..... jeśli to się potwierdzi, będziemy oczywiście sterylizować.... czy mogłabym ew. wepchnąć się w kolejkę?[/QUOTE]

Z tego, co wiem, jest kasa, więc nie ma kolejki - można ciąć. Ale niech jeszcze Soema potwierdzi. Jak trzeba, to trzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Z tego, co wiem, jest kasa, więc nie ma kolejki - można ciąć. Ale niech jeszcze Soema potwierdzi. Jak trzeba, to trzeba.[/QUOTE]

odwołuję alarm..... UFF.....całe szczęście, że to nie ropo.....

ale tak, czy siak chciałabym ustawić się w kolejkę.... za jakiś miesiąc i tak będziemy ją ciąć (sądzę, że tak w pierwszej połowie stycznia)

koszt zabiegu szacuję na 300zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Czy jest możliwość dofinansowania do sterylki tej suni.Sunia ma 35zł tylko uzbierane.Jutro ma być sterylizacja zaklepana u weta.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/218125-Maja-mikro-kudlatka-zbiera-na-sterylke-w-dt[/url][/QUOTE]

Zgodne z szablonem z pierwszej strony - trzeba podać kwotę i gabinet.

[quote name='kasumi']odwołuję alarm..... UFF.....całe szczęście, że to nie ropo.....

ale tak, czy siak chciałabym ustawić się w kolejkę.... za jakiś miesiąc i tak będziemy ją ciąć (sądzę, że tak w pierwszej połowie stycznia)

koszt zabiegu szacuję na 300zł[/QUOTE]

Jeszcze tylko gabinet podaj oraz wątek suni :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...