Jump to content
Dogomania

Czarne Kwiatki czyli na kogo warto uważać.


Recommended Posts

Swoiste kompendium wiedzy na temat [SIZE=4]perfidnej oszustki z Kutna[/SIZE] znajdziecie na krótkim wątku jej dedykowanym:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/220698-KUTNO-wiktoria008-vel-agnieszka-cz-vel-sabinka-vel-koszyczek_miłości-i-coś-jeszcze"][SIZE=4]http://www.dogomania.pl/forum/threads/220698-KUTNO-wiktoria008-vel-agnieszka-cz-vel-sabinka-vel-koszyczek_miłości-i-coś-jeszcze[/SIZE][/URL]
Są tam odnośniki do innych miejsc, gdzie można zaznajomić się z jej niecnymi praktykami. Polecam lekturę powyższego, gdyż jest to osoba bardzo przebiegła, a zarazem chorobliwie wręcz "uparta" w dążeniu do celu, do którego zmierza "po trupach" i wyrafinowanymi metodami. Bywa, że używa niewybrednych sposobów, np wzbudzając litość wykorzystując do tego "ciężko chorą córkę".
Co gorsze, przy pierwszym kontakcie robi bardzo dobre wrażenie i wzbudza zaufanie. Doskonale wie, jak rozmawiać z osobami wyadoptowującymi psy, czasem wręcz wyprzedzając ich pytania. Dlatego tym bardziej zachęcam do zgłębienia tematu i daleko idącej ostrożności, zwłaszcza, że proceder ten kwitnie od dawna i zakrojony jest na szeroką skalę. To wręcz "hurtowa" handlara psami. Tak jak napisała przedmówczyni, interesują ją głównie rasy małe i średnie, a zwłaszcza terierowate, pudlowate, yorki itp.

Dla zainteresowanych - znane jast nam jej prawdziwe imię i nazwisko oraz kilka nr telefonów, którymi zwykła sie posługiwać w przeszłości. Niestety, nie znamy jej dokładnego adresu, ale o ile wiem, ktoś z dogomaniaków miał już wątpliwą przyjemność kontaktować się z nią osobiście, więc być może wspólnymi siłami i to uda się ustalić.

Edited by gallegro
Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Ehhhhhhhhhhhhhhhhh.............................[/QUOTE]

Najgorsze jest to ze ona wierzy w nawrocenie laczy sie z Jezusem i jest apolityczna
dodatkowo porownuje sie do czlowieka ktory zamordowal i posiada skruche.
Jakby tego bylo malo ma niebywale kolko wzajemnej adoracji takze polaczone
Bog wie z kim wierzac w te brednie.....
Noirmalnie to bym napisala swiat schodzi na psy ale bardzo ciezko to napisac
tak by nie wziely tego do siebie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Najgorsze jest to ze ona wierzy w nawrocenie laczy sie z Jezusem i jest apolityczna
dodatkowo porownuje sie do czlowieka ktory zamordowal i posiada skruche.
Jakby tego bylo malo ma niebywale kolko wzajemnej adoracji takze polaczone
Bog wie z kim wierzac w te brednie.....
Noirmalnie to bym napisala swiat schodzi na psy ale bardzo ciezko to napisac
tak by nie wziely tego do siebie...[/QUOTE]

No to wyraźnie już problem z głową jest...

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę. Czy ktoś kto ogarnia temat "świętej" wet-siostry mógłby zebrać wszystko w jedną całość z linkami i dowodami w sprawach w których nabroiła? To zdecydowanie ułatwi sprawę nagłaśniania tej postaci również na fb. Bo pisząc o (dla niektórych jakiejśtam) wet-siostrze tak naprawdę nie ostrzegacie przed nią wcale bo jak widać czuje się bezkarna a co gorsza, potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']kochani, wet siostra w natarciu! [URL]http://www.facebook.com/groups/399834733432922/permalink/401202203296175/?comment_id=401210079962054&notif_t=like[/URL]
wcześniejsze posty przeciwko jej pomocy natychmiast znikały![/QUOTE]
Te też zniknęły:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Nie mam pojęcia. Ona nazywa się Justyna Stokowska (sama podaje maila z imieniem i nazwiskiem).

