Jump to content
Dogomania

Mamy wyrok skazujący! Wiedźma winna!


amikat

Recommended Posts

No to ja dzisiaj powiem cos o moich malutkich;)
Suczki sie otwarły bardzo dzis wszystkie biegaly ze mna po podworku Perelka podchodzi do reki normalnie cieszy sie bardzo ;) Na smyczy potrafi isc ale jeszcze nie dosc dobrze... ale bede ja caly czas uczyc ;)
Mi jest jeszcze niesmiala i boi sie obcych ...mnie toleruje ... za Perelka w ogien by poszla..... na smycz zapieta jeszcze zaczyna sie cofac ale nad tym tez popracuje;)
Sasza zazdrosnica moja radzi sobie swietnie ale zaczyna pokazywac ze zaszczekac tez potrafi;p
Razem z moim Wipem caly dzien szaleja lub wygrzewaja sie na sloncu;)

Link to comment
Share on other sites

Co chwilę dostaję jakiś sygnał, że ją widziano, ale to chyba zmyłki. Wczoraj od razu pobiegłam w to miejsce, ale żadnego psa nie spotkałam, co prawda i tak nie miałam złudzeń, bo mówiono mi że piesek jest w obróżce, ale to na pewno ten, zapewniano...
Na wszelki wypadek lecę zobaczyć, na razie bez skutku...

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanko czy moje dziewczynki maja jakies ogloszenia czy mam sama zrobic bo myslalam jeszcze o kilku papierowych ... , Czy wiadomo cos o tym domku dla Mi-nie kudlatej??
I jak bedzie ze zdjeciem szwow Saszy bo wychodzi to 17 by musiala jechac....

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanko czy moje dziewczynki maja jakies ogloszenia czy mam sama zrobic bo myslalam jeszcze o kilku papierowych ...:evil_lol: , Czy wiadomo cos o tym domku dla Mi-nie kudlatej??:oops:
I jak bedzie ze zdjeciem szwow Saszy bo wychodzi to 17 by musiala jechac....:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...