Jump to content
Dogomania

Baster w typie husky/BOS,dług za DT,błaga o doświadczony DS --> BEZ ŻADNYCH ZWIERZĄT!


Greven

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uwaga na kobietę dzwoniącą z numeru 600-795-528!!!!!!!! Ma na imię Bożena, mieszka w Warnicach. Często udaje jej się zrobić naprawdę dobre pierwsze wrażenie. Obdzwoniła wszystkie psy z poczekalni [url]www.toz.szczecin.pl[/url] i umówiła się praktycznie ze wszystkimi na adopcję psów! Wygadywała bzdury typu "mam już sukę, ale ona rodzi szczeniaki za szczeniakami, chyba zabiję ją i wezmę innego psa". Z przyczyn oczywistych wzbudziła nasz niepokój, więc pojechaliśmy do niej i odebraliśmy jej ciężarną, wychudzoną sukę. Wiemy, że nadal wydzwania do ludzi, wszyscy, którzy zamieścili oferty na stronie TOZ zostali poinformowani o kobiecie. Babsko ma na posesji jeszcze jednego psa w dobrym stanie, według naszych informacji wcześniej miała więcej, nie wiadomo co się z nimi stało. Sprawą zobowiązał się zająć stargardzki oddział TOZu.

Link to comment
Share on other sites

No co za jakieś babsko okropne!

A Baster ma się doskonale i wszystko u niego w porządku. W domu zachowuje się świetnie, nie sprawia kłopotów i p. Grzegorz jest z niego zadowolony. Sądził po naszych wcześniejszych informacjach, przed przyjęciem go na tymczas, że będzie bardzo trudno z Basterem, a wcale tak nie jest..
Na spacery wychodzi na długiej lince.
Na weekend udało mu się wyjechać nad morze :) plaża mu się spodobała, ale wielka woda już nie za bardzo, bał się napływających w jego kierunku fal, a niby taki odważny :evil_lol:

W najbliższych dniach będzie miał kastrację.
A ja jutro biorę się z ogłaszanie.
Wszelka pomoc się przyda..

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2]Dziękujemy [/SIZE][SIZE=2]Aniu za wieści :) Znalazłyście świetny DT Basterkowi! Teraz będzie miał większe szanse na DS :grins:[/SIZE]
[SIZE=2][quote name='A.R.S.']A ja jutro biorę się z ogłaszanie.[/quote][/SIZE][quote name='A.R.S.']
[SIZE=2]Wszelka pomoc się przyda.. [/SIZE][/quote]
[SIZE=2]To ja poogłaszam Bastera po Tobie. [/SIZE]


[SIZE=2]---------[/SIZE]
[SIZE=2]cytat mi się rozpier... - uroki dogo :lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Tekstu jako takiego nie ma. Wypisałam po prostu najważniejsze informacje... ja niestety pisarzem nie jestem :shake:

Dzięki dziewczyny za chęć pomocy! Ja dałam go na razie tu:

[URL="http://allegro.pl/item1035968630_roczny_piekny_mieszaniec_husky_bos_szuka_domu.html"]allegro[/URL] wyróżnione
infoludek
kupiepsa.pl
przygarnijzwierzaka.pl
e-zwierzak.pl
animalia.pl
petsy.pl
zwierzeta.hiperogloszenia.pl
adopcjapsa.pl
nasipupile.pl
spacerek.net
adopcjepsow.org
ojej.pl
petworld.pl
pineska.pl
adopcje.org
pajeczyna.pl

Link to comment
Share on other sites

ja dałam na [U]hodowcy.com.pl[/U], [U]adin.pl[/U], [U]topad.pl[/U], [U]mojpupil.pl[/U], [U]psiamania.pl[/U], [U]morusek.pl[/U] później zrobię więcej...
zrobiłam też [U]alegratkę[/U] (niestety, ale mogłam tylko 1punktem wyróżnić) [U]wszystkotujest.pl[/U], [U]tusprzedaj.pl[/U]

Jeśli nikt nie zrobi gumtree wyróżnionego, to ja mogę, ale dopiero za 2 dni:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Na wątek trafiłam wczoraj. Psiak od razu przypadł mi do gustu po przypomina mojego wariata. Dziś doczytałam posty do końca i ... ręce mi opadły. Wszystkiego się odechciewa jak się czyta takie pranie brudów.
[quote name='A.Matyja-Mierzecka']i jak tu wierzyć ludziom - tu też tylko brudy i smrody...powywlekane...[/QUOTE] Te posty powinny być usunięte, bo nie wnoszą nic pozytywnego, no chyba że za pozytywny uznać brak wiary w ludzi.
Jeśli są jakieś uzasadnione wątpliwości w stosunku do kogoś o niewłaściwe prowadzenie rozliczeń czy jakieś inne szarady, to nie rozumiem co taka osoba jeszcze tu robi.
Szkoda, że oferty pomocy niematerialnej przemkęły jakoś niezauważone i pozostały bez odzewu.
[quote name='A.Matyja-Mierzecka']wszystko to nie pomogło BASTEROWI , a szkoda , gdzieś wiarygodność i zaufanie odeszło....
[/QUOTE] Amen

Wracając do Bastera to nie wydaje się aż tak bardzo problemowy. Strasznie nieokrzesany młodziak z niego, ale myślę że przy odrobinie dobrej woli i morzu cierpliwości wszystko da się jakoś "wyprostować". Na pewno nie jest to pies dla leniucha. Z jego pokładami energii mógłby się fajnie sprawdzić jako towarzysz rowerowych wycieczek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']A tak wogóle to co tutaj taka cisza?:lol:[/QUOTE]
To może ja coś napiszę :lol:
niestety, ale nie mogę zrobić wyróżnionego gumtree dla Bastera - próbowałam i próbuję, ale coś jest nie tak, [B]nie wiem[/B] dlaczego.. Tylko opis mi zaznaczają na czerwono (nie może być za długi, bo na próbę skracałam do kilku linijek) i każą przeczytać regulamin..:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']To może ja coś napiszę :lol:
niestety, ale nie mogę zrobić wyróżnionego gumtree dla Bastera - próbowałam i próbuję, ale coś jest nie tak, [B]nie wiem[/B] dlaczego.. Tylko opis mi zaznaczają na czerwono (nie może być za długi, bo na próbę skracałam do kilku linijek) i każą przeczytać regulamin..:evil_lol:[/QUOTE]

przeczytaj i wywal słowo, które może się kojarzyć z sexem - ja nie mogłam dać ogłoszenia jak napisałam, że pies lubi pieszczoty :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']przeczytaj i wywal słowo, które może się kojarzyć z sexem - ja nie mogłam dać ogłoszenia jak napisałam, że pies lubi pieszczoty :lol:[/QUOTE]

Miałam wczoraj to samo, że nie mogłam dodać ogło na Gumtree... W ogło też mam, że kot, to pieszczoch, dlatego dzięki :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']przeczytaj i wywal słowo, które może się kojarzyć z sexem - ja nie mogłam dać ogłoszenia jak napisałam, że pies lubi pieszczoty :lol:[/QUOTE]
masakra, na to bym nie wpadła... :-D dzięki, zaraz spróbuję :)

-------
Już jest ok, dodałam ogłoszenie, ale z wypromowaniem muszę poczekać, aż ogłoszenie będzie widoczne na gumtree.
Musiałam wykasować [I]pieszczoty[/I] :evil_lol:
Ii dodałam do ogłoszenia prośbę o pomoc finansową w utrzymaniu Bastera w DT oraz o karmę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...