Jump to content
Dogomania

TARNÓW-Bunia za TM :(((


_Aga_

Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnieszka-Małek']To wszystko Dorotka :loveu: I Tuxman - bo on już chyba wie, co Dorotko?? :lol:[/quote]

ekhem, nie wie o ile nie poczytal. Ale sie dowie, spoko spoko, on tez ma serce jak tramwaj....;)

Aga trzymam kciuki i czekam na sygnal

Link to comment
Share on other sites

:multi: [quote name='Dorothy']Agnieszka wlasnie mi napisala ze odebrala sunie, jest juz z nia. O 11 ma pociag.[/quote]

czyli
niech podroz przebiegnie spokojnie,
dojedzcie szczesliwie,
ja tez przylaczam sie do podziekowan za POMOC "babuni"...

martwilam sie o te nocke...:shake:
teraz juz bedzie dobrze

Link to comment
Share on other sites

Jesli ktos bedzie chetny do pomocy finansowej dla Babuni, na leczenie po wypadku, to prosze o wplaty na konto
Krzysztof Ingram
Bank BZ WBK
85 1090 1740 0000 0000 7300 9038

Tez sie strasznie ciesz ze Bunia zyje, balam sie tej nocy....
Ale jest juz w naszych rekach!!

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuku za powodzenie akcji pomocy dla tej suczki. Musi być dobrze. AGunia i Dorotka jesteście kochane!!!!!:buzi: :buzi: :buzi: :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Dorotki rulezz!!:loveu:
Wysylam troche pieniedzy na leczenie i na inne potrzeby - na pewno sie przyda. Dorothy - zadysponuj jesli bedzie trzeba jeszcze Agnieszce na transport.

[SIZE=1]*A ja sie zaczynam zastanawiac ja Wy na to wszytsko znajdujecie czas...[/SIZE]
[SIZE=1]Chyba poszukam roboty wolnego strzelca, zeby w koncu moc Wam cos konkretniej pomoc..[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ekhem, ekhem...
I CO JA NA TO WSZYSTKO MAM POWIEDZIEĆ?
że - Agnieszka Małek - wykazała nadzwyczajną spostrzegawczość i okazała niesamowity intelekt, cytując z mojego Postu to co zostało tam ZAMIERZENIE umieszczone?

Nie obawiajcie się kochane! Bunia będzię się miała u nas jak pączuś w maśle... (dla niewtajemniczonych - NIE, NIE JEMY PSÓW! pączki tak)

co tu więcej? ............... samo życie...

D. dostała polecenie służbowe SMS-em :diabloti: co do opóźnienia wyjazdu do Szkoplandii... Ma się zatroszczyć należycie o weta, przegląd, zakup części zamiennych (uupsss - znaczy się medykamentów niezbędnych) itd. itp. etc.
Aż się serce człowiekowi kraje jak słyszy takie opowieści...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Dopiero wróciłam z pracy i prawie od razu do kompa, przeczytać co u naszej sędziwej królewny :loveu: :loveu: :loveu:
Agnieszko, jesteś cudowna:buzi:
Dorothy i Tuxman , czasem brakuje słów żeby określić emocje, uczucie ...
Po prostu dziekuję :lilangel: wam aniołki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tuxman']Ekhem, ekhem...
I CO JA NA TO WSZYSTKO MAM POWIEDZIEĆ?
że - Agnieszka Małek - wykazała nadzwyczajną spostrzegawczość i okazała niesamowity intelekt, cytując z mojego Postu to co zostało tam ZAMIERZENIE umieszczone?
[/quote]
:oops: I kto by pomyślał - ja taka inteligentna :evil_lol:

Naprawdę muszę uciekać.. Więcej napiszę jutro wieczorem, późnym, jak wrócę z Łodzi.. Wkleję też zdjęcia z podróży :multi:

A o Buni opowie już sama Dorotka, Tuxman i Juleczka ;)

Link to comment
Share on other sites

Hossa i Bunia w jednym zyly domku....

sluchajcie napisalam poemat nt Hossy i mi go zezralo, cholery mozna dostac. Hossa jest BOSKA.
Piekna, choc chuda jak szczapa, z talia osy. Wdziek i gracja tygrysa. Spryt w oczach. Zolte tygrysie oczy plus ten ruch... no miodzio.
Lakomczuch, lobuz, ale wdziek i pociecha. To przekrzywianie lba, ten usmiech.... jest CUDOWNA. dziekuje WSZYSTKIM, KTORZY POMAGALI, BRALI UDZIAL, I SEKUNDOWALI DZIELNIE. Jestescie kochani, dzieki Wam chce sie zyc.

Dziekuje szczegolnie tutaj Agnieszce Malek za Bunie.
Bunia - wzielo sie od Babunia. Bunia jest wielkosci duzego kota. Lysego zabiedzonego chudego kota....Wyglada jak siedem nieszczesc, zdjecia nie oddaja jej wygladu, na zdjeciach ( w jej watku) wyglada SWIETNIE w porownaniu z rzeczywistoscia. Jest chuda i nieproporcjonalna, normalny szkielet. Sterczace zebra i talia osy. Futerko wylysiale, na krzyzu zupelnie lysa plama wielkosci 10 x 15 cm. Na lapie dziura ze mozna by 2 cm olowka wsadzic. No i... kompletnie slepa. Nie widzi nic, nawet zblizajacej sie reki. Postawiona na ziemi robi niepewnie kilka krokow, po czym staje, i stoi. Powoli rusza wpadajac na rzeczy ktore napotyka. Czasem siada, i siedzi... wyglada to bardzo smutno, siedzi z glowa spuszczona nisko, zgarbiona, nieruchoma. Potem wstanie, zrobi obrot, dwa kroki, siada, glowa spuszczona... Na kazde dotkniecie wzdryga sie i zaczyna drzec. Jakby kazdy dotyk byl zapowiedzia bolu. Jednak glaskana przywiera do dloni.... Mala, starenka, siwa, lysa, niewidoma sunia, obraz nedzy i rozpaczy. Przespala caly ten czas gdy jechalam po Hosse, przykryta kocykiem Juli. Teraz zjadla, i polozylam ja na kanapie. Jakos... boje sie ze ja ktos nadepnie. Wtulila glowe w bok i spi...

Dwa serduszka pod naszym dachem wiecej.
D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Dorothy,dziekuje za to,co zrobilas dla Buni.[/quote]

Ja dziekuje Agnieszce i ciesze sie ze moglam ja usciskac osobiscie, ta drobna istote o sercu aniola.
I Wam, za wsparcie tez dziekuje.
A Buni chyba juz nikomu nie oddamy. Aga pytala czy szukac jej domku, ale... chyba nie.;)
D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...