Jump to content
Dogomania

Holender Bandit - piekny wystraszony TTB zostal otruty [*]


ageralion

Recommended Posts

  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#ff0000]Dostałam od Fergilki w PW super wiadomość !!!!!

"(..)mam namiary na tymczas pod Policami (ten do którego miał iść wstępnie Mietek) koszty to 15/17zł za dobę z jedzonkiem, Państwo mieli amstafa na tymczasie kiedyś, chętnie oferują DT. "[/COLOR]

[COLOR=red]To kogo tam lokujemy ?????????? Lady CZY Norwega czy jeszcze jakiegoś innego biedaka ?[/COLOR]

P.S. Mam masakrycznie duzo do zrobienia w pracy, malo czasu na Dogo... ale niech ktos wykorzysta te szanse !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Nie wiem, czy ktoś jeszcze to zauważył w schronisku - ale nad boksem Bandita wisiała kartka - OBSERWACJA - PODEJRZENIE WŚCIEKLIZNY[/QUOTE]


Nie wiem czy się śmiać czy płakać....

Wiem jedno, jak nie znajdzie się właściciel psa czeka morbital, bo mało jaki DT weźmie do siebie takiego psa...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie też się dopiero teraz doszukałam właściciela numeru 459/10... ale dobrą umieścili tam informację ? Bo tak naprawdę, to przeciez zasługa agnieszki32 a nie TOZ-u, chybaże istanieje jakaś umowa. Rychło w czas zaktualizowali swoją i tak do d***stronę (schron)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Właśnie też się dopiero teraz doszukałam właściciela numeru 459/10... ale dobrą umieścili tam informację ? Bo tak naprawdę, to przeciez zasługa agnieszki32 a nie TOZ-u, chybaże istanieje jakaś umowa. Rychło w czas zaktualizowali swoją i tak do d***stronę (schron)[/QUOTE]
Dobrze napisali, bo wyciagami te asty przez TOZ, inaczej nie mozna by bylo ich dawac na DT...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, dopiero teraz doczytałam że walczycie z tym czipem norwesko-holenderskim.

Nie wiem czy to jakaś epidemia czy zbieg okoliczności, ale w Dąbrówce od prawie 4 miesięcy siedzi przepiękny amstaff Rambo z czipem także z Holandii. Mimo wielu prób nie udało się skontaktować z właścicielem :(

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wrocilam pozniej z pracy i niewiele moglam zdzialac. Jutro zadzwonie do weta w Oude Pekela / z informacji w necie wyglada na to, ze jest tylko 1 wet / i zapytam, czy w kompie ma pacjenta z tym nr chip.

Oude Pekela to mala wies liczaca okolo 8.000 mieszkancow. Znajduje sie w prowincji Groningen. Bede szukac do skutku. Pinkmoon, podaj prosze, chip tego 2-go, kto wie, moze to jakis pseudo szaleje w NL , warto sprawdzic. Dziwna sprawa.

Jesli dowiem sie czegos - dam tutaj znac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Dzisiaj wrocilam pozniej z pracy i niewiele moglam zdzialac. Jutro zadzwonie do weta w Oude Pekela / z informacji w necie wyglada na to, ze jest tylko 1 wet / i zapytam, czy w kompie ma pacjenta z tym nr chip.

Oude Pekela to mala wies liczaca okolo 8.000 mieszkancow. Znajduje sie w prowincji Groningen. Bede szukac do skutku. Pinkmoon, podaj prosze, chip tego 2-go, kto wie, moze to jakis pseudo szaleje w NL , warto sprawdzic. Dziwna sprawa.

Jesli dowiem sie czegos - dam tutaj znac.[/QUOTE]

Dziekujemy slicznie i niecierpliwie czekamy na wiesci...

[quote name='Soema']Super! Trzymam kciuki, dziwne to wszystko..

Tytuł macie mylący ;)[/QUOTE]
Czemu mylacy? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dusje - nie wiem czy uda mi się szybko załatwić nr czipa, na pewno nikt mi wprost nie odmówi jego podania, ale poczekać to sobie mogę.
na adresy adoptowanych ze schroniska psów którym miałam zrobić poadopcyjne czekam już kilkanaście dni...

oczywiście jeśli będę miała ten nr, to Ci podam, może faktycznie to się jakoś łączy ze sobą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Ta ale o imieniu Norweg :D Kazda z nas bez namyslu tak go nazywa, a jak mamy podac oryginalne imie to jest yyyyyyyyyyy yyyyyyyyyy cos na B... Baster? Aaaa Bandit :evil_lol:[/QUOTE]
Starość nie radość :grins: choć tyle, że skleroza nie boli ;)
boskie są te asty... Może zmienimy rasę, hm?:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...