Jump to content
Dogomania

Elmo -poszukiwany zaginął!!!!!pomocy!!!!!łłowicz i okolice!!


Figafiga

Recommended Posts

  • Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zerduszko']Nie neguję, ze to był on. Tylko, to nie pasuje mi do mojego rozumowania, a psy jak wiadomo mają rozumowanie odmienne od naszych. Mi jak suka uciekła, to poszłam w miejsce gdzie się rozdzieliłyśmy i wróciła tam. Gdzie go zagnało... no właśnie co go zagnało? :shake:[/QUOTE]
Myślę o tym samym...po roku w hoteliku,który zna.Tydzień wcześniej był ze mną i Olivin w Łowiczu...może chciał zobaczyć raz jeszcze jak to jest...w mieście widać było,że jest w swoim żywiole,dostał parówkę i rogalik...zadaję sobie to samo pytanie.Co go zagnało?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Elmo nie poszedł wzdłuż rzeki,tylko skierował się na południe od hoteliku...jeśli to był Elmo.[/QUOTE]

Ja tez uważam że ten trop moze być prawdopodobniejszy. Nie sądzę żeby Elmo był w Łowiczu, też miałam taką informację we wtorek, ale po stwierdzeniu że widziano go juz w niedzielę po południu uznałam że to nie ten pies. Poza tym ja dzisiaj jadąc po osiedlu w południe widziałam przy cmentarzu Emaus psiaka wielkością i fryzurą przypominającego naszego Elmo ale sierść miał nie ciemo szarą ale brudny biszkopt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']czyli to ten sam co wczoraj go widziałyście?[/QUOTE]
Tak Malawaszko, ten sam...jest już w schronisku,śliczna kudłata,przekochana psina.Pozwolił bez problemu wziąć się na ręce,przytulał się.Dałyśmy mu na imię Bartuś,to młoda psinka.Jest mniejszy od Elmo.Błąkał się obok domu gdzie zostawiłyśmy nasze telefony.Pani dokarmiała go bułką (codzienne śniadanko).Mały dobrze wygląda i bawił się ze spanielką.Biegały po drodze jezdnej.
Ale to nie wszystko...dziś na Osiedlu Kostka dzieci znalazły psiaka ,który ich zdaniem przypominał Elmo,pojechałyśmy tam natychmiast i zobaczyłyśmy śliczną kudłatą psinę,która nie miała już siły iść dalej.Spał sobie przy wydeptanej osiedlowej dróżce.Przypuszczam,że jest to psiak z cmentarza Św.Ducha.Dzieci przeprowadziły super szybką akcję(3 dziewczynki) i pouczone przez nas zaprowadziły psiaka do lecznicy.I ten psiak też na pewno znajdzie się w schronisku.Bardzo dobrze chodzi na smyczy,lubi dzieci i był dokarmiany bo dobrze wyglądał.Dziewczynki powiedziały,że błąka się tu już od co najmniej tygodnia.OTO DZISIEJSZY PLON AKCJI ELMO!Niezle!;)
Ale to nie wszystko,dostałyśmy kolejny telefon,że psiak podobny do sznaucera błąka się przy ul,Kiernozkiej(ulica wylotowa w kierunku Płocka)wsiadamy,rozmawiamy z ludzmi.Widzieli go!Zostawiamy nasze telefony:w sklepie samoobsługowym,pani co pali liście w ogródku,panu co pije piwo przed sklepikiem osiedlowym.Na dziś to wszystko!:lol::lol:Ale dzień jeszcze się nie skończył...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']I coś mi się wydaje,że w tym lesie trzeba będzie go szukać...zobaczę co da się zrobić w leśnictwie w Bielawach,może robotnicy przy sadzeniu lasu coś widzieli...[/QUOTE]
Też myślę, że należy przeszukać tereny i wsie w okolicy Hoteliku. W sumie odebrałam trzy telefony w sprawie szukanego psa, osoby które tel. do mnie, trafili na ogłoszenie w supermarkecie obok cmentarza na oś. Bratkowice, wszystkie informacje niezwłocznie sprawdziłyśmy, zostawiając dodatkowe namiary. Jesteśmy pozytywnie zaskoczone chęcią pomocy ludzi z Dąbkowic Dolnych, zaangażowanie godne pochwały. Jeszcze raz- należy sprawdzać tereny i wsie w okolicy Szczudłowa, pytać ludzi i rozwiesić więcej ogłoszeń! Kto może, prosimy o pomoc w odnalezieniu Elmo.
Sylwia mówiła, że rozkładała pocięty kocyk Elmo.

Link to comment
Share on other sites

Tak rozkładałam ,ale więcej w lesie nad rzeką!napiszę,że objechaliśmy wsie przy pomocy Edzi i ucznia czarnoksiężnika,którzy przyjechali z pomocą na zachód od Szczudłowa rozdzieliliśmy się dwoma samochodami objechaliśmy do 25km porozwieszane zostały ogłoszenia!!!

Link to comment
Share on other sites

Kolejny telefon...tym razem informacja ,że na przystanku przy ul.Katarzynów,niedaleko lasku miejskiego są 2 psiaki,jeden jest podobny do poszukiwanego przez nas psiaka.Jedziemy tam natychmiast (właśnie wróciłam!)...na miejscu widzimy 2 szorstkowłose małe psiaki ale żaden nie jest podobny do Elmo.
[B]Camisiowa,przyjrzyj się proszę psiakom czy są bezdomne i daj mi znać.Siedziały pod bramą na przeciwko Twojego domu...są małe.Jeden biszkoptowy a drugi ciemny,trochę podobny do schroniskowego(adoptowanego już)Bercika.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Tak Malawaszko, ten sam...jest już w schronisku,śliczna kudłata,przekochana psina.Pozwolił bez problemu wziąć się na ręce,przytulał się.Dałyśmy mu na imię Bartuś,to młoda psinka.Jest mniejszy od Elmo.Błąkał się obok domu gdzie zostawiłyśmy nasze telefony.Pani dokarmiała go bułką (codzienne śniadanko).Mały dobrze wygląda i bawił się ze spanielką.Biegały po drodze jezdnej.
Ale to nie wszystko...dziś na Osiedlu Kostka dzieci znalazły psiaka ,który ich zdaniem przypominał Elmo,pojechałyśmy tam natychmiast i zobaczyłyśmy śliczną kudłatą psinę,która nie miała już siły iść dalej.Spał sobie przy wydeptanej osiedlowej dróżce.Przypuszczam,że jest to psiak z cmentarza Św.Ducha.Dzieci przeprowadziły super szybką akcję(3 dziewczynki) i pouczone przez nas zaprowadziły psiaka do lecznicy.I ten psiak też na pewno znajdzie się w schronisku.Bardzo dobrze chodzi na smyczy,lubi dzieci i był dokarmiany bo dobrze wyglądał.Dziewczynki powiedziały,że błąka się tu już od co najmniej tygodnia.OTO DZISIEJSZY PLON AKCJI ELMO!Niezle!;)
Ale to nie wszystko,dostałyśmy kolejny telefon,że psiak podobny do sznaucera błąka się przy ul,Kiernozkiej(ulica wylotowa w kierunku Płocka)wsiadamy,rozmawiamy z ludzmi.Widzieli go!Zostawiamy nasze telefony:w sklepie samoobsługowym,pani co pali liście w ogródku,panu co pije piwo przed sklepikiem osiedlowym.Na dziś to wszystko!:lol::lol:Ale dzień jeszcze się nie skończył...;)[/QUOTE]
Malawszko,tak wygląda psiaczek z Dąbkowic,Bartuś:

[IMG]http://img265.imageshack.us/img265/7282/dsc01895zs.jpg[/IMG]
Zaraz złożę mu wątek i będziemy mu szukać domu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Kolejny telefon...tym razem informacja ,że na przystanku przy ul.Katarzynów,niedaleko lasku miejskiego są 2 psiaki,jeden jest podobny do poszukiwanego przez nas psiaka.Jedziemy tam natychmiast (właśnie wróciłam!)...na miejscu widzimy 2 szorstkowłose małe psiaki ale żaden nie jest podobny do Elmo.
[B]Camisiowa,przyjrzyj się proszę psiakom czy są bezdomne i daj mi znać.Siedziały pod bramą na przeciwko Twojego domu...są małe.Jeden biszkoptowy a drugi ciemny,trochę podobny do schroniskowego(adoptowanego już)Bercika.[/B][/QUOTE]
Camisiowa przyjrzała się,okazało się,że mała beżowa suczka jest bezdomna:

[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3749/dsc03226a.jpg[/IMG]
...prawdopodobnie znajdzie dom u sąsiadki Camisiowej a my czyli Romka,Donata i Olivin zrefundujemy częściowo koszty sterylizacji dziewczynki.;)

Link to comment
Share on other sites

Bezsilność jest straszna...!dziś porozkładałam odchody psiaków z hoteliku i ziemię z placu zabaw po naszej stronie nad rzeką nie wiem czy dobrze zrobiłam pomyślałam,że może jakimś cudem jest po drugiej stronie i nie wie czy to jest już niedaleko hotelik i nie może przejść!co mam zrobić jeszcze?!A wszystkie uratowane psinki są cudne!!!jak bardzo podobne do Elmusia tak bardzo mi przykro!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą rozmawiałam z p.leśniczym z leśnictwa w Bielawach,Sylwia wiem o którym p.leśniczym mówię...przedstawiłam mu całą sytuację,wybierał się właśnie na obchód lasu do Otolic,to miejscowość w pobliżu hoteliku,poprosiłam uprzejmie o pomoc i sygnał gdyby tylko pies był w pobliżu.Powiedziałam o rozłożonych kocykach,jest myśliwym i powiedział,że wystarczyło położyć jeden na zatropiu(jeśli dobrze piszę) bo jak jest więcej to pies może zgłupieć.Nie wiem czy położyliśmy na zatropiu,tego nie umiałam powiedzieć...najważniejsze,że są...ELMO WRACAJ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...