Jump to content
Dogomania

głupota czy celowe działanie?? www.szkoleniepsow.com


lejdija

Recommended Posts

Wręcz przeciwnie - z Twoim polskim jest bardzo dobrze. Literówki to błąd nie do końca Twój - czasem się źle klawisz naciśnie. A wielokropki sprawiają trudność, naprawdę nie masz się czym przejmować - to tak na przyszłość. Gdyby wszyscy tak pisali, byłoby super:)

A co do tej pani - no cóż... Najlepiej kogoś zdyskredytować przez obrażanie go. Taka nasza mała polska norma... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ludzie są dziwni. Myślałem, że jesteście osobami na poziomie, ale niski poziom waszej dyskusji na tamtym forum powoduje, że zaczynam mieć wątpliwości. Wasze zachowanie przypomina chuligańskie ataki dzieciaków z 4Chan, z tym, że dzieciakom z 4Chan zależy tylko na rozróbie a wy grozicie daniem w mordę wyzywacie od idiotów, piszecie o przedawnianiu się rodowodów, proponujecie uśpienie zużytych suk i inne "szczeniackie zachowania" w imię wyższych celów. A co pomyślą sobie ludzie którzy wejdą na tą stronę i nie znają się na hodowli? Możecie powiedzieć, że nie znajdą tej strony. G. prawda waszą akcją zrobiliście reklamę tej stronie. Google przy określeniu popularności określa liczbę wyświetleń i ilość linków prowadzących do strony i chyba bardzo podbiliście te statystki, bo jak się wpisze w Google "szkolenie psy koty", ta nic nie znacząca stronka dzięki wam jest już na 13 miejscu, kiedy wpisałem cytat "szkolenie kotów i psów" to było już 10 miejsce. [B]Gratuluję dobrej zabawy, wypromowaliście stronę z treściami z którymi walczycie i sami wypisaliście jeszcze więcej takich głupot. Właśnie zrobiliście darmową reklamę ludziom których nazywacie "pseudohodowcami".[/B]

Nie wiem czy powinienem się z tej akcji śmiać, czy płakać nad brakiem zdrowego rozsądku u ludzi których uważałem za elitę i ceniłem za wiele genialnych akcji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrzysiekM']
Nie wiem czy powinienem się z tej akcji śmiać, czy płakać nad brakiem zdrowego rozsądku u ludzi których uważałem za elitę i ceniłem za wiele genialnych akcji...[/QUOTE]


a rob sobie co chcesz. nawet mozesz śmiać się przez łzy.. jak nie kumasz o co biega, to TWÓJ problem.. mam wrazenie, ze nie czytasz tamtego forum dokladnie ... obok debilnych wpisów przemycamy wiele waznych rzeczy... ale tłumaczyć sie nie bede.. bo nie ma potrzeby.. kto chce, to rozumie o co chodzi i czyta wszystkie wątki tam załozone

wazne,ze są postepy!! pani zoopsycholog już poczyniła zmiany na swojej stronie w dziale matrymonialnym!!

[SIZE=3][B][URL="http://szkoleniepsow.com/index.php?option=com_content&view=article&id=50:porednictwo-kupna-sprzeday-i-matrymonialne-psow&catid=25:the-project&Itemid=57"]zmieniona wersja strony[/URL][/B][/SIZE]


mam nadzieję, ze to dopiero początek zauważania problemu przez tę Panią

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrzysiekM']Ludzie są dziwni. Myślałem, że jesteście osobami na poziomie, ale niski poziom waszej dyskusji na tamtym forum powoduje, że zaczynam mieć wątpliwości. Wasze zachowanie przypomina chuligańskie ataki dzieciaków z 4Chan, z tym, że dzieciakom z 4Chan zależy tylko na rozróbie a wy grozicie daniem w mordę wyzywacie od idiotów, piszecie o przedawnianiu się rodowodów, proponujecie uśpienie zużytych suk i inne "szczeniackie zachowania" w imię wyższych celów. A co pomyślą sobie ludzie którzy wejdą na tą stronę i nie znają się na hodowli? Możecie powiedzieć, że nie znajdą tej strony. G. prawda waszą akcją zrobiliście reklamę tej stronie. Google przy określeniu popularności określa liczbę wyświetleń i ilość linków prowadzących do strony i chyba bardzo podbiliście te statystki, bo jak się wpisze w Google "szkolenie psy koty", ta nic nie znacząca stronka dzięki wam jest już na 13 miejscu, kiedy wpisałem cytat "szkolenie kotów i psów" to było już 10 miejsce. [B]Gratuluję dobrej zabawy, wypromowaliście stronę z treściami z którymi walczycie i sami wypisaliście jeszcze więcej takich głupot. Właśnie zrobiliście darmową reklamę ludziom których nazywacie "pseudohodowcami".[/B]

Nie wiem czy powinienem się z tej akcji śmiać, czy płakać nad brakiem zdrowego rozsądku u ludzi których uważałem za elitę i ceniłem za wiele genialnych akcji...[/QUOTE]

Jakikolwiek INTELIGENTNY człowiek, który wejdzie na forum i poczyta - stwierdzi, że jest tam taki zabieg, jak IRONIA i SZYDERSTWO. Nie unoś się.

Link to comment
Share on other sites

Jagoda,ta pani twierdzi,że pężnie działa pomagając w waszym schronie. I ponoć dwa lata na Paluchu pracowała...

Co do rzekomej naszej głupoty. Jak juz wyżej napisano, każdy inteligentny człowiek pozna,że to ironiczne wywody prowadzące do nikąd. O to chodzi,żeby człowiek chcący znaleźć jakieś informacje szybko się z tej strony wycofał. Zobaczy brednie tam wypisywane i zrezygnuje z dalszego gmerania po stronie,na której nie mozna znaleźć nic ciekawego... Po to cała akcja powstała. Trzeba trochę wyobraźni,żeby to zrozumieć. Początkowo też sceptycznie podeszłam do wpisów dziewczyn,ale potem zrozumiała o co chodzi. Teraz wszyscy świetnie się bawimy.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co ale mimo wszystko ludzie ktorzy uczestniczyli w tych szkoleniach ze swoimi PSAMI są zadowoleni i bardzo sobie chwalą właśnie tą firmę mimo iż w Olsztynie jest parę firm proponującyhc takie usługi. Ja ze swoim psiakiem nie uczestniczyłam w tym szkoleniu. Powiem tylko że niezłą kasę sobie liczą. Napisałam do nich e-maila i taką oto wiadomość otrzymałam ( zaznaczam że interesowalo mnie szkolenie posłuszeństwa a moj pies jest ze schroniska ) :[QUOTE]Szkolenie posłuszeństwa PT, trwa 3 miesiące, dwa razy w tygodniu, o około godziny - półtorej, w tym są również wizyty domowe jeśli właściciel mieszka, na terenie Olsztyna. Cena takiego kursu wynosi 700,00zł, a jeśli na raty to wówczas kwota wynosi 750,00zł i są to dwie raty, oczywiście minus 10% równa się 630,00zł lub 675,00zl.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

NatiiMar, póki co nie zamierzam korzystać z jej usług jak już to skorzystam z innej szkoły. Dla mnie to duża kwpta bo nie myślałam że tyle kosztuje takie szkolenie więc raczej to był dla mnie szok. Ale rozmnażanie nierasowych psów nie najlepszy pomysł..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Litterka'][B]Liwus[/B], a jak to wygląda ogółem? Ile takie szkolenie kosztuje w Olsztynie? Z Olsztyńskiego schronu jest moja Mikrusia :loveu:, także to miasto dało mi piękny prezent... :loveu:[/QUOTE]

Wiesz nie wiem. Bo jak pisałam nie uczestniczyłam. Wiem że spotykają się na polanie i tam się szkolą , jak wizyty w domu wyglądają też nie wiem, ale dopytam się koleżanki która uczestniczyła.
W olsztyńskim schronie jest wiele pięknych psiaków , miesiąc temu było ich tam 280 a teraz patrzyłam na stronie że chyba liczba wzrosła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar'][B]Jagoda,ta pani twierdzi,że pężnie działa pomagając w waszym schronie. I ponoć dwa lata na Paluchu pracowała...[/B]

Co do rzekomej naszej głupoty. Jak juz wyżej napisano, każdy inteligentny człowiek pozna,że to ironiczne wywody prowadzące do nikąd. O to chodzi,żeby człowiek chcący znaleźć jakieś informacje szybko się z tej strony wycofał. Zobaczy brednie tam wypisywane i zrezygnuje z dalszego gmerania po stronie,na której nie mozna znaleźć nic ciekawego... Po to cała akcja powstała. Trzeba trochę wyobraźni,żeby to zrozumieć. Początkowo też sceptycznie podeszłam do wpisów dziewczyn,ale potem zrozumiała o co chodzi. Teraz wszyscy świetnie się bawimy.[/QUOTE]
Ta Pani, delikatnie mówiąc, mija sie z prawdą.
W olsztyńskim schronisku pomaga nam rozwiazywac "psie" problemy inny szkoleniowiec, a ostatnio bezpłatnie szkoli z wolontariuszami psiaki z zakresu posłuszeństwa. Mamy nadzieje, ze zwiększy to ich szansę na adopcje.
Zapraszam na olsztyński wątek
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/113543-Schronisko-w-Olsztyni*****-koty-do-adopcji-wAE-tki-zdj-ze-spacerA-w/page128[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Jagoda1[/B]
to juz jakiś konkret... ale od początku podejrzewalismy, ze ona sobie po prostu gebę schroniskiem wyciera... jej wielka pomoc, to 10%rabatu przy pracy z psami schroniskowymi... na forum w dziale psy w potrzebie ma : JEDNEGO PSA i to nie jestem pewna, czy on nawet z olsztynskiego schronu jest..

dziwi mnie,ze schronisko pozwala, na wykorzystywanie "swojego wizerunku" do reklamowania jej samej... Jagoda, moze moglabyś porozmawiać z kierownikiem/szefem schronu o calej sprawie, czy Oni w ogole wiedzą, że ona sie chwali pomocą, że proponuje ludziom rozmnażanie psów i pośredniczenie w pomocy kojarzenia psów - niehodowlanych psów...
jakby nie bylo, takie zachowanie kłóci sie z ideami, jakie przypisują schroniskom, w tym kastracja/minimalizacja nowych narodzin zwietrząt a nie propagowanie rozmnażania zwierząt..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lejdija'][B]Jagoda1[/B]
to juz jakiś konkret... ale od początku podejrzewalismy, ze ona sobie po prostu gebę schroniskiem wyciera... jej wielka pomoc, to 10%rabatu przy pracy z psami schroniskowymi... na forum w dziale psy w potrzebie ma : JEDNEGO PSA i to nie jestem pewna, czy on nawet z olsztynskiego schronu jest..

dziwi mnie,ze schronisko pozwala, na wykorzystywanie "swojego wizerunku" do reklamowania jej samej... Jagoda, moze moglabyś porozmawiać z kierownikiem/szefem schronu o calej sprawie, czy Oni w ogole wiedzą, że ona sie chwali pomocą, że proponuje ludziom rozmnażanie psów i pośredniczenie w pomocy kojarzenia psów - niehodowlanych psów...
jakby nie bylo, takie zachowanie kłóci sie z ideami, jakie przypisują schroniskom, w tym kastracja/minimalizacja nowych narodzin zwietrząt a nie propagowanie rozmnażania zwierząt..[/QUOTE]
Schronisko o tym nie wiedziało, a ja zupełnie przypadkowo znalazłam wątek, potem stronę.

Umieszczenie zakładki nie jest uzgodnione z Dyrekcją schroniska, a treści na tej stronie nie sa zgodne z zasadami, kórymi kierują się pracownicy i wolontariusze naszego schroniska.
Psy i koty z naszego schroniska[B] wszystkie są sterylizowane[/B].

Link to comment
Share on other sites

Zarejestrowałam się na tym śmiesznym forum i czekałam na link aktywujący,co otrzymałam?
"
Dostajesz ten e-mail, ponieważ twoje konto zostało usunięte z Szkolenie Psów
Dodatkowych informacji, możesz spróbować uzyskać u administratora."

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że ta Pani jak poczytała wasze komentarze stwierdziła, że nie ma sensu użerać się z "dzieciakami" i zablokowała forum.

Dla niewtajemniczonych wyjaśniam, że administrator ma możliwość sprawdzenia która strona przekierowała linkiem na jego stronę, więc jeśli ktoś skorzystał z linku z Dogomanii, lub innego forum biorącego udziału w tym masowym wypisywaniu głupot na forum szkoleniepsow.com raczej nie zostanie dopuszczony do forum...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']Czyli nie chcą krytyki,same słowa pochwały. To świadczy o właścicielach forum...jeżeli ktoś nie pryjmuje krytyki, to jest człowiekiem bez pokory, butnym i zadufanym w sobie...i ta pani ma rzekomo tyle doświadczenia.[/QUOTE]

Eee... to co robiliście na tamtym forum nie można nazwać krytyką, tylko łagodnie to ujmując "robieniem sobie jaj", a ostro wandalizmem internetowym.

3 lata temu prowadziłem dosyć duży portal internetowy, za takie zachowanie na każdym forum jest ban (przynajmniej czasowy). Kilka razy próbowałem dyskutować z ludźmi o podobnym "poczuciu humoru" do waszego i tylko marnowałem swój czas, a liczba głupich postów i tematów rosła. Z doświadczenia wiem, że na takie zagrywki skuteczna jest tylko ostra reakcja. Jeśli ktoś nie potrafi prowadzić dyskusji na odpowiednim poziomie musi opuścić forum, bo inaczej wypacza sens jego istnienia, nawet jak robi to w imię celów wyższych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...