Jump to content
Dogomania

głupota czy celowe działanie?? www.szkoleniepsow.com


lejdija

Recommended Posts

[quote name='mala_czarna']No ale w sumie o co chodzi? Spojrzałam na dyplomy, które uzyskała ta pani. Nie dostała ich od Zenka spod budki z piwem, a od [B]Polskiego Klubu Psa Rasowego[/B] i [B]Europejskiego Studium Psychologii Zwierząt [/B]( o ile dobrze odczytałam na pieczątce).[/QUOTE]


To rzuc okiem na to ogloszenie (fragment) :

[COLOR=#000000]"1. Amerikan Staffordshire Terrier ( amstaff) 5-cio letni, biały i po przeżyciach.[/COLOR]
Pies był bity, można powiedzieć wręcz katowany, oznaką są jego blizny po ranach, smutne
spojrzenie, nie ufność do obcych.
[B]Ponieważ zaatakował i ugryzł kilkoro osób, miał być uśpiony[/B].
Obecnie pies jest pod okiem tresera, zoopsychologa i lekarza weterynarii.
[B]Od 15.02.2010r. mieszka z rodziną, gdzie są dwoje dzieci lat 10 i 15 i ani razu nie okazał żadnej agresji[/B]."

Co ty na to? Bo dla mnie to,delikatnie mowiac,troche beztroskie podejscie...fachowca.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale zrobiliście bagienko z tamtego forum. Bastet nie znałem Cię od tej strony :) Ty i Kolorkiteczy zapewniliście mi niezłą zabawę na dzisiejszy wieczór. Podaję linki to ich zabwnych tekstów, czytajcie zanim admin je usunie:
[URL]http://www.szkoleniepsow.com/forum/viewtopic.php?t=56[/URL]
[URL]http://www.szkoleniepsow.com/forum/viewtopic.php?t=55[/URL]
[URL]http://www.szkoleniepsow.com/forum/viewtopic.php?t=59[/URL]
[url]http://www.szkoleniepsow.com/forum/viewtopic.php?t=58[/url]

Link to comment
Share on other sites

Masz rację jestem raczej optymistą... Nie wiem co Greven, miała na myśli i cóż nawet jeśli coś złego to ma do tego prawo. Wiem, że robi dużo dobrego dla piesków a, że jest ortodoksyjna i ma fioła na punkcie rodowodów, no cóż "każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma...".

A posty Baset i Kolorkówteczy naprawdę mnie bawią. Zwłaszcza jak się porówna ich wypowiedzi z dogomanii i z tamtego forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrzysiekM']poczytaj te głupoty które tam wypisują to zrozumiesz... chyba są na niezłym haju...[/QUOTE]
Na "niezłym haju" to Ty jesteś :evil_lol: skoro nie dostrzegłeś tak oczywistej prowokacji, do czasu aż Cię kolega michał-od-szmaciarskich-tekstów nie naprowadził na trop. Oj panowie, jak by to "kolorkiteczy" rzekła... żal :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Na "niezłym haju" to Ty jesteś :evil_lol: skoro nie dostrzegłeś tak oczywistej prowokacji, do czasu aż Cię kolega michał-od-szmaciarskich-tekstów nie naprowadził na trop. Oj panowie, jak by to "kolorkiteczy" rzekła... żal :diabloti:[/QUOTE]
Hola już przepraszałem i to nie raz.I według Ciebie zabawa na tamtym forum jest taka fajna?Być może to są dopiero szmaciarskie teksty.Tam mogą poczytać sobie wasze wypociny zwykli ludzie wezmą je na poważnie,a za urodzone potem szczeniaki będą winni pseudohodowcy ,a nie głupie teksty dogomaniaków.Moje gratulacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']Sluchajcie, a jak oni tresuja te koty, hmm, przepraszam, szkola...
Bo to przeciez szkolenie (profesjonalne) psow i kotow. One tak razem, grupowo z psami? No troche zaintrygowana jestem...[/QUOTE]Abstrahując od wszystkich bzdur jakie są na tej stronce,uważasz karjo2,że kota nie można wyszkolić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta9494']Abstrahując od wszystkich bzdur jakie są na tej stronce,uważasz karjo2,że kota nie można wyszkolić?[/QUOTE]
Kota jest trudno szkolić to indywidualista ale oglądałem kiedyś program jak Rosjanin tak wyuczył koty ,że aż dech zapierało.Mój kot np pięknie aportował.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lejdija']DZIEWCZYNY jestescie NIESAMOWITE z tym SHOW tam... [/QUOTE]
Zawstydzasz :oops:

Jedni się podkładają, inni edukują.
Może do kogoś nauka dotrze. Działmy, nie śpimy.

michałku, wiesz jaką dla mnie mają wartość towje nieszczere przeprosiny?
odpowiedz sobie sam. gdzieś na stronie - nie zaśmiecaj publicznego forum

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michal_sm']Kota jest trudno szkolić to indywidualista ale oglądałem kiedyś program jak Rosjanin tak wyuczył koty ,że aż dech zapierało.Mój kot np pięknie aportował.[/QUOTE]

Rosjanie ponoć wymyślili wodę w tabletkach. Do dzisiaj się głowią w czym ją rozpuścić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lejdija']DZIEWCZYNY jestescie NIESAMOWITE z tym SHOW tam... :evil_lol:[/QUOTE]
Ja mam inne zdanie.Wypowiedziałem się wyżej co o tym myślę.Jak dla Ciebie jest to zabawne to za każdym razem gdy będą porzucone szczeniaki przytoczę ten wątek jak to grupa nieodpowiedzialnych( ponoć miłośników zwierząt )urządziła sobie według nich SHOW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Rosjanie ponoć wymyślili wodę w tabletkach. Do dzisiaj się głowią w czym ją rozpuścić.[/QUOTE]
Według Ciebie tylko psa da się czegoś nauczyć?A Rosjanie to naród ,który wydał wielu wybitnych naukowców,pisarzy ,muzyków.I kpiny z jakiegokolwiek narodu są nie na miejscu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michal_sm']Ja mam inne zdanie.Wypowiedziałem się wyżej co o tym myślę.Jak dla Ciebie jest to zabawne to za każdym razem gdy będą porzucone szczeniaki przytoczę ten wątek jak to grupa nieodpowiedzialnych( ponoć miłośników zwierząt )urządziła sobie według nich SHOW.[/QUOTE]


Kochany mam wrażenie,ze nie do końca rozumiesz o co chodzi... od wczoraj usiłujemy dotrzeć do właścicieli forum oraz strony "szkolenie psów.".. wszystkie nasze posty - powazne posty i konkretne pytania do adminow były regularnie kasowane... kazdy z nas ma na to dowód w swoich skrzynkach.. są nawet tuaj dla przykładu przytoczone na samym początku wątku... dopiero "robienie głupa" poskutkowalo tym, ze coś sie na tamtym forum dzieje i administratorzy zaczeli w ogole z nami jakoś rozmawiać... i przede wszystkim nie kasują postow... a jak ktos nie rozumie przewrotnej ironii, to trudno.. wczesniej czy poźniej zrozumie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Jak będą porzucone szczeniaki w typie rasy, to odwieziemy je michałkowi i KrzysztofowiM.

Może maluchy dostaną nawet rodowód... PKPR :lol:[/QUOTE]

Dobre :)

A to wpis z innego forum :

[QUOTE]W Holandii są burdele dla psów ( TO NIE ŻART !) Może i my się doczekamy...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lejdija']Kochany mam wrażenie,ze nie do końca rozumiesz o co chodzi... od wczoraj usiłujemy dotrzeć do właścicieli forum oraz strony "szkolenie psów.".. wszystkie nasze posty - powazne posty i konkretne pytania do adminow były regularnie kasowane... kazdy z nas ma na to dowód w swoich skrzynkach.. są nawet tuaj dla przykładu przytoczone na samym początku wątku... dopiero "robienie głupa" poskutkowalo tym, ze coś sie na tamtym forum dzieje i administratorzy zaczeli w ogole z nami jakoś rozmawiać... i przede wszystkim nie kasują postow... a jak ktos nie rozumie przewrotnej ironii, to trudno.. wczesniej czy poźniej zrozumie[/QUOTE]
Oni i tak będą robić swoje.A zwykły czytelnik może brać to na poważnie.Według mnie takie działania są karygodne.To co pozostało to nawet jakiś post o wysterylizowaniu suki.Jak nic mądrego to nie wnosi to naprawdę sensu nie ma robienie z siebie i innych nieświadomych idiotów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...