Tu są niektóre z jej ogłoszeń:

[URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/111043/GAJA-8-TYGSZCZENIAK-MIKS-PEKINCZYKZ-PINCZERKIEM/[/URL]

[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/111027/przyjme-lub-kupie/[/URL]

[URL]http://naszpies.com.pl/owczarek-podhalanski-t368.html?sid=e7c180b1dab278ac4b2dc828414bd280[/URL] (stare)

[URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=109418&naz=Labradory[/URL]

..itd[/QUOTE]

ta pani nadal rozmnaża i się ogłasza :(

Link to comment
Share on other sites

Poznan!
uwaga na kobiete w wieku okolo 60 lat zamieszkala na Winogradach.
Kobieta ta przyszla wczoraj tzn 08.01.2013 do jednej kliniki wet z psem do natychmiastowego uspienia.krzyczala w poczekalni ,ze musza go teraz uspic bo.................duzo szczeka.
Wetrynarz stwierdzil ,ze pies musi byc operowany bo cierpi ,opiekunka nie zgodzila sie na operacje tylko na uspienie .
weterynarz odebral psa opiekunce ,przeprowadzil OP.Prywatna osoba sfinansowala OP.
Ta pseudopiekunka czarnego kudlacza przakazala krzyczac w klinice ,ze teraz uda sie do schroniska w Poznaniu ,i wezmie psa nowego ,dla swego psychicznie chorego syna.
Oby schronisko jej nie wydalo psa

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]Nie wydawajcie psa do świetnie zapowiadającego się domu przy ul. Wodociągowej w Krakowie. Wydałam w poniedziałek, wydawało się do cudownych warunków, cieszyłam się, że w tak zamożnym domu ptasiego mleka mu nie zabraknie. Dzisiaj, w środę musiałam go zabrać chorego bo wczoraj został zaszczepiony , odrobaczony i profilaktycznie zabezpieczony na pchły, wszystko na raz. Zostałam też obciążona kosztami weterynaryjnymi mocno zawyżonymi. Pies został mi oddany jak wybrakowany towar z reklamacji. Pani łaskawie powiedziała, że za 3 tygodnie jak będzie zdrowy a ona wróci bo teraz wyjeżdża, weźmie go. Oczywiście psa nie dostanie. Psina nie je, nie pije, trzęsie się a w dniu adopcji szalał i miał apetyt.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

tamb-boze ,jak mozna w jednym dniu zaszczepic odrobaczyc i odpchlic.oskarz weterynarza co tak uczynil,napewno jest stempel z pieczatka,poinformuj izbe weterynarska o tym wet ,o jego niedouczeniu i lekcewazeniu sobie zycia zwierzecia.
Idz szybko do wet gdyz za duzo na raz otrzymal srodkow farm. co moga nawet do smierci doprowadzic,moze ma wysoka temp,wiec sie trzesie.
Boze co sie dzieje z tymi ludzmi??????????????

Link to comment
Share on other sites

Tamarko, podaj tutaj część nr telefonu tego babska - gdyby jej przyszło do głowy znowu "pomóc" jakiemuś psu - łatwiej skojarzyć.
Weterynarz idiota to jedno, ale ta "pani" od siedmiu boleści - to drugi skandal. Nie oddawaj żadnych pieniędzy, pamiętaj, że oprócz umowy, którą spisałaś, była też ustna - informowałaś ją o sytuacji i stanie psa, p. Ela to słyszała, była z Tobą - więc niech ta Baba (która podjęła świadomą decyzję adopcyjną, zobowiązała się do zapewnienia opieki weterynaryjnej i jeszcze - przy pomocy weta - pacana - naraziła psa na utratę zdrowia poprzez nieodpowiedzialne działania) - nie śmie wymagać żadnych zwrotów od Ciebie !!!

