Jump to content
Dogomania

Mamy wyrok skazujący! Wiedźma winna!


amikat

Recommended Posts

[B]MAMY DECYZJE ODBIERAJĄCA PSY WIEDŹMIE NA STAŁE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]


Przepraszam za offa - on bardzo potrzebuje pomocy!!!!!!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/182941-BRATEK-samochA-d-prawie-go-zabiA-CHCE-A-YC-POMA-A-MY?p=14405110#post14405110[/url]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Przepraszam za off,ale:
[B]Powiatowy Lekarz Weterynarii nakazał zamknąć schronisko dla zwierząt w Swarzędzu z powodu nieodpowiednich warunków. Stanie się to do końca września tego roku. Obecnie zwierzęta wywożone są do niemieckiego Cottbus, jednak tamtejsze schronisko nie zdoła przyjąć wszystkich. Co stanie się z resztą psów?[/B]
[B]-------------------------------------------------[/B]
[B]Kto jest ze Swarzędza?[/B]
[B]E/W[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amikat'][B]MAMY DECYZJE ODBIERAJĄCA PSY WIEDŹMIE NA STAŁE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]


Przepraszam za offa - on bardzo potrzebuje pomocy!!!!!!

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/182941-BRATEK-samochA-d-prawie-go-zabiA-CHCE-A-YC-POMA-A-MY?p=14405110#post14405110[/URL][/QUOTE]


To ja się piszę na akcję :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Przepraszam za off,ale:
[B]Powiatowy Lekarz Weterynarii nakazał zamknąć schronisko dla zwierząt w Swarzędzu z powodu nieodpowiednich warunków. Stanie się to do końca września tego roku. Obecnie zwierzęta wywożone są do niemieckiego Cottbus, jednak tamtejsze schronisko nie zdoła przyjąć wszystkich. Co stanie się z resztą psów?[/B]
[B]-------------------------------------------------[/B]
[B]Kto jest ze Swarzędza?[/B]
[B]E/W[/B][/QUOTE]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/113642-Schronisko-dla-zwierzAE-t-w-SwarzAE-dzu-k-Poznania-Pierwszy-post-aktualizacja?p=14056462#post14056462[/url]

wątek Swarzędzki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kathrby']No i w ten sposób poznaliśmy "pana mecenasa" naszej wiedźmy...
Tylko chyba wątki pomylił!
Kobieta, która mówi, cyt."A dobrze to będą miały jak je sobie ugotuję i zjem na obiad" ma być lepszym rozwiązaniem niż podrzucenie do lasu?
Czy pijak, który podczas odbierania kóz, mówi, cyt. "Nie zabierajcie mojej kozy, bo kogo będę du***", jest odpowiednim opiekunem dla zwierząt?
A może Michałka trzeba wysłać na kurs czytania tekstu ze zrozumieniem?
Ja wiem dokładnie co się działo podczas interwencji, Ty natomiast nie jesteś w stanie sobie tego nawet wyobrazić!
Więc kto tu komu robił krzywdę?
Materiał filmowy, który upubliczniła TV SILESIA to jedynie grzeczna bajka na dobranoc.
Prawda jest całkiem inna...[/QUOTE]
Niestety znam tylko ten materiał filmowy nazywany przez Ciebie bajką na dobranoc.Nikt nie przedstawił innego materiału filmowego.Warunki życia tam przedstawione były fatalne ale i ta kobieta ponoć tak żyła.Psy jak widać pojawiły się nowe .Nie jestem jej adwokatem ,a opieram się tylko na tym co widziałem.Co do gotowania to tak wynikało z materiału chodziło o kozy,a nie o psy materiał obejrzałem kilkakrotnie.I jednak moim zdaniem lepiej zabrać znów psy od niej niż znaleźć żywego trupa przywiązanego w lesie konającego od długiego czasu .Jeszcze raz przypomnę ,że tak jak napisałaś nie byłem ,a znam sprawę jedynie z reportażu i niewielu wyjaśnień tu na forum.Cieszę się ,że większość zwierzaków ma już dom,smuci mnie ,że niektóre odeszły.I nie zamierzam nikogo bronić usiłuję zrozumieć.Znam starsze osoby o nie zmienionym charakterze i usposobieniu znam też takie które radykalnie się zmieniły.I myślę,że Twoja wypowiedź względem mojej osoby jest zbyt ostra.Przedstaw mi proszę inny film na którym zobaczę to co Ty widziałaś i wtedy będę mieć taką samą wiedzę jak Ty.

Link to comment
Share on other sites

Jestem zdania, że moja wypowiedź względem Twojej osoby była zbyt łagodna! Jeśli jesteś tak bardzo zainteresowany tym co działo się naprawdę skontaktuj się z Fundacją, a konkretnie z Anetą. Ma nick "amikat". Może zanim uda Ci się zrozumieć, nam uda się uratowac kilka zwierzęcych istnień. A jeśli będziesz chciał zobaczyć, co działo się w rzeczywistości zapraszam na kolejną interwencję, na której będziemy odbierać zwierzęta.

Jeśli natomiast uraziłam Twoje męskie ego - wybacz...że traciłam na to czas!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michal_sm']Niestety znam tylko ten materiał filmowy nazywany przez Ciebie bajką na dobranoc.Nikt nie przedstawił innego materiału filmowego.Warunki życia tam przedstawione były fatalne ale i ta kobieta ponoć tak żyła..[/QUOTE]

Nie wiem ile razy trzeba ludziom tłumaczyć ze ONA W TYM BUDYNKU NIE MIESZKA. MA mieszkanie w kamienicy naprzeciwko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']Nie wiem ile razy trzeba ludziom tłumaczyć ze ONA W TYM BUDYNKU NIE MIESZKA. MA mieszkanie w kamienicy naprzeciwko[/QUOTE]
A w którym poście była o tym mowa.Wcale jej nie bronię po prostu nie widziałem ,nie wiem ,a swoje opinie mogę wyrobić tylko na podstawie tego co zobaczyłem w reportażu tylko do takiego do jakiego na tym forum podano link.A zwierząt do ratowania jest mnóstwo ostatnio zabrałem suczkę wyrzuconą z samochodu(był wieczór ,a mam już słaby wzrok i nie zapisałem nr rejestracyjnych gnojka)Na szczęście sunia trafiła do moich znajomych gdzie już będzie mieszkała.Pozdrawiam wszystkich którzy brali udział w akcji i jak można to proszę o więcej konkretów z kolejnych akcji bo tak bez istotnych faktów nie chcę nikogo źle osądzać.Po prostu sam bym się czuł źle gdybym jedynie na podstawie tego materiału który znam miał kogoś skazać bo w tym materiale aż takich potworności brak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michal_sm']A w którym poście była o tym mowa.Wcale jej nie bronię po prostu nie widziałem ,nie wiem ,a swoje opinie mogę wyrobić tylko na podstawie tego co zobaczyłem w reportażu tylko do takiego do jakiego na tym forum podano link.[/QUOTE]

W oglądanym przez Ciebie materiale filmowym jest wypowiedź "wróżki" zawierająca słowa "A warunki to będzie miała jak ją sobie zabiję i zjem na obiad"... - 1:25

Na pytanie jak długo Saba jest w klatce, p.Teresa odpowiada "Eeee, od malego jest" - 0:49

Osoba inteligentna tak nie postępuje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']Ja jestem pełna podziwu dla determinacji Amikat. Postawiła na nogi wszystkie możliwe służby ja byłam posikana bo tylko pogotowia nie było, na szczęście nie było takiej potrzeby[/QUOTE]

No, brakowało pogotowia - psychiatrycznego! Albo egzorcysty ewentualnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotka']Praw to oni żadnych nie mają, psy sie przyplątują, dostają jeść i są, potem sie mnożą, które przetrwają, mnożą sie też i td. Na pewno nie ma tam wszystkich psów, które koczują wokól tego miejsca i najgorsze jest to, że to odrośnie jak głowa smoka, bo dokąd nie będzie kobieta miała sądowego zakazu trzymania zwierzat, to będzie je miała coraz to nowe.[/QUOTE]

Ma około 3-5 nowych psów - widziałam wczoraj. Ciężko się było doliczyć, ponieważ było ciemno. Mój kompan niestety stchórzył i musiałam iść na zwiady sama, więc wolałam zanadto nie okazywać swojego zainteresowania...

Link to comment
Share on other sites

Kathrby, na dogo nie wolno pisać postu pod postem. To niezgodne z regulaminem, jak wypatrzy to jakiś mod to możesz dostać bana, a przynajmniej ostrzeżenie. Jeśli trzeba odnieść się do czyichś wypowiedzi to należy skorzystać z opcji multicytatu i wszystko zawrzeć w 1 poście.

Link to comment
Share on other sites

trzeba kliknąć na ten znaczek [IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/multiquote_40b.png[/IMG] przy każdym poscie do którego się chcesz odnieść, a potem kliknąć na cytuj i wtedy wszystkie cytaty będziesz mieć w jednym poscie....

Link to comment
Share on other sites

a ja piszę post pod postem bo na wątkach dogów czuj się jakbym bloga prowadziła.. poza tym Janka ma rację zanim cokolwiek zrobisz znów musisz się logować.
Problem wróżki powraca...jeszcze tamtych nie wyadoptowaliśmy wszystkich a już następne nic tylko się załamac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Dziwi mnie, że Straż Miejska nic nie robi w tym kierunku![/QUOTE]

Ja ostatnio czekałam 45 minut zanim "pączkowscy" przejechali na interwencję w sprawie zamkniętego w samochodzie psa! I co zrobili? Zamiast głupie barany zadzwonić domofonem i pytać czyj jest samochód, rozchuśtali go i włączyli alarm. Nie chciało mi się tego komentować!

Link to comment
Share on other sites

Witam. Według moich najnowszych informacji u wróżki oprócz dorosłych psów przyszły na świat szczeniaki. Mamą jest sunia, którą nie udało się złapać. Prawdopodobnie przebywają w piwnicy, tam gdzie grasowały szczury. Ile ich jest, i w jakim wieku mam dostać informację.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...