Jump to content
Dogomania

Czy to legalne????


resuruss

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]jeśli babsztyl z Żor to Związek Kyn. mamy w Rybniku[/I][/B][/quote]


Niekoniecznie, może należeć do każdego ze śląskich oddziałów, a jest ich wiele. Nie musiała przecież do Rybnika się zapisywać. Wiele osób należy do innych oddziałów niż miejsce zamieszkania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia']Też tak pomyślałam (po fakcie jak napisałam :oops: ). Ale może dałoby radę ustalić kto sprzedał szczenię z takim tatuażem. Hodowca może olać, co się w tej chwili wyprawia z jego psem, ale znam też paru takich, co dostali piany na takie doniesienia i w dwóch przypadkach doszło do odebrania psa. [/quote]

Hop, hop! Jest tu ktoś z Zielonej Góry? Może ktoś w tamtejszym oddziale przejrzeć księgę miotów, wystawionych metryk lub coś innego w tym rodzaju? Poszukujemy hodowcy piesia o numerze tatuażu T013

Link to comment
Share on other sites

[I]Dziewczyny ...niestety my tu mamy w okolicy prawie Yorkowe zagłębie:angryy:....nie wiem jak jest gdzieś indziej ale to jest przerażające ...Rybnik, Żory ,Pawłowice..........
Ktoś kto ma hodowlę zarejestrowaną w ZK powinien znać Regulamin ale niestety .....chyba niektórych to nie rusza......mandaciki za niepłacenie podatków płacą tylko Ci którzy zapomnieli już zarejstrowanego psa opłacić ......innych to nie obchodzi bo kundelków nikt nie zabroni rozmnażać ...
.

[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KAŚKA']Niekoniecznie, może należeć do każdego ze śląskich oddziałów, a jest ich wiele. Nie musiała przecież do Rybnika się zapisywać. Wiele osób należy do innych oddziałów niż miejsce zamieszkania.[/quote][I]no tak ale tu chodziło gdzie najblizej ........[/I]

Link to comment
Share on other sites

inicjałów baby nie znam, wiem ze mowi ze ma 53 lata A psow to ma sporo, bo przedstawiła ich conajmniej kilka.

em no nie znam for fajnych :( poza dgm :P
a tam jak czytam te wypociny to sobie cisnienie podnosze tylko wiec nie polecam nikomu z takimi pogladami jak moje bo tylko zawału dostac mozna.
Co do danych no to mam miejscowosc
milomi bo pisza do mnie ludzie z informacjami
niestety okazuje sie ze ten proceder jest an duzo wieksza skale niz myslalam :(
z tym jej czlonkostwem to tak ze pisze ze ma psy z rodowodami (szczeniaki po rodowodowych rodzicach :mad:). Ze psy wystawia, tylko ze hodowlanki nie opłaca sie robic.
Kaśka wysle Ci zaraz pw

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam to forum, przebrnęłam przez tematy (na szczęście niezbyt wiele, nie ma to jak dogomania he, he). Wygląda na to, że ta pani uchodzi tam za fachowca. W każdym razie wypowiada się (procentowo) bardzo często. No, ale nie ma odwagi podać więcej szczegółów. Kilka dni temu znalazłam natomiast "hodowlę" pudli, która ma oficjalną stronę internetową i można tam przeczytać:"Nasza hodowla istnieje od ponad 14 lat, hodujemy pieski bezrodowodowe ale z zachowaniem wszystkich kierunków psów rasowych". naliczyłam 10 suk i kilka psów. Ciekawe, że wszystkie z nich sa dość młode jak na wiek hodowli. Gdzie weteranki?Poza tym marzę o pudlu, ale nie o takim, jaki został przedstawiony w księdze gości.Mój tylko z rodowodem i tylko na wystawy, a co!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia_82']Te pseudohodowle odbieraja szanse schroniskowym pieskom na znalezienie domu! :mad: :mad: :mad: Moze teraz to wyglada na walke z wiatrakami ale za kilka lat dopniemy swego dogomaniacy ! ;)[/quote]
Właśnie :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

[I][B]:razz:hmmm wiecie co coś tu działa na zasadzie uderz w stół a nożyce same sie odezwą ....
dostałam dzis taką wiadomość na gg sama jestem nią zdziwiona ...a posłała mi ją jakowaś RENATA lat bodajze 45 ...[/B][/I][I][B].....[/B][/I]9459173 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/A%20co%20ci%20przeszkadzaj%C4%85%20moje%20psy%20na%20osiedlu%20????%20zazdrocha%20???????%20%20%20mieszkasz%20na%20ul.Gliwickiej%20????"]A co ci przeszkadzają moje psy na osiedlu ???? zazdrocha ??????? mieszkasz na ul.Gliwickiej ????[/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/9459173%2010:50:11"]9459173 10:50:11[/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/pyta%C5%82am%20o%20te%20petycje%20u%20weterynarza%20,a%20on%20z%20zak%C5%82opotaniem%20stwierdzi%C5%82%20,%C5%BCe%20owszem%20ma%20ja%20gdzie%C5%9B%20w%20szufladzie%20....%20no%20ale%20pani%20wie%20"]">pytałam o te petycje u weterynarza ,a on z zakłopotaniem stwierdził ,że owszem ma ja gdzieś w szufladzie .... no ale pani wie "powiedział" to te z Dogomanii i wkazał na Zakład na gliwickiej. [/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/Powiedzia%C5%82%20ze%20na%20Dogomani%20sa%20podobno%20same%20niewyzyte%20baby%20ktore%20od%20wibratorow%20dostaly%20juz%20uczulenia%20i%20nie%20moga%20sobie%20z%20tym%20poradzic%20%3Chahaha%3E"]Powiedział ze na Dogomani sa podobno same niewyzyte baby ktore od wibratorow dostaly juz uczulenia i nie moga sobie z tym poradzic [/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/WIBRATOR%20DO%20BETONU%20-%20WYSOKA%20CZ%C4%98STOTLIWO%C5%9A%C4%86%20%28numer%20133249782%29"]WIBRATOR DO BETONU - WYSOKA CZĘSTOTLIWOŚĆ (numer 133249782)[/URL]


[B][I]posłała to osoba o bardzo:evil_lol:wysokim IQ....no w końcu była na Gliwickiej

z kompleksami pewnej natury ...
o jakie psy jej chodzi nie wiem
zresztą trudno dociec ...bo był to monolog osoby sprawnej inaczej ;)[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:razz:hmmm wiecie co coś tu działa na zasadzie uderz w stół a nożyce same sie odezwą ....
[/B][/I]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/Powiedzia%C5%82%20ze%20na%20Dogomani%20sa%20podobno%20same%20niewyzyte%20baby%20ktore%20od%20wibratorow%20dostaly%20juz%20uczulenia%20i%20nie%20moga%20sobie%20z%20tym%20poradzic%20%3Chahaha%3E"]Powiedział ze na Dogomani sa podobno same niewyzyte baby ktore od wibratorow dostaly juz uczulenia i nie moga sobie z tym poradzic [/URL]
[B][I]

z kompleksami pewnej natury ...
o jakie psy jej chodzi nie wiem
zresztą trudno dociec ...bo był to monolog osoby sprawnej inaczej ;)[/I][/B][/quote]

tak tak to ja tez wiem ze na dgm to my szurniete psychopatki i krucjate odwieczna prowadzimy.
Boja sie bo wiedza ze w grupie siła to moze chca chore psychiczne udac ze niby niepoczytalne :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Czy tak dokładną znajomością wibratorów do betonu (i nie tylko) posługuje się wet czy ta rozmnażaczka, bo nie kojarzę. Jeśli wet, bardzo proszę o podanie na forum namiarów na tego prościucha. Ja, jako niewyżyta dogomaniaczka, pragnę poznać tego pana. Może nie w celach konsumpcyjnych, ale zawsze warto wiedzieć, kto jest takim znawcą kobiecych potrzeb. Widać, biedak zorientowany w sytuacji, pewnie sam niedomaga, skoro taki biegły w temacie. Pewnie dużo ze swoją połowicą o tym dyskutuje, stąd taki otrzaskany w temacie.

Link to comment
Share on other sites

Jejku-jej, Alu, ale masz "fanclub"!! Śledzą Cię na każdym kroku, jakbyś była conajmniej Britney Spears :diabloti:
Skomentuję to tak - jeśli ktoś nie ma własnego życia, bawi go wchodzenie z butami w życie innych. Aby było łatwiej zalecam kupienie zestawu szpiegowskiego im. Renaty B. na allegro, w którego skład wejdzie podsłuch, kamera i mini aparat fotograficzny.

Link to comment
Share on other sites

Wracając do tematu.Sądzę ,że już pora oficjalnie podać dane tej pani ,co uprawia taki proceder na pieskach.Nie ma problemu ,aby ją zdemaskować i opisać całą paranoję jej działalności niby hodowlanej.Może wtedy będzie łatwiej rozgłosić po forach i uprzedzić innych przed takimi jak ona.Proszę podajcie link do jej strony internetowej . Trzeba kobiecie trochę uświadomić jej proceder ,bo hodowlą tego nazwać nie można:mad: .

Link to comment
Share on other sites

A swoją drogą, jeśli wet czy inny pan o wibratorach w towarzystwie płci odmiennej tak otwarcie mawia, to niezłe musi mieć mniemanie o tej kobiecie. Bo jednak są pewne granice dobrego smaku, które dżentelmenów w towarzystwie dam obowiązują. No, są wyjątki, jeśli meżczyzna kobietą gardzi i jej nie szanuje, to pozwala sobie na teksty czy słowa rodem z szatni po meczu piłkarskim, gdzie kolesie między sobą rozmawiają.
No, ale się gra jak przeciwnik pozwala. Jak kobiecie takie zachowanie czy zasób słownictwa nie przeszkadza, nieco rynsztokowy, to pokazuje gdzie jej miejsce jest naprawdę.
A trzeba mieć aspiracje. I nawet jak się z niekulturalnego towarzystwa pochodzi, to trzeba jednak trzymać fason i trochę mierzyć wyżej. I szanować się. To może i taki pan zacznie kontrolować to co mówi w obecności szanującej się kobiety.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, Sawa, swoją drogą Pan Dr Wet mógłby trochę bardziej ważyć słowa. Bo takie niewyżyte baby jak my mogą mu wyrobić na forach opinię chama, buraka i prostaka. W końcu wet powinien być uprzejmy i kulturalny w obejściu. I mieć podejście nie tylko do zwierząt, ale i do ich właścicieli. A wiadomo, że duża liczba właścicieli czworonogów to niewyżyte baby:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...