Jump to content
Dogomania

Holender Bandit - piekny wystraszony TTB zostal otruty [*]


ageralion

Recommended Posts

  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Enigma79']Mój angielski jest fatalny ale jeśli nikt nie spróbuje do jutra, to ja spróbuję tam zadzwonić z pracy... tylko co to za namiary ? Na właściciela ? Jeśli tak, to mu powiem, że jego DOG jest w Szczecin :)[/QUOTE]
Tak powinno byc na wlasciciela chyba. Ja zrozumialam zdanie "jego DOG jest w Szczecin" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dobra, to moze byc angielski. Podobno kazdy Norweg gada komunikatywnie w tym jezyku. Gdyby jednak krecili, ze nie kumaja o co loko, napiszemy do europetnet, ze mamy tego psa w schronie ble ble i Norwegowie powini sie tym zajac, bo to dosc poukladany narod...

Ps jeszcze udalo sie znalezc dwie dziewczyny z Norwegii, ktore gadaja dobrze po angielsku i z checia pomoga, a w razie klopotow komunikacyjnych, mieszkaja z Polakami, wiec bedzie si emozna dogadac na bank. Kto plynnie spikuje po angielku przez fona?

Link to comment
Share on other sites

Jezu serce mi wali jak przed ustną maturą....próbuję z domu dzwonić pod ten numer (+kierunkowy 0047) ale numer zajęty.... trzymajcie kciuki, żebym sie DOGADAŁA i żeby pan/pani się ucieszyła na tę wiadomość...

Trochę martwi mnie to "Vermist NEE" bo norweski jest nieco podobny do niemieckiego a to nee wygląda mi na NIE czyli, że pies nie jest poszukiwany...no ale zobaczymy, numer ciągle zajęty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Jezu serce mi wali jak przed ustną maturą....próbuję z domu dzwonić pod ten numer (+kierunkowy 0047) ale numer zajęty.... trzymajcie kciuki, żebym sie DOGADAŁA i żeby pan/pani się ucieszyła na tę wiadomość...[/QUOTE]
Trzymam baaaaaaaaaaaardzo mocno

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, kiepsko to wyglada..... dzwonilam na 0047 i potem 597420428 (bez zera) ale jest informacja,ze podany numer jest nieprawidlowy wiec albo ktos go zmienil albo brakuje nam moze jakiegos kierunkowego na te miejscowosc....ktos sie orientuje jak to wyglada w Norwegii ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Może napiszmy e-mail do serwisu?[/QUOTE]
Trzeba by napisac cos w stylu, ze dnia 07.04.2010r do schronska w szczecine trafil amstaff o norweskim numerze czipa: 528219000119172 i znal;ezlismy w ich bazie wlasciciela ale nieststy nu,er telefonu byl nieaktualny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']A czy ten pies aby na pewno jest z Norwegii? Bo mnie to miejsce (Oude Pekela) wyskakuje w Holandii, przy granicy niemieckiej...[/QUOTE]
to wtedy inny kierunkowy i może będzie aktualny!!
w razie czego jeśli jednak to będzie norwegia to poprosiłam deer_1987 o pomoc, ona zna szwedzki a to ponoć bardzo podobne języki. jesli holandia to prawie kazdy mówi po angielsku, jesli jednak byłby problem to chyba mariamc zna holenderski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']A czy ten pies aby na pewno jest z Norwegii? Bo mnie to miejsce (Oude Pekela) wyskakuje w Holandii, przy granicy niemieckiej...[/QUOTE]
A czip jest zarejestrowany w holenderskiej bazie danych... O, tej:

[url]http://www.databankgezelschapsdieren.nl/eng_index.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dobra, nie jest źle...jesteśmy prawie w domu : TO JEST HOLANDIA i jest wolny sygnał !!!!! tylko jak już wyżej wspominałam mnie to wygląda / brzmi nie na adres domowy tylko jakąś organizację (1 słowo) dlatego może już są po pracy.Spróbuję jeszcze później a jak się nie uda, to na 100 % o 8.00 jutro rano zadzwonię.Uff..po szwabsku to ja też mogę ;)

Link to comment
Share on other sites

Chodzi mi o to, co Ty tutaj wkleilas a szczegolnie o pierwszy wyraz : ZOEKRESULTAAT

Zoekresultaat
Barcode 528219000119172
[COLOR=red]Roepnaam dier Bandit[/COLOR] [COLOR=blue]------------->nazwa/imię[/COLOR]
Diersoort Hond [COLOR=blue]------------>rodzaj zwierzęcia : pies[/COLOR]
Woonplaats OUDE PEKELA [COLOR=blue]-------------->miejsce zamieszkania[/COLOR]
Telefoon (0031 )597420428 kierunkowy ja wkleilam
Vermist Nee [COLOR=blue]-------->zaginał : nie[/COLOR]
Overleden Nee [COLOR=blue]------> zmarł : nie[/COLOR]

i wydaje mi się, że nasz Norweg wabi się BANDIT !!!!!!!!!!!!! Ale ja znam tylko niemiecki... (jednak języki podobne)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Chodzi mi o to, co Ty tutaj wkleilas a szczegolnie o pierwszy wyraz : ZOEKRESULTAAT[/quote]Ummm.... Jakby Ci to powiedzieć.... To znaczy "Wynik wyszukiwania" (pewnie po holendersku)... Resultaat to wynik, a "zoek" to ten sam rdzeń, co angielski "seek", czyli szukać. Adresu tam nie ma, jest tylko miasto i nr telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Barcode 528219000119172
[COLOR=red]Roepnaam dier Bandit[/COLOR] [COLOR=blue]------------->nazwa/imię : Bandit[/COLOR]
Diersoort Hond [COLOR=blue]------------>rodzaj zwierzęcia : pies[/COLOR]
Woonplaats OUDE PEKELA [COLOR=blue]-------------->miejsce zamieszkania[/COLOR]
Telefoon (0031 )597420428 kierunkowy ja wkleilam
Vermist Nee [COLOR=blue]-------->zaginał : nie[/COLOR]
Overleden Nee [COLOR=blue]------> zmarł : nie[/COLOR]

i wydaje mi się, że nasz Norweg wabi się BANDIT !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...