Link to comment
Share on other sites

[B]Żary, lubuskie [/B]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]Proszę uważać na osobę piszącą z adresu [/FONT][/COLOR][B][FONT=Verdana][FONT=arial][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. [/FONT][/FONT][FONT=arial]M. Andrzej 504***844 [/FONT][/B][COLOR=#444444][FONT=Verdana]Pełne dane pana u mnie. Tak pisał do mnie [/FONT][/COLOR]

[I]Zaginęła nam suka,mądra i urocza chociaż rasy mieszanej/owczarek z bernardynem/.Szukamy zatem nowego psa,mamy na wsi dom,bardzo duży
ogród,mieszkamy pod Żarami Chcielibyśmy obejrzeć psa,ale kiedy
[/I]Niestety , na mail w spr pomocy w poszukiwaniach psa już nie odpowiedział

Link to comment
Share on other sites

Rawicz, woj. wielkopolskie
kobieta w piątek straciła psa - zostawiła go pod sklepem luzem biegajaceg (bo zawsze tak robiła) - pies wpadł pod aut - nie był kastrowany, w tym samym dostała 6tyg szczeniaka - miała z nim nie wychodzić, zaszczepić, pilnować. Na drugi dzień łaziła z nim po osiedlu a wieczorem zostawiła przywiązanego pod sklepem.
Psiak został odebrany ale ona planowała pojechać do schroniska - najbliżej ma Gostyń, Leszno, Śrem, Głogów.
Ona lub jeden z jej trzech synów - naziwsko mogę wysłać na PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorija']Rawicz, woj. wielkopolskie
kobieta w piątek straciła psa - zostawiła go pod sklepem luzem biegajaceg (bo zawsze tak robiła) - pies wpadł pod aut - nie był kastrowany, w tym samym dostała 6tyg szczeniaka - miała z nim nie wychodzić, zaszczepić, pilnować. Na drugi dzień łaziła z nim po osiedlu a wieczorem zostawiła przywiązanego pod sklepem.
Psiak został odebrany ale ona planowała pojechać do schroniska - najbliżej ma Gostyń, Leszno, Śrem, Głogów.
Ona lub jeden z jej trzech synów - naziwsko mogę wysłać na PW[/QUOTE]

Poproszę dane na pw. Dam znać w Lesznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorija']Rawicz, woj. wielkopolskie
kobieta w piątek straciła psa - zostawiła go pod sklepem luzem biegajaceg (bo zawsze tak robiła) - pies wpadł pod aut - nie był kastrowany, w tym samym dostała 6tyg szczeniaka - miała z nim nie wychodzić, zaszczepić, pilnować. Na drugi dzień łaziła z nim po osiedlu a wieczorem zostawiła przywiązanego pod sklepem.
Psiak został odebrany ale ona planowała pojechać do schroniska - najbliżej ma Gostyń, Leszno, Śrem, Głogów.
Ona lub jeden z jej trzech synów - naziwsko mogę wysłać na PW[/QUOTE]
Jeszcze Krobia jest blisko.

:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorija']Rawicz, woj. wielkopolskie
kobieta w piątek straciła psa - zostawiła go pod sklepem luzem biegajaceg (bo zawsze tak robiła) - pies wpadł pod aut - nie był kastrowany, w tym samym dostała 6tyg szczeniaka - miała z nim nie wychodzić, zaszczepić, pilnować. Na drugi dzień łaziła z nim po osiedlu a wieczorem zostawiła przywiązanego pod sklepem.
Psiak został odebrany ale ona planowała pojechać do schroniska - najbliżej ma Gostyń, Leszno, Śrem, Głogów.
Ona lub jeden z jej trzech synów - naziwsko mogę wysłać na PW[/QUOTE]

proszę o to nazwisko, zawiadomię śrem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...