Jump to content
Dogomania

ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1


Recommended Posts

[quote name='Agata P']savahna, ok zrobię to allegro dla kociaka ;)
[/QUOTE]
Super!:p Ja mu zrobiłam pakiecik na malopolske. Jutro zrobie Lenke, skoro Ewelinka za Toske sie wzieła....:lol: A potem skoczę na adopcyjny, jak powiedziałas Agata bedziemy dzielić sprawiedliwie...;)

Link to comment
Share on other sites

[B]allegro kociaka Precelka[/B] [URL="http://allegro.pl/kotek-precelek-mlody-lagodny-za-darmo-i1532550536.html"]http://allegro.pl/kotek-precelek-mlody-lagodny-za-darmo-i1532550536.html ;)[/URL]
[B]i Sisi[/B] [URL]http://allegro.pl/delikatna-niczym-ksiezniczka-sisi-i1532550222.html[/URL] ;) + ogłoszenia na małopolskę

Link to comment
Share on other sites

Gabrysia vel Mocca dzisiaj pojechała do swojego domku aż pod Zgorzelec:)

ten psiak:

[B]Młody pies - [/B]trochę w typie husky, koczuje pod Kielcami.
Była z nim sunia, którą udało się zabrać do hoteliku, a ten biedak został sam.
Jest młody, przyjacielski do ludzi, o oryginalnej urodzie.

[B][SIZE=2][COLOR=Black]Kontakt:
0609-890-204, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/SIZE][/B]



[URL="http://img225.imageshack.us/i/101014pieszmarzysza1.jpg/"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1363/101014pieszmarzysza1.jpg[/IMG][/URL]

też ma juz dawno domek - pisałam o tym kiedyś:)

Link to comment
Share on other sites

Erka, chce oglosic ta sunie owczarkowata z Kostomlotow. Kontakt na Ciebie? Czy ktos dzwonil do tej pani zeby zapytac o wiecej szczegolow? Jak cos to ja moge zadzwonic.
Druga rzecz - szczeniorki od p.Izy. Oglaszac juz? I co to znaczy ze wedkarze nie chca suki oddac? A zabezpieczaja jej byt? Bo jesli nie, to nie ma nawet o czym gadac z nimi i suke oglaszac po prostu :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linssi']Erka, chce oglosic ta sunie owczarkowata z Kostomlotow. Kontakt na Ciebie? Czy ktos dzwonil do tej pani zeby zapytac o wiecej szczegolow? Jak cos to ja moge zadzwonic.
Druga rzecz - szczeniorki od p.Izy. Oglaszac juz? I co to znaczy ze wedkarze nie chca suki oddac? A zabezpieczaja jej byt? Bo jesli nie, to nie ma nawet o czym gadac z nimi i suke oglaszac po prostu :shake:[/QUOTE]

Linssi, jeszcze nie dzwoniłam do tej kobiety, zrobię to, ogłoś na mnie, to zrobię pierwszy przesiew.

Co do szczeniorków, to czekam na fotki, bez nich ciężko ogłaszac, jutro ogłosze tylko w Anonsach.
Suni też trzeba zrobic zdjęcia, gdyby sie cos dla niej znalazło, to nie patrzyłybysmy na tych chłopów, ale nie wiem, czy bedzie łatwo, bo jak ona tam juz jest z 4 lata, to pewnie nie jest za młoda.

Savahna, to juz mozna mieć w podpisie więcej niz dwa banerki?:roll:.

Jutro jestem umówiona z panią zainteresowaną Glorią, zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']

Savahna, to juz mozna mieć w podpisie więcej niz dwa banerki?:roll:.

Jutro jestem umówiona z panią zainteresowaną Glorią, zobaczymy, co z tego wyjdzie.[/QUOTE]
Erka, jak ja Cię lubię...;) Przeca ja mam dwa banerki tylko....:eviltong:
Trzymam kciuki za Glorię, nawet nie wiedziałam,ze coś się w tym temacie szykuje...:razz:

Link to comment
Share on other sites

No rzeczywiście, tak spojrzałam niedokładnie:oops:.

Ta pani już wcześniej pytała o Glorię, ale ponieważ miałam wątpliwości , co do ogrodzenia, no i ta kanapa niedostępna dla psa:cool3:.
Wysłałam nawet fotki innych suń, ale pani dzisiaj zadzwoniła,ze jednak tylko Gloria im się podoba. Ogrodzenie już podobno uzupełnione, no a trudno tracić dom z powodu kanapy, w koncu krzywda sie suni nie stanie, jak by miała spac na swoim posłaniu. Ale zobaczymy jutro, czy cos z tego będzie. No a oczywiście, gdyby Gloria miała tam pójść, to zawiozę osobiście i wszystko sparwdzę.

Link to comment
Share on other sites

Nie, no zdecydowanie bez kanapy krzywda jej nie będzie ;)
Dobrze by było,zeby miała swój docelowy domek. Strasznie mi żal tych psiaków jak im się tak miesza w tych łepetynkach, ledwo sie przyzwyczają a tu znów rewolucja...
Kielecka(krakowska) Gabrysia też pojechała do stałego domu i tak smutno patrzyła na Nine....:shake:
Ale już podobno macha ogonkiem do Pani nowej...:p

Link to comment
Share on other sites

Aga24 to super! A nie wiesz do jakich warunkow trafila?

Erka, ja w od srody wieczorem do piateku wieczorem, a potem od poniedzialku jestem dostepna, to moglabym pojechac z Toba i Gloria. Gdyby Ewelinka_m znalazla czas, tomoglybysmy podjechac do p.Izy zdjecia zrobic kluseczkom.

Link to comment
Share on other sites

Sunia będzie miała spory teren do biegania, szczelnie ogrodzony z ocieplaną budką. Żadne rarytasy, ale kobieta jest pewna, że dobrze będzie tam miała. Sunia bardzo dobrze czuła się w kojcu u tej kobietki i nawet zaczynała pilnować terenu ;) Myślę, że wychowała się w takich warunkach.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny juz nie mam opcji...Z tym DONkiem u mnie na wsi. Mozemy mu dac tymczas, o ile nie okaze sie agresywny - ale raczej na takiego nie wyglada. Tylko nie moge, nie potrafie, nie wiem jak zagonic go chocby na podworko....Na podworku wieksze pole manewru by bylo, a tak to masakra. Wystawiam miske, ale tez nie jestem pewna czy on czy jakies sasiednie psy wyjadaja. Ja jak wracam z pracy prawie go nie widuje, ale moja babcia - ktora tez na niego "poluje" mowi ze jest ogolnie w okolicy. Strasznie zal biedaka, juz taki zmarnowany chodzi....Moze w sobote ktos by mial chwile (linssi, ewelinka_m:):) Moze cos razem bysmy wymyslily. Dalabym znac czy jest i teraz pytanie czy dalybyscie rade przyjechac ? Co Wy na to? Moze Wy - jako bardziej doswiadczone bysle mialy jakis pomysl?

A juz mi sie zaczyna snic ta psina po nocach - dzis snilo mi sie ze to nie pies a suka, ze weszla na podworko i od razu okazala sie cudownym psiakiem, ale ze byla w ciazy...No wiec cos musze zrobic, bo spac nie bede mogla;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...