Jump to content
Dogomania

Czarne Kwiatki czyli na kogo warto uważać.


Recommended Posts

[quote name='Drzagodha']Nie ma dowodów ani świadków którzy widzieli, że pies był bity. To są tylko przypuszczenia, nikt na tej podstawie nie wyda wyroku z zakazem posiadania zwierząt. Brak wody to tylko wykroczenie, sprawa też do sądu nie trafi. Facet odpowiadał będzie jedynie za złamanie warunków umowy, w której jest zapis o karze finansowej w przypadku złamania któregoś z punktów umowy.[/QUOTE]

Dokladnie o to mi chodzilo;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Ostrowiec Świętokrzyski[/B] os.Ogrody.

Pani A.W.Chciała od nas adoptować 2 kocięta.
Podczas umówionej wizyty przedadopcyjnej pani była pod wpływem alkoholu,a jej maltańczyk był przywiązany do nogi od stołu (!).
Ew.więcej szczegółów pod nr 698 681 714.

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym zgłosić 2 rodziny, które nie powinny za żadne skarby dostać psa!

Pierwsza to [B]TYCHY, ul Zapolskiej[/B] - adoptowali od nas psa, po 3 dniach już podobno "pies pokazał swoje prawdziwe oblicze, stał się wredny, itd" , szczekał (to psy szczekają?! ), kazali zabierać, zero skruchy przy poinformowaniu ich, że idzie zima, a pies wraca do schroniskowego kojca "no, trudno".

Druga to kobieta z 7 letnią córką [B]KATOWICE - LIGOTA.[/B] Ulicę dopiszę jak się do umowy dokopię.
Adoptowała od nas ONka - znawczyni rasy, wizyta wzrowowo, itd. Po 2 tygodniach stwierdzenie, że córka to się jednak psa boi no i on szczeka - zabierać.
Pomijam fakt, że kobieta nas na wizycie okłamała, że jest znawczynią rasy, że córka miała kontakt z dużymi psami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF'][COLOR=red][B][FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=5]Wet-siostra nie ustępuje!!!
Nadal szuka psów do adopcji wśród dogomaniaków!!!!!
[/SIZE][/FONT]
[COLOR=black]







Żródło:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/189485-Psie-piekło-na-Martenowskiej-w-STARACHOWICACH.-Jest-nas-10.POMÓŻ!/page58[/URL]

Proszę Was o maksymalną czujność!!!!
[/COLOR]
[/B][/COLOR][/QUOTE]

Uważajcie bo teraz chce zostać domem tymczasowym! :(

Link to comment
Share on other sites

Wspomina bo ma co. Przyczepiłyście się do kobiety jak sępy,jakbyście nie miały nic lepszego do roboty.Babsko wyprowadziło się,życie se poukładało,a Wy dalej ją jak SB normalnie...
Kobitka żyje spokojnie,ma się dobrze:mieszkanie,dorywcza praca,samochód-prawo jazdy zdane za 1 podejściem...Uczy się (technikum weterynarii :diabloti: ).Dajcie żyć kobicie,nooo...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta3']Wspomina bo ma co. Przyczepiłyście się do kobiety jak sępy,jakbyście nie miały nic lepszego do roboty.Babsko wyprowadziło się,życie se poukładało,a Wy dalej ją jak SB normalnie...
Kobitka żyje spokojnie,ma się dobrze:mieszkanie,dorywcza praca,samochód-prawo jazdy zdane za 1 podejściem...Uczy się (technikum weterynarii :diabloti: ).Dajcie żyć kobicie,nooo...:evil_lol:[/QUOTE]

My sie nie o nia martwimy ale o jej podopiecznych. Jak pocztasz zobaczysz jak smutne
byly ich losy. A dział czarne kwiatki jest od tego by przestrzegac wlasnie przed takimi sytuacjami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta3']Ja to wszystko rozumiem ale macie nieaktualne wiadomości.Akurat znam tą sprawę od podszewki.I uważam,że nie macie już powodów do niepokoju.[/QUOTE]

Masz rozdwojenie jazni?:diabloti:
przeczytaj sama co napisalas na tym watku;)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189485-Psie-piekło-na-Martenowskiej-w-STARACHOWICACH-Jest-nas-10-POMÓŻ!/page59[/URL]

skopiuje w razie gdybys wpadla na pomysla wyedytowac posta;)



Do usług...:diabloti:
Zanim mnie znowu zbanują to powiem,że to co robicie jest GORSZE niż SB.
Gdybyście z taką energią zajęli się tymi psami które naprawdę potrzebują pomocy byłoby ich o wiele mniej.
Co mają zdane prawo jazdy i inne rzeczy do stanu faktycznego?
Może po prostu to,że KAŻDY może kiedyś trafić w złe miejsce o nieodpowiedniej porze ale to nie znaczy że od razu jest dożywotnio skreślony.Nawet najgorszy morderca może się zmienić dopóki żyje.
A ja nie zrobiłam nic złego.Nie ja zabiłam te psiaki.Być może zawaliłam tym,że za bardzo ufałam.Być może.
Ale czy to daje Wam prawo do tego co wyprawiacie?Piętnowanie,szkalowanie,śledzenie?Wy pisywanie bzdur,że jestem chora psychicznie,morderczyni itd itp?Zamieszczanie na stronach linków które absolutnie sprawy nie dotyczą?
To jest zwykła,najzwyklejsza PODŁOŚĆ.Tym bardziej,że byłam zbanowana i w żaden sposób nie mogłam się bronić.
Zrozumcie w końcu że etap Przemyśl jest zamknięty.
Nic nie zwróci życia psiakom.
ALE
Jest nowe miejsce,nowy czas,nowy etap.
Jestem sama,niezależna,w zupełnie innym mieście.I to jest właśnie stan faktyczny.Mam pełne prawo mieć psa i pomagać zwierzętom.
Nikt i nic nie może mi tego zabronić ani mnie od tego powstrzymać.
To co się stało w Przemyślu było koszmarem.
Ale minęło.
Za chwilę pewnie znowu mnie zbanują,taki urok dogomanii.
Ale wiedzcie,że nie zamierzam przestać pomagać zwierzakom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AltaCaraya']Masz rozdwojenie jazni?:diabloti:
przeczytaj sama co napisalas na tym watku;)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189485-Psie-piekło-na-Martenowskiej-w-STARACHOWICACH-Jest-nas-10-POMÓŻ!/page59[/URL]

skopiuje w razie gdybys wpadla na pomysla wyedytowac posta;)



Do usług...:diabloti:
Zanim mnie znowu zbanują to powiem,że to co robicie jest GORSZE niż SB.
Gdybyście z taką energią zajęli się tymi psami które naprawdę potrzebują pomocy byłoby ich o wiele mniej.
Co mają zdane prawo jazdy i inne rzeczy do stanu faktycznego?
Może po prostu to,że KAŻDY może kiedyś trafić w złe miejsce o nieodpowiedniej porze ale to nie znaczy że od razu jest dożywotnio skreślony.Nawet najgorszy morderca może się zmienić dopóki żyje.
A ja nie zrobiłam nic złego.Nie ja zabiłam te psiaki.Być może zawaliłam tym,że za bardzo ufałam.Być może.
Ale czy to daje Wam prawo do tego co wyprawiacie?Piętnowanie,szkalowanie,śledzenie?Wy pisywanie bzdur,że jestem chora psychicznie,morderczyni itd itp?Zamieszczanie na stronach linków które absolutnie sprawy nie dotyczą?
To jest zwykła,najzwyklejsza PODŁOŚĆ.Tym bardziej,że byłam zbanowana i w żaden sposób nie mogłam się bronić.
Zrozumcie w końcu że etap Przemyśl jest zamknięty.
Nic nie zwróci życia psiakom.
ALE
Jest nowe miejsce,nowy czas,nowy etap.
Jestem sama,niezależna,w zupełnie innym mieście.I to jest właśnie stan faktyczny.Mam pełne prawo mieć psa i pomagać zwierzętom.
Nikt i nic nie może mi tego zabronić ani mnie od tego powstrzymać.
To co się stało w Przemyślu było koszmarem.
Ale minęło.
Za chwilę pewnie znowu mnie zbanują,taki urok dogomanii.
Ale wiedzcie,że nie zamierzam przestać pomagać zwierzakom.[/QUOTE]

Nie zamierzam niczego edytować.Nie miałam jak się zalogować pod starym nickiem więc jestem pod nowym-do czasu kolejnego bana.:cool3:
Napisałam,że znam sprawę od podszewki,bo znam-dotyczy mnie osobiście.
I naprawdę uważam,że marnujecie czas i energię.Zajmijcie się naprawdę potrzebującymi pomocy psiakami.
Pomagałam zwierzakom na długo zanim w ogóle wiedziałam,że takie coś jak dogomania istnieje i będę im pomagać czy się Wam to podoba,czy nie.

Link to comment
Share on other sites

Nie zamierzam niczego edytować i nie cierpię na rozdwojenie jaźni.Nie mam możliwości zalogowania się jako wetsiostra a mam już naprawdę dość Waszego wścibstwa.
Pomagałam psiakom na długo przedtem zanim się dowiedziałam,że coś takiego jak dogomania w ogóle istnieje.Pierwszy pies trafił do mojego domu jak miałam jakieś 10 lat.Potrącony przez auto,umarł u mnie po kilku dniach.
Pomagałam,pomagam i będę pomagać bez względu na to czy Wam się to podoba,czy nie i bez względu na to,co na ten temat myślicie.
Ale mam już dość Waszego wciskania się w moje życie.Śledzenia wpisów,zamieszczania durnych komentarzy,oszczerstw,osądów itd itp.
Dlatego postanowiłam zarejestrować się i zareagować choć podejrzewam,że to nic nie da,bo jesteście niereformowalni i jak sobie coś ubzduracie to już nie popuścicie...
Do niektórych nie dociera,że sytuacje ulegają zmianom...
Cóż,trzeba Wam współczuć.I tylko tyle.

Link to comment
Share on other sites

Niereformowalna to jestes ty;) Pierwszy pies? To moze napisz nam ile ich tak naprawde bylo
bedzie latwiej krocej i sie obejdzie bez domyslow. Mnie zastanawia fakt 5ciu psow w tak krotkim czasie. Ja mam jednego i wiem ze kilka lat jeszcze ze mna bedzie.
Co do jazni to masz przewin wyzej;) Pierw piszesz ona pozniej ja;)
Motasz sie kolezanko w zeznaniach ale to chyba zadna nowosc jesli sie myle
wyprowadz mnie z bledu:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...