Jump to content
Dogomania

kopiować czy nie?


madzia20sosnowiec

Recommended Posts

  • Replies 790
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jasiek']Naprawde Roberciku masz takie zdjecia,no co Ty nie uwierzę jak nie zobaczę.:lol:
Zeby wstawic taki post to trzeba być naiwnym jak male dziecko.Zresztą zawsze dasz sie wkrecic i bardzo lubisz sypać jak z rekawa różnymi rewelacjami.:evil_lol:

Ps.Widze ze cala ekipa z [URL="http://www.czarnyterier.eu"]www.czarnyterier.eu[/URL] zmnienila miejsce w sieci.Carowa sciaga posilki hehehehe[/quote]
mowisz o mnie???????:lol:zaszczycona sie czuje ale nikt tu mnie nie sciagal:shake:.spojrz moze na date od kiedy tu jestem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Jasiek"']
[I]To jeszcze mało widziałaś,:eviltong:.[/I][/quote]
[quote name='daga10011']masz racje-wyrazilam tylko opinie a jak widac z bannera nic mi do CTR i kopiowania ;).ale ladnego psa potrafie rozpoznac ;)[/quote]

Nie tylko Ty Daga potrafisz rozpoznac pieknego psa :p
Sedziowie rowniez rozpoznali [B]pomimo PIEKNEGO DLUUUUGIEGO OGONA !!!![/B]
Czarny Terier ,
Bellissima Va Bene (Bronka) - [B]nominacja na Crufts'a.[/B]

[URL]http://img168.imageshack.us/img168/135/bratysawa20070513wystawha2.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']Nie tylko Ty Daga potrafisz rozpoznac pieknego psa :p
Sedziowie rowniez rozpoznali [/quote]

Co racja to racja...

Crufts 2008 - BOB
[URL]http://crufts.fossedata.co.uk/Breed.asp?ShowYear=2008&GroupID=WOR&ScheduleID=100[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARS']Co racja to racja...

Crufts 2008 - BOB
[URL]http://crufts.fossedata.co.uk/Breed.asp?ShowYear=2008&GroupID=WOR&ScheduleID=100[/URL][/quote]

..sedziowie na tej wystawie byli chyba dosc jednomyslni.Dla przypomnienia:multi:

[B]CRUFT 2008 - B.I.S. took Giant Schnauzer!!! CH JAFRAK PHILIPPE OLIVIER[/B]

[B][IMG]http://www.schnauzer.cz/images_upload/novinky/2008_GIS_BOB.jpg[/IMG][/B]

Link to comment
Share on other sites

ale to rzeznikow labedzi spiew ;)
juz za pare lat na Crufts beda mialy wstep psy tylko w jednym kawalku,
znikna wszystkie tylne furtki tak pilnie dotad produkowane na rzeznickie potrzeby,
sedziowie beda zmuszeni do szanowania prawa a po rzeznickich lobby nie zostanie nawet slad,
juz teraz jest martwe i z wyrokiem na niebyt :p :):):):):)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[quote name='iwona&CAR']
juz za pare lat na Crufts beda mialy wstep psy tylko w jednym kawalku,
[/QUOTE]

..skoro na Cruft`sie z pare lat ,u nas to bedzie za jakies kilkadziesiat:multi:
Czyli przez najblizsza dekade mozna spac spokojnie...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']
juz teraz jest [B]martwe i z wyrokiem na niebyt[/B] :p :):):):):)[/quote]

[quote name='maxxel']


..skoro na Cruft`sie z pare lat ,u nas to bedzie za jakies kilkadziesiat:multi:
Czyli przez najblizsza dekade mozna spac spokojnie...:diabloti:[/quote]maxxel:cool3:masz racje, trup spi spokojnie:cool3:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARS']Co racja to racja...

Crufts 2008 - BOB
[URL]http://crufts.fossedata.co.uk/Breed.asp?ShowYear=2008&GroupID=WOR&ScheduleID=100[/URL][/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Co ty mi tu pokazujesz? Tym razem podszywasz się pod tendencyjne pół prawdy, ćwierć prawdy, albo nieprawdy![/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Cała prawda jest RÓWNIEŻ taka, że uszu Angole nie tną od końca IXX wieku![/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Przypomnę, że jest XXI wiek![/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]O nowej regulacji, która obowiązuje u nich już od roku, nie wspomnę![/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Bolek :shake: :razz: :p ???[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik'][COLOR=black][FONT=Verdana]Co ty mi tu pokazujesz? Tym razem podszywasz się pod tendencyjne pół prawdy, ćwierć prawdy, albo nieprawdy![/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Cała prawda jest RÓWNIEŻ taka, że uszu Angole nie tną od końca IXX wieku![/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Przypomnę, że jest XXI wiek![/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]O nowej regulacji, która obowiązuje u nich już od roku, nie wspomnę![/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Bolek :shake: :razz: :p ???[/FONT][/COLOR][/quote]

A to CTR się cięło uszy? Sorry nie wiedziałem, nie siedzę w tej rasie. Zwracam honor - i przyznaję że na cruft'sa nie wpuszczają czarnych terierów rosyjskich z kopiowanymi uszami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARS']Nie wiem jakie, wiem że wyżłów i foksterierów z kopiowanymi uszami też nie wpuszczają. Ale za to wiem jakie wpuszczają z kopiowanymi ogonami :)[/quote]
[quote name='iwona&CAR']ale to rzeznikow labedzi spiew ;)
[/quote]
:cool3:;) ..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARS']A to CTR się cięło uszy? Sorry nie wiedziałem, nie siedzę w tej rasie. [B]Zwracam honor[/B] - i przyznaję że na cruft'sa nie wpuszczają czarnych terierów rosyjskich z kopiowanymi uszami[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Uważam, że za tę wypowiedź kolega MARS zasłużył na wyróżnienie „PAPROTKĄ” :multi: .[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]MARS, za „cienki” jesteś żeby mi cokolwiek [B]zwracać[/B] albo czegokolwiek pozbawiać, o honorze nie wspomnę :mad: . [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Chyba, że kiedyś zmałpuję ciebie i też się podszyje, Boluś :p .[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Twoja wypowiedź, uznająca informację iż pies z kopiowanym ogonem wygrał rasę, za półprawde, ćwierćprawdę a nawet nieprawdę nawet na paprotkę nie zasługuje :(.
Ale chyba wiem na kim się wzorujesz...
[URL]http://pl.youtube.com/watch?v=9fVSLFYWTZk[/URL]

[quote name='niceravik']
[COLOR=black][FONT=Verdana]MARS, za „cienki” jesteś żeby mi cokolwiek [B]zwracać[/B] albo czegokolwiek pozbawiać, o honorze nie wspomnę :mad: . [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana].[/FONT][/COLOR][/quote]
Masz całkowitą rację... trudno pozbawić kogoś czegoś czego nie ma!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='onek']Karmi :) bo Twiggy to osobny rozdział, nie wiem czy nawet opozycja jest w stanie zaakceptować cięcie ogona u 9 tygodniowego psa:shake: ze względów estetycznych (czyli dla "widzimisie" Twiggy)[/quote]
myslę,że jak najbardziej! :diabloti:
są i tacy,którzy tną jeszcze pózniej,bo szczeniak trafia do nich w 4 miesiącu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='twiggy']
są i tacy,którzy tną jeszcze pózniej,bo szczeniak trafia do nich w 4 miesiącu...[/quote]
Aha! Wszystkiemu winni są NABYWCY! Źli ludzie kupują psy od dobrych hodowców i ciachają ogony. :crazyeye:

[B]Nie ma szans na egzekwowanie prawa dopóki w ZK siedzą ludzie żądni zysku i patrzący na przestępstwa przez palce.[/B] Jedyne, co można zrobić, to nie kupować psów kopiowanych, ale i tak to robimy. Tak jak bezpapierowe... wciąż problem istnieje. Póki co winą obarczam nas - właścicieli. Sami robimy im rynek litując się nad psami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...