Jump to content
Dogomania

Bulowate Do Adopcji - Jeden Wątek Dla Wszystkich-aktualizacje str.1 post:1,2,5,8!!!


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 7.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Pit-R6']A ja właśnie zapytałem się ich, czy są skłonni udostępnić bazę danych z zawartością...[/quote]


Dostalam od Ciebie PW na niebieskim. Niestety Bonnie jest tylko "pod adminem" i ona sama nic nie wie. Za wszystko odpowiada Miniu, ktory zadecydowal o zakonczeniu działalnosci forum. Ale bedziemy walczyc.. czy sa jakies konkretne propozycje?

Pokic o zobaczymy co bedzie.. moze to tylko przejsciowe, moze zmieni zdanie.. Zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel_']Pokic o zobaczymy co bedzie.. moze to tylko przejsciowe, moze zmieni zdanie.. Zobaczymy[/quote]

Jeśli ktoś się chce z tego definitywnie wycofać, wątpię, czy zmieni zdanie.

Trzeba pogadać z Keiti nt. modyfikacji forum Fundacji AST i jednocześnie naciskać o bazę danych...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pit-R6']Jeśli chodzi o miejsce, to jest to żaden problem - można zrzutkowo wykupić 1GB na serwerze za 150-200 zł za rok. Można też założyć forum na bezpłatnym serwerze fora.pl tylko fajnie by było właśnie wydostać tę bazę danych z niebieskiego...[/quote]
moge zalatwic miejsce na serwerze za free w zamian za mozliwosc umieszczenia bannera reklamowego

Link to comment
Share on other sites

Żadne fora.pl
Leżą tak często, że można cholery dostać. Potrzebny jest serverek przynajmniej 50GB (i to tak delikatnie licząc :P) o dużej przepustowości na tylu userów. Chyba, że chcemy za kazdym razem na koniec miesiąca płakać, bo przekroczymy limity transferu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='makatka']Żadne fora.pl
Leżą tak często, że można cholery dostać. Potrzebny jest serverek przynajmniej 50GB (i to tak delikatnie licząc :P) o dużej przepustowości na tylu userów. Chyba, że chcemy za kazdym razem na koniec miesiąca płakać, bo przekroczymy limity transferu.[/quote]

Z tym "fora.pl" nie do końca się zgadzam, moderuję tam jedno forum i przez rok nie działało zaledwie 3 godz., ale oczywiście lepiej jest mieć więcej miejsca niż mniej :p
Mam domenę [URL="http://www.amstaff-pitbull.pl"]www.amstaff-pitbull.pl[/URL] - mogę ją udostępnić, jeśli Keiti nie będzie chciała (lub mogła) się zająć przeniesieniem niebieskiego pod swoje skrzydła. O ile w ogóle uda się tą bazę danych uzyskać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel_']Zobaczymy czy miniu sie zgodzi. Trzymamy kciuki ;)[/quote]

Mam nadzieję, że się zgodzi. Pomijając wszelkie inne aspekty, w końcu całe to forum stworzyli użytkownicy, w pewnym sensie jest to ich własnością... Nie umniejszam absolutnie roli Admina, wiem, że opieka nad tak rozbudowanym forum, to mnóstwo pracy. Jednak wydaje mi się, że odmowa przekazania tej bazy danych byłaby nie "fair"... Ale to oczywiście tylko moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

W schronisku pod Poznaniem są do zabrania na JUŻ 3 szczeniaki w wieku 6tyg. amstaffowate. Siedzą w boksach z dorosłymi psami na betonie, bez bud. Trafiły do schroniska wczoraj.
W schronisku szczeniaki padają jak muchy. Zdjęć nie ma.

Na pw mogę przesłac namiar jeśli ktoś może dać im DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']W schronisku pod Poznaniem są do zabrania na JUŻ 3 szczeniaki w wieku 6tyg. amstaffowate. Siedzą w boksach z dorosłymi psami na betonie, bez bud. Trafiły do schroniska wczoraj.
W schronisku szczeniaki padają jak muchy. Zdjęć nie ma.

Na pw mogę przesłac namiar jeśli ktoś może dać im DT.[/quote]
Zaraz będą zabrane jeśli tam są. Dam znać.


edit

Już jadą do dt. Piesek i sunia. Trzeci został dziś rano adoptowany.
Co dalej??

Link to comment
Share on other sites

POMOCY
W schronisku w Chorzowie jest taki szczeniak amstafa trafił niedawno,boje się że może trafic złe ręce..:shake:
[img]http://www.ambit.cyberdusk.pl/schronisko/zdjecia/pieski/1346.jpg[/img]
[img]http://www.ambit.cyberdusk.pl/schronisko/zdjecia/pieski/1345.jpg[/img]
Może ktoś da mu DS lub DT ?


[U]ADRES SCHRONISKA:[/U]
[B]SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W CHORZOWIE
UL. OPOLSKA 36
41-500 CHORZÓW
TEL. /FAX: (0-32) 249 84 52

[url]www.chorzow.schronisko.com[/url]

w sprawach związanych ze schroniskiem - prosimy pisać na:
[COLOR=Maroon][email protected][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

No się właśnie nad tym intensywnie zastanawiam, bo przecież to małe w schronie zmarnieje. Karma stoi nadal spadkowa po Tytku nietknięta. Gorzej że już niestety pracuję od-do i kruszyna musiałaby kwitnąć w klatce (a gdzie ona tak btw aktualnie jest?) po te x h dziennie. A TŻt ostatnio coś protestował, jak mi się dusza kleiła do pabianickiego białka z czarną maską. Pogadam z nim, jak wróci z roboty i będę krzyczeć, czy zgodził się na dzikiego lokatora. Jeśli się zgodzi to trzeba by było wymyślic jeszcze jakiś sensowny plan transportu.

A tak w ogóle: może cholera zmienić te kalendarzowe cegiełki na jakąś niższą sumę i się może ktoś skusi, bo jak na razie to czarno to widze :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel_']Są pewne kroki podjęte. Jezeli admin sie niepodejmie to inne osoby zajma sie "przerzuceniem" fo na inny serv. Zobaczymy czy miniu sie zgodzi. Trzymamy kciuki ;)[/quote]

Keiti / Doddy jest chętna podjąć się prowadzenia forum będącego kontynuacją niebieskiego, więc dołóżmy wszelkich starań aby odzyskać bazę danych.
Może w ostateczności odpłatnie...

Link to comment
Share on other sites

Moj znajomy z wloch chce amstaffa,,, Znam go baaardzo długo, kiedys mieszkal w Polsce,, rok temu wyjechal na stale do wloch. Mieszka w bloku i maltretuje mnie zebym mu znalazla jakiegos piesia. O kastracji wie, i nie ma zadnego problemu. recze moja głowa ze psu sie zadna krzywda nie stanie. Tylko Koniecznie musi miec pies i bialo brazowy.... przegrzebalam pare watkow i strone fundacji ale nie znalazlam takiego... Ale jak czeka juz tyle na psa to jak poczeka jeszcze chwile to mu sie nic nie stanie, a przynajmniej bede wiedziec ze to nie jest chwilowe ze chce psa.

On w maju przyjezdza do Polski, wiec mamnadzieje ze do tego czasu cos mu znajde.
Przy okazji spytam bo nie mam czasu teraz szukac, amstaffy we wloszech nie sa zabronione?